Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

... a ja słyszałem rownież że kobieta w ciąży ma częściej ochotę na sex niż jeśli nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moderia poluje na mnie?Co zaczynam stronę zaraz takie lapsusy wyskakują i nie mozna otworzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier-- zrozumiałe jest to,gdyz moze w nieograniczony sposób się kochać.Pożniej już nie tak prosto.Trzeba sie rygorom kobiecej natury podporządkować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migusia czyli nie doceniałem Twojego Lubego.Chwała mu za to.Dobrze myśli chcociaż z realizacją różnie bywa.Zależy od finansów i innych nie przewidzianych okolicznośći:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpatruje tutaj bez użycia sztucznych wstrzymań czy innych nie naturalnych kobiecej naturze spraw związanych z płodnościa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba też coś przekąsić dobre rady wczorajsze nie tylko oliviera sprawdziły się.Już coraz lepsza forma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici na tyle Cię znam,ze jakbyś była to odnajde Cię z łatwościa.Na innym nicku też:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo Fanfi, ale materiału też bardzo dużo do opanowania. I to samej teorii. Ustawy, rozporządzenia i przepisy to odrębna sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko głowa do góry - myślę że to wina jego obaw :) Swoją droga to ciekawe bedzie to Wasze zbliżenie po takim czasie ;) Aż podskoczysz jak on... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałam już, szukaj a znajdziesz. Nie mam nic do ukrycia :P rozumiem, że jesteś ciekaw jakie poglądy wyrażam na innych topikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy tiaaaaaaaaaaaa.:p nie tylko kici lecz wy wszystkie.Nie dlugo zacznę klekotać kośćmi jak będe ze schodów schodził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Fanfi nie może się odchudzać bo już zrzucił ewentualne naddatki :D Oczy, pisałam wcześniej :) Nie chcę się powtarzać bo i tak wychodzi na to, że jestem najbardziej szczerą osobą na tym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×