Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Aha,no to już koniec :) i co podoba Ci sie ? czy rozmontowywujesz i jutro biegniesz do sklepu oddać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie :) i co lepiej sie czujesz ? wywiwtrzały % ? ja nie znam sposobu na kaca :( nawet nie wiem co to ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy Kici :) uff,to dobrze ,nie musiałaś tachać tej szafeczki do sklepu :) :D Pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mówię ostatni
i gaszę światło pstryk))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie * Zaraz zaparzę sobie kawę,taką pyszną i słodką jak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyszne ciasto,jest to tiramisu.ktos chce kawalek? i znowu nauka..nigdy jej za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Deszczyk rosi ide do Zosi ona siada na łóżku a ja ją drapie po brzuszku:Ddalej juz tylko można pogwizdać:P Kaszelek ustaje więc trzeba jeszcze pobyć tochę w piernatach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapcioszek już słyszałem o tym cięście nie raz lecz nie skusiłem się nigdy aby go uszczknąć.Wiec chętnie teraz sie zdobęde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to"bomba' kaloryczna lapcioszek:D Tiramisu (wł. tirarsi s ocknij się, przebudź się, ale też tirami s poderwij mnie) deser, który składa się z warstwy biszkoptu nasączonej bardzo mocną kawą espresso oraz winem marsala, przypominającym w smaku sherry, na którą nakłada się warstwę kremu z kwaskowego twarożku mascarpone, jajek, cukru i śmietany, a całość posypuje się warstwą grubo zmielonych płatków gorzkiej czekolady. Deser ten podaje się bardzo silnie schłodzony i je się zwykle do kawy espresso. Tradycyjnie tiramisu spożywa się we Włoszech na drugie śniadanie zwłaszcza w upalne dni. Lapcioszek gdzie Ty przebywasz ?Masz taki upał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi:) pławię się w łóżeczku,i nie zamierzam z niego wyłażić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki przynajmniej nie muszę całego bagazu kompowego brać do piernatów.Nie mam laptopa i całe szczęście.Nie byłoby czasu chorować a nawet spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh,nie wiem co jeszcze się zdarzy,jak lezy ze mna w łożku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×