Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

WIerszyk wymiata:) Wymieliłam się przez zaspy i śniegi,uffff i jestem,pije herbatkę:)i jem ciastka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zmarzłaś chociaz ,tak jak ja;) Masakrycznie zmroziło,ale jutro ma być jeszcze gorzej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z przyszłym mężem sieukłada? bo u mnie bardzo słodko,tylko do piątku prawie go nie bede widywać,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też się o Nią martwię :( mam jednak nadzieję że u Niej jednak wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jęzor :D i słusznie.KIci :P :D :D daj mi jeszcze pół godzinki i będę cały Twój :D muszę rachunki opisać i policzyć :O wiem jestem chory i w łóżku leżę ale muszę to zrobić :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zacząłem liczyć te rachunki to mnie głowa rozbolała,nie wiedzieć czemu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie trochę zawirowań i mniej czasu na kafe i komputer. Ale staram się być na bieżąco. A u mnie śniegu brak ;) Ale zimno, coraz zimniej a mi nie chcą butów z reklamacji oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Cię widzieć i słyszeć że wszystko dobrze ;) no prawie dobrze... To ścigaj ich tam ,bo Ci stópki zmarzną :( mam nadzieję że nie trafiłaś na takich jak ja ,bo mój TV już rok naprawiają :P :D zdąrzyłem sobie nowy kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×