Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Oli nikt by tego nie nazwał lepiej :) Fanfi się mnie przestraszył coś czuję :) hehehe :) Fanfi pamiętaj - to tylko wymysł jakiś że kieliszek wódki pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici,tak wiem to z autopsji :D bu lubię jak sie mną ktoś zajmuje wtedy :) P.S. a co Ty tak mnie nie lubisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym spiryt aniżeli te ziólka czy też herbatki.;) lecz dwa samce i za choleeeeeeeeeeere:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy właściwie szubrawcy- konowały doprowadzily mnie do tego stanu:D Teraz już koniec darcia szat,nie czas załować roż jak płone ...........cały w bezsilności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici uważuchaj zrobi Ci sie tak jak z bimbrem.Przeleje się gotujacy i będziesz mleko piła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Fanfi nie wątp w moje umiejętności kulinarne, ani tym bardziej warzelnicze :P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici,to dobrze bo ja Ciebie również lubię ;) a spostrzerzenie wzięło sie stąd że jęzorka używasz i z tonu wypowiedzi ,ale jak widać niesłusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, lubię czasami jęzorka użyć i tonu lekko ironizującego, ale intencje mam dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Kici :) tak też myślałem ;) ja też się niekiedy zachowuję ,zwłaszcza jak mam dobry humor i znam kogoś dobrze ,to lubię się tak droczyć :D fajnie że się rozumiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponowną herbatkę trzeba z miodzikiem zrobić.Najlepiej grzane piwko i korzenie na wypocenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy pewnie wyszła z psem :) oby nie spotkała żadnego pana, który będzie się obnażał :D ja w międzyczasie pomagam skręcać szafeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×