Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Przychodzi baba do lekarza z córka. - Panie doktorze, moja córka ma zawsze takie wytrzeszczone oczy... Lekarz bada dziecko i mówi: - Prosze jej poluzowac warkoczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Fanfi ale naprodukowałeś :P lepiej napisz sk pomysł na taki dziwny według mnie nick skąd? to od faraona? czy od fanty? a może fana?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne świństwo,napisałem dosyć sporo i pokazuje mi,ze niewłaściwy identyfikator!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkcja poszła pełna parą..;) fANFI-też Miłego.:) Dzień Dobry*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc będe się starał odpowiedzieć petrol na zadane pytanie lecz wypowiedz nie będzie juz taka spontaniczna tylko wycezylowana.Nie lubię tego lecz zmuszono mnie,poniewaz taki elaboracik doszczętnie wykasowało mi:O:([wściekły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem szaroburo,a w mojej duszy ciepełko.Nie wiem czemu.:) Po prostu tak mam ostatnio.Uczuciowy wyż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś miała możliwość przeczytania tego poprzedniego postu nie identyfikowała byś mnie,ze mam minorowy nastrój.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki poczytała z poprzedniej strony humor? Luidzi była wprost przerażona tymi naszymi wypowiedziami czyli ich mnogością.Niech się cieszy,ze ma co poczytać:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że poczytałam.Aptekarz mi się podobał:) Fajny jest taki leniwy poranek.pod pierzynką hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pózniej jadę na licytację.Nie powiem czego:,więc teraz moge sobie poleniuszkować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Od dobrych dwudziestu minut czytam porcję żarcików, którą zostawił nam Fanfaronek :) ten o odchudzaniu pierwsza klasa! Cześć Joki :) Milutki poranek w szlafroczku i przy kawie ;) mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol to samo Ciebie mógłbym się zapytać lecz odpowiem.Otóż czasami można się utożsamiać z ksywką lecz nie jest to regułą.Zalezy gdzie wchodzimy na temat i być taką przeciwwagą .Kontrowersyjność ksywki jest mobilizująca,ponieważ część kafeteriuszy odbiera dosłownie a to już pomyłka.Więc znienacka atakują i okazuje się,ze trafiają kula w płot,gdyz inne zachowanie się ma.Ta ksywka właśnie posłużyła na innym temacie i była takim wabikiem dla antagonistów moich.Nie pomyliłem się i było sporo ich do rozmowy.Słownik Władysława kopalińskiego tak tłumaczy cytuję: fanfaron pyszałek, zarozumialec, samochwał, bufon. Reasumując celowe jest przyciąganie rozmówców tak jak prostolinijnie to uczyniła joki.Oczywiście prawda jest,ze mam taką spontaniczność tez i wcale nie oddaje tego do mojej osobowości.Czesi mają taki wspaniały zwrot cytuję" miel jsem hezki napad" co dosłownie oznacza miałem ładny pomysł.Lecz jak w każdym jezyku są zwroty nieprzetłumaczalne i w tym wypadku brzmiałoby miałem świetny pomysł.(w/g mnie)Więc tyle gwoli wyjaśnienia:DTeraz juz kopiuję ,nie dam się "wykiwać":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici-koteczku:P pozytywnego myślenia.:classic_cool:Może zaświeci jeszcze słoneczko:D Tutaj już jest afryka jak w tej piosence:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilkę opuszczam was,poniewaz muszę odnowić wartości duchowe przez apatię ,która w tak niecodziennny sposób wdarła się w moją duszę:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 12.00 powinienem tutaj wdepnąć:D też nie na dlugo,trzeba wyżerkę naszykować i szuru buru do żoneczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×