Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Witam.Jestem spragniona przyjaznych duszyczek.Mam nadzieję że poznam tutaj Kogoś do pogadania i popisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) hej,jaki szybki odzew:) Bardzo się cieszę.Strasznie mi czasem brakuje pogaduszek takich zwyczajnych ..i takich, od których poprawia się humor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brakuje,zawsze te same problemy,monotonnosc od ktorej probuje uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robisz na codzień?nawet dla odmiany spróbowałam dzisiaj Squashu,żeby te dni nie były tylko rutyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje problemy się zmieniają ;)jak w kalejdoskopie,każdy dzień z innej perspektywy mnie dopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dobrze,cieszyłabym się na Twoim miejscu,różnorodność jest wskazana.grunt to nie być życiem zmęczonym.w kolorach szarości i nicości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawsze te same,człowiek powinien już znaleźć sposób na rozwiązanie,a mimo to grzebie się ciągle.i to nie kwestia zaradności tylko nawarstwiania się problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień pracuje w handlu,po pracy leniuchuje ,gotuje,lub sączę czerwone winko,uwielbiam spacery i taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem obecnie na macierzynskim. Czasem tesknie za praca. Od stycznia zaczynam od nowa na 1/2 etatu. Troche sie boje jak to bedzie, ale potrzebuje takiej "rozrywki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiqendi-to fajnie ,że wracasz do pracy,ja to bym sobie posiedziała czasem w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
degustator wina?taniec -zawodowo czy bardziej rekreacyjnie dla czystej przyjemności?a z pracy zadowolona? pracuje studiuje,interesuję się muzyką i tańcem,w kuchni eksperymentuje:)najlepiej wychodzi mi kuchnia meksykanska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórki kiszone i cola
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka od zakrystii:) WITAJ:) -właśnie mam to samo co Ty,nie mam się komu wygadać..a z drugiej strony mam ogromną chęć komuś doradzić,wysłuchać Jego problemów,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec dla przyjemności:) tylko i wyłącznie,a praca nie jest moją wymarzoną,ale mam nadzieję ,że doczekam się takiej właśnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest ..że niektórzy są pracą zajechani;)..a niektórzy marzą o niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zazdroszcze Ci tego tanca. Ja nie mam czasu i chyba nawet checi. Choc przydaloby sie zrzucic te pociazowe kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak:) ale wiesz w grupie ma sie wieksza motywacje, przynajmniej ja tak zawsze mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to nie latam na żaden kurs..tańczę w domu jak mam taki nastrój i czasem na imprezach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
a ja zalozylam swoj temat i maly odzew.... to może tu dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy marzą,wzielam pierwsza lepsza prace,a teraz nie mam jak zmienic,bo przyjda rachunki a pracy moge nadal szukac.poza tym trudno mi szukac jak np dzisiaj to skonczylam wczesniej a tak pozno koncze i nie mam na nic czasu.chcialam sie na salse zapisac,ale godz mi nie pasuja,a przed lustrem,na pewno sie udaje,ale lepiej w grupie:)mozna popatrzec jakie sa Twoje efekty pracy na tle innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
a ja jestem kłoda ;) nie umiem tańczyć! Nawet kolega, ktory mowil że nie mozliwe przyznal mi rację ;) A wiecie co jest w tym najgorsze? że ja tańczyć lubię ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz na jakis kurs,nawet z klody da sie wyrzezbic piekna figurke:)spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
figura figurką ;) Na kurs to ja czasu nie mam. Już mnie namawiają na siłownie rano i ciągle myslę, czy mam na to chwile. To straszne być tak okrutnie zapracowanym! No całe szczęscie jakoś mi z mężem to tańczenie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×