Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

fanfaron w stopce umiescilam takie rzeczy z mojego zycia , trzeba mnie znac zeby zrozumiec, dlatego moj nick tez jest taki - niekobiecy ;) - to wszytsko ma swoja "historie" ;) , mialam duzo ("dziwnych " moze dla czlowieka z patrzacego z boku) - a zabawnych sytuacji, wiec to wszytsko ma swoja legende moge rzec hah , tak w skrocie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helikopter-- tajemnicza jesteś.Jakbym był ciekawy w ciągu 15 minut miałbym odpowiedz:Na mailu od znajomego z drugiej półkuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz tutaj na forum te wypowiedzi łatwo Cię znależć.Możesz być nawet na orange:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol-- to masz przerypane:O:( Kiedyś żona zachorowała na 3 miesiące w domu.Ryłem od 5.00 do 00.00.Miałe serdecznie tego dosyć lecz i dobre strony tego były.Niestety za dużo czasu upłynęło i zapomniałem o wszystkich naukach domowych:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol-- kiedyś zgadałem sie z osobą co byliśmy na temacie.Bylo grono osób.Jak sie dogadaliśmy wyszło,ze tylko oboje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Morfeusz się z tobą zaznajomił więc nie pozostało mi nic innego jak tez tę znajomość odnowić:D -----D🌻O😘B🌻R❤️A🌻NO🌻C:classic_cool:--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zniknelam , na nocna przejazdzke po okolicy, z nudow w sumie ... , zajrzalam ale juz pozno wiec sie nie spodziewam zektos bedzie,zajrze jutro :) - w sumie dzisiaj... - pozniej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie nocne poruszenie:) przeczytałam wszyściutko:) Fanfaron,Petrol,Helikopter,O czym kolwiek na czarno; Witajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo mi miło,ze spotykam się z autorką tematu.Masz tak niecodzienny nick,toteż zapomniałem a nie chcę od poczatku znajomości popełniać gafy:P:D miłego dnia zapowiada się ciepławy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porobiłem zakupy i trzeba za parę chwil zabrać sie do sprzątania.Najlepsza była w tym moja małzonka.Niestety Nosił razy wilk kilka ponieśli i wilka tak by można określić moją obecną sytuację:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol-- to zrobiłaś sobie porządną dawkę nocną.Nie miałaś koszmarów?:DOdpowiesz wieczorem.Jeszcze godzinkę tutaj pobrykam i zabieram się do roboty.Żeby mi sie tak chciało jak mi się nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×