Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Jestem po spricie lecz trzymam sie:PA co to takiego Cię tak przywiązało,że jesteś z siebie zadowolona?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede nadrabiać - przeznaczę ten czas dla Ciebie -- od niepamiętnych:p czasów się rumienię tym Twoim stwierdzeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:38 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? A wszystkie dziewczęta też już pouciekały? I znowu bedzie że ma wieczór z[ Fafim] sam na sam NIEDŁUGO ZPSTANĘ TUTAJ FAFIKIEM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to mam normowany czas. 8 h min - tylko hm, jestem managerem to czasem mogę sobie pozwolić na krócej, ale zdarza się i dłużej - niestety częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to niezłe ziołko z Ciebie było!!! :) Ja miałam kolegę co był Wackiem i aż się rumieniłam jak do niego tak mówiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy co z tą kasą robisz?Czy men nie ma kompleksów chyba że jest preziem innej firmy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam preziem. Wcale nie.... To może tak brzmiec ale zaden ze mnie prezes. A kasy mam jak lodu więc wiesz :D żartuje oczywiście - wiesz mam kredyt na mieszkanie - jeszcze jakieś 38 lat spłacania więc się nienaciesze za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ten pod murem z kosmatymi nie miał wiele wspólnego ;) Wrecz przeciwnie :) A Ty co byc myśliał jak byś pytał : Wacuś jak się masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się rumienię ;) Inteligencją? Hm. Cięzka praca. Są tego ogromne koszty - uwierz. Jestem z siebie ogromniedumna ale też ogromnie boję się tego co będzie..... dobrze że teraz wieczorami mogę myśleć o Tobie a nie o pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×