Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Widzę, że brykacie od rana ...i większą część wieczoru :D w szczególności Fanfi i Oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przygarnięcie mnie do tego topiku ponieważ w tytule mowa o przyjazni a jam otwarta na ludzi no i troszke mi się nudziiiii. Gdybym jednak okazało sie że przeszkadzam to z góry sorki🌻 Odpowiedzi jakiejkolwiek tęskno wyczekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jeżeli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko... :D ale może poczekajmy na odpowiedź autorki topiku :P a co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jest jakowaś przychylna duszka :) Co porabiam? tymczasem jak widać klikam z Tobą i miło mi niezmiernie że czas swój mi ofiarujesz:) A Ty chyba kogos tu wyczekujesz nieprawdaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekasz się zapewne niebawem :) założę się ,że niektórzy sposobią zapasy do miłego duszyczkowego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujęłąś mnie zaproszeniem! dziękuję będzie mi miło ale obiecać nie mogę ;( jeszcze nie wiem jak sie scenariusz wieczoru potoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd! Zadnych planów nie posiadam. Spontan to moje drugie imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne przez resztę zostaniesz równie gorrrrrrrrrrrrąco przyjęta ;) Ja właśnie maluję pazurki - w planach an dziś mam kolejny upojny wieczór z moim...Słoneczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą słodkości, będą...;) A skoro jesteś aktywna na dziale "życie uczuciowe" to może uchylisz rąbka tajemnicy o swoim życiu uczuciowym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uchyle moooooże ;) uczuciem darzę bliżnich a że koloryt ono niekiedy ma różny to inna sprawa;) Generalnie lubię ludzi i miło mi kiedy uda mi się czyjś uśmiech wywołać. Enigma to moje trzecie imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Pasujesz tu świetnie. Rozumiem, że tak jak enigmę nie można Cię rozszyfrować ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz nie można :) wystarczy odpowiednie podejście;) Tremuje sie przed resztą zacnego grona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tu jednego rodzynka, który słynie z rozszyfrowywania kobitek...wieczór przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz rodzynek upodobał sobie (takie jest moje subiektywne odczucie) jedną z naszych uroczych koleżanek :D Czy wpadł jak śliwka w kompot? Hmmm, jest szczęśliwym małżonkiem, więc...? na pewno jest zauroczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie trudno jest się zauroczyć .. byle z tego łez nie było. Pisząc wpadł niczego zdrożnego na myśli nie miałam :) co jedynie to wianuszek złożony z grona niewiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, jest otoczony wianuszkiem kobiet...pozazdrościć :D chyba wskoczę na jakiś męski topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nigdy nie wyjde z tej pracy.. Kici rzuc lakierem..moje paznokcie potrzebuja blasku:) milej zabawy zycze:):)zazzzzdroszcze:) kawaler dzis ma zrobic niespodzianke jutro moja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×