Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Taaaa patrzeć w oczy :) A to nie mój piesek ale tak właśnie wyglądał :) mialam wątpliwą przyjemność zobaczy srającego faceta pod murkiem więc szybko mi poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie patrzysz.?Co to za men:D A czyj piesek? Ale dowaliłaś hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuuuj Fanfi :) Bo zaraz pokażesz Twoją drugą twarz?? ;p Ja zawsze wierna, jedne i te same oczy ;) A po omacku też Go poznam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc szybko mi poszło ze spacerem - bo moglo to źle zabrzmieć hahahaha ;) Jeszcze nie mam zaufania do mojej okolicy i czasem nie napawa strach - nie wiadoomo co taki facet w stresie moze zrobic - zwlaszcza ze ma juz spodnie zdjęte ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stałe. Już mnie tu wywiało na dobre. Przyjanmniej na razie. Zobaczymy co to będzie w przyszłości :) A Ciebie co wygnało na śląsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak sie jest młodziutką i na spacerek wychodzi o tej porze sama stwarzasz sobie zagrozenie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie taka młodziutka. O tej porze jestem w drechach i straszę :) I mam psa mysliwsko - obronnego. Mysli jak się obronić. To co Cię do Szczecina przygnalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Stoczni? To prawda. A teraz tylko płakać. Jak widzę co ludzie z tymi pieniędzmi zrobili co dostali.... Chcesz herbatkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to dno wielkie.takie czasy. Chętnie napiję się z cytryną albo z czosnkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek był szyfrem dla małzonek,które za bardzo pilnowały swoich menów.Czyli 100 gram wódki i herbatka.Długo to działało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bezrybiu rak rybą więc chetnie z cytrynką:D Nic nie wiem lecytyny nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Znowu coś śląskiego? Czy to mój brak w wiedzy ogólnej? ;) Ja jak bylam mala uwielbialam bawarkę a teraz mi cięzko się nawet o tym mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbożową tak. Choć ja kawę pić się dopiero uczę ;) bo lata mi nie smakowala i mature mi przypomina ;) A zbożowa w szkole to było to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×