Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

WCZESNIEJ wypijałam 7 i odprowadzałam faceta na przystanek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO bogowie byczek odpuścil i jest mięciutki jak pupcia niemowlaczka.Dzienks kici😘🌻 Dzięnks [kwiatgobelin masz ekstra na wiadomym temacie. caluję Cycu.........tfu rączki Twoje kicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi, ach, nie trzeba :D polecam się na przyszłość po prostu ;) Joki, ja też kiedyś tak mogłam ale to zamierzchła przeszłość teraz po 3 już mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajście wlaz ły .Jo wum pszaja a a wy sam co robicie;D Co tyen spiryt nie może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooo
Fanfi a do kogo wyznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi, jak dusisz mięso w sosie własnym, w efekcie końcowym aromat powinien być właśnie nie do pokonania :) Chyba, że posiłkujemy się substytutami typu kostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooo
dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci kici.przepis starszej osoby kucharki.Otózż jak zagotujesz ziemniaki odlej część wody gorącej i wlej do sosu.Np.dziś tak zrobiłem na 1/4 garnka sossu wlałem 1/4 szklanki wody po tych ziemniakach.Mówię Ci paalce lizać a jaki aromat mmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa.Nie wiem czy młode mamy wiedzą o tym lecz żonę zawsze pokonywałem na tym polu.Nie ujawniłem.Była zła ale nie odpuściłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spiryt mocno działa i oczy żałuj jakie;wyznanie powiem:D:P:DDiablico zostaw tego kochasia -męża i puć sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi-kucharz cacy;) Uwielbiam jak facet mi gotuje..to takie słodkie:);)Mój czasem tworzy lepsze smaki niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki nie żenuj mnie.Nie gotowałem 7 lat.Lecytyny zaniedbałem pijać i takie efekty:D Gąńba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w kuchni siedzisz,tworzysz ,eksperymentujesz -to cała sztuka:) papa JOLKA:)DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka:)-- zrozum specyficzna sytuacje moją.Żonka zapragnęła..............cholera dochodzi do formy.:DWięc jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musiałem jej to wyperswadować:DJużmyślałem iść do dyrektora zamówić separatke.Ale byłby skandal:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Fanfi ja do tego niechce dopuścic jak już coś... za kogo ty teraz mnie zrobiłeś:D O pierwsze slyszę żebym była słoneczkiem jakiegos topiku Dziękuję za te słowa Fanfi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka Fanfi, w kuchni najlepiej wychodzi improwizacja i Ty jesteś tego najlepszym przykładem - przepisy starszyzny miodzio - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechałem wyxczerpany psychicznie.Padłem jak kawka.Jak tutaj wszedłem a zobaczyułem co kicia wypisałaa śmiałem się tak głośno,ze sąsiadka z przeciwka (stara matrona) zapukała czy sie ze mną coś nie stało..Dusilem się ze śmiechu i grzecznie odpowiedziałem ,ze wszystko w porządeczku.Zamknąłerm drzwi i hahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×