Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Za dużo do mówienia i sprawy nieprzyjemne dla mnie tj, odrzucenie mnie, pijaństwo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy nie pamiętam tego wszystkiego przecież miałem lubą co mnie rozpieszczała.A jakie wypieki robiła och szkoda gadać.A tort to z cukierni mógł się schować.Czy to jeszcze kiedyś moje podniebienie otrzyma mam wielką nadzieję.Co urodziny wspanialy tort wcinałem.A do lutego już nie dlugo:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi-nalewam Ci piwka-a torciki jeszcze bedziesz wcinał* DZIewczynki a lubicie grzane piwko z soczkiem? -własnie takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę słuchać o tym jak dzieje się krzywda dzieciom ;( - właśnie w tv mówią o kolejnym wypadku. Jak sluchalam o tych popalonych iskierkach to łzy mi naplywały. Sama sie mocno poprzyłam i to tak strasZnie bolało. A to takie dzieci :( i tak poparzone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka:)-- jakbym tak myślał nie byłoby mnie tutaj:)Chociaż wasza psychika o 100 % lepsza lecz trzymam się mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka- mój pierwszy facet naduzywał -wódki i siły-obecny jest cudowny- nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi-jestem kobietą ,która lubi słodkości więc widzisz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można :) Joki ja dziś znalazłam w sklepie takie ciacha co uwielbiam i oczywiście nie miałam przy sobie pieniędzy - w dobie plastikowych - cały dzień za mną chodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki takie duże wafle przekładane kremem - najlepsze smietankowe - takie co są kwadraty poprzecinane na pół - wychodzą trujkąty - dość duże ;) wiesz jakie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×