Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Dużo roboty to ja też mam;)i wkurza mnie wiele rzeczy.,ale to co dla mnie najważniejsze , dodaje mi sił .;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,to psuje nastruj i humor :( a czego szukałaś ? :) jaki rodzaj programów lub filmów lubisz oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,nie przedstawiłem sie :O jestem Olivier i zaglądam tu od jakiegoś czasu,a topick czytam na bierząco ,tak że wiem co tu się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marzencia jestem :D jestem tu nowa ;) i przeczytałam kilka stron a resztę systematycznie nadrabiam. to jeżeli jest to dla Ciebie dobry wieczór, dlaczego spędzasz go przed kompem? programy tematyczne trochę mi się znudziły wałkują ciągle to samo, filmów dziś niewiele, choć młoda jeszcze godzina, a seriale.. pfff nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jesteś nową osobą piszącą tutaj ;)ale cieszę się żeCię mogę poznać :) Hm,wiem że przed kompem siedzę jednocześnie oglądając TV(jakiś fajny film na HBO2) ale ja tak lubię spędzać wieczory ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda że nie mam hbo :( bardzo często jak już nie znajdę nic ciekawego to włączam domo. nieraz można nauczyć się od nich czegoś pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej O czym :) ja też lubię jak zaglądasz :) Ja też lubię domo od czasu do czasu oglądać :) faktycznie można coś podejżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę dziś o dobrej książce, mam ich tyle że nie iwem nawet za ktorą powinnam się zabrac ;) Ale zrobię to! Dziś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wróciłem wieczorkiem do domu to ledwo wyjechałem pod ostatnią górkę,białe drogi i sypie nadal :) jakieś 5cm już leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchasz muzyki jak czytasz ? :) ja niestety wolę w ekrany patrzeć niż na karteczki z literkami :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę nabyć jakieś nowe tytuły bo zapas się skończył (książek) no masakra jakaś z tym śniegiem, zima się zaczęła czy jak?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Olivier.... jak ksiązka to ksiązka i już :) Muzyka trochę mi obca ostratnio ;) Ekran to prawda że wygodny, ale wówczas nie przezywasz jak trzeba, jak powinnaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim wieczorowo. Mialaś racje oczy teraz "na razie" połowica śpi sobie.Co do ksiązek jak najwięcej czytać radzę wszystko się 'odklada" i pamięc wzmacnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zauwazyłem ,ze andrzejkowe świętujecie.;) Byłem duchem na Katarzynce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×