Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi śmiał się zapewne z tego, że napisałam o jego pozytywnych klimatach z oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy zapowiedziała że dziś baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pózno wejdzie na cafe.Ciekawe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia:)
Ja się nie szlajam bajbaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi, ;) Otóż to, Oczy ma nienormowany czas pracy i będzie póóóóóóóóóóóóóóźno :) długo sobie wczoraj gawędziliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici 200 gram i koniec z tym.jutro muszę jechać.Autem ?broń mnie Panie Boże.Więc zostały środki komunikacji międzymiastowej.I tutaj rygor czasowy nieublagalny jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UHHHmm, właśnie przynosiłam sobie przekąskę do drinka :D ile tutaj jestem? na tym nicku jakieś 3 miesiące, aktywnie od 2 tygodni :) Fanfi 200 ml to dużo, nie wiem czy możesz jutro jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:( Jak powiedziałem prawdę kiciusiowi nie zdzierżyła i dała dyla:DWięc OCZY ratuj sytuacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie ciciusiu kojarzy mi się jednoznacznie -- hahahahahahahahahahahahahahahha nie pomyślałem o tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz czyli mam rozumieć, że jutro wczesnym rankiem nie prowadzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całym dzień.Nigdy nie prowadziłem samochodu po pijaństwie na drugi dzień.tylko trzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici_kici-- dziwie się,ze o wiele tego wcześniej nie zapowiedział:D A może przeszkody były.:D rozumiemy sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:30 [zgłoś do usunięcia] Kici_kici mam nadzieję, że wkroczy Oczy i Cię przejmie---- leże i kwiczę hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×