Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Nie zniechęcaj sie kombinuj i ćwicz.też tak miałem a nawet gorzej jolka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc oczy przebywałem kiedyś na temacie około 4 miesiecy z takimi babkami jak wy i jedna z nich taki panegiryk o mnie napisała: . Nasz Rodzynku Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało Piękne czasy sobie wspominam.Pózniej ktoś przyszedł i wszystko zburzył.Musiałem odejść.>Miałem taka ksywkę gdzie można było ją podszyć na czarno.I zrobiono mi wrednego psikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak dzien wolnego:) Fanfi poeta?co to za nowa ksywa?dawno mnie nie bylo i juz nie ogarniam. moze komus nalac kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy - w szpilkach do pracy pomykasz ,ja tylko jak mam wolne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęte moje mordki koffane;) Bawiłam się w panią domu,kochankę,kucharkę i sprzataczkę,a nawet fryzjerkę-pracowity dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zakladam szpileczki,randka z przystojniakiem:) oj dzisiaj teraz pracowalam jako sprzataczka w chalupie,znalazlam, przy okazji spodnie zaginione,i skarpety nie swoje:)sprzatnie zza szafy. Joki musisz Fanfiemu pania wyperswadować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff i po pracy ;) A ja taką mam prace Joki że szpilki potrzebne ;) A poza tym mi dodają ogrom pewności siebie :) Joki to intensywny dzień za Toba :) Fanfi nie ładnie tak o byłych mówić tu przy nas ;) ;p I mi się tu nie przebierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy:)no jak potrzebne-to spoko-bo mi niepotrzebne:) dodaja pewności siebie i sexapilu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici tak na k ,ale nie kucharka;) Jutro idę na randkę z moim facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czarnulki,blondynki, rude:D Oczy a szuraj na temat prawiczków,może przekonasz kogoś do siebie:DDwukrotnie tam bywałem i tacy zacięci są w cnocie,że klękajcie narody:DNie pozwolą się zeswatać:DMoze Twoja aparycja zmieni ich nastawienie:P A co do tego,ze rozmawiałem o pięknych i uroczych gdzie bywałem,nie zrozumiałaś moich intencji.Otóż tam ten podszywacz wywołał wojnę i aby to zakończyć natychmiast się ulotniłem w stylu angielskim:) Teraz idę mięso przypilnować aby bylo do spożycia jutrzejszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Fanfi - dobrze zrozumiałam :) Szkoda, strasznie szkoda ale ( tu się wyłoni mój egozim ;) ) bo inaczej pewnie byś ciągle był zajęty innymi Kobietami a nie nami :) No to już sporo o Tobie wiemy :) Złosliwcu Ty myślisz że mi prawiczek do szczęścia potrzebny?? :D W brew pozorom wolę bardziej doświadczonych mężczyzn :) I seksem i życiem ;) Jakoś niezadowalam się mężczyznami co uczą się "obsługiwać Kobiety" na stronach typu laseczki.pl ;) czy coś. A ja własnie bawie się z rolę co Joki pisała tylko nie tą najprzyjemniejszą z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już sporo o Tobie wiemy --- hahahahaha tak Ci się wydaje:P Masz dopiero 1 % wiadomości:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny i Fanfi:) Fanfik no teraz rozumiem o co Ci chodziło;) Tylko uważaj żeby Ci mięsko się nie przypaliło ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy wiście;) ze jutro będzie kontynuacja tej roli;) a potem rola kucharki pójdzie w kąt i zamienię się w laseczkę.pl hihi ,ruszymy na podbój sklepów a pózniej restauracyjek; tudzież pubów :)oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×