Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula86

prezent na mikołajki

Polecane posty

Gość boratynkaa
W tym roku chce swojej córeczce kupić coś niesamowitego, jest to nie lada wyzwanie bo mój urwis jest bardzo wymagający i od ponad miesiąca bacznie czeka na mikołaja :) Co sądzicie o prezentach na prezent takich jak tutaj https://katalogmarzen.pl/pl/k/Prezent-dla-Dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2
też uważam, że na mikołajki nie ma co szaleć, martwię się wyłącznie o prezent dla dziecka, a dorośli muszą zaczekać na Boże Narodzenie. w tym roku kupię "dziadkom" obrazy na ścianę ze zdjęciami wnuka z wakacji, zamówiłam takie w sklepie internetowym http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/przeznaczenia i nie jest to wcale droga "sprawa' pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipreczek
Rzeczywiście, Mikołajki można potraktować jako "wstęp" do prezentu pod choinkę. U mnie w rodzinie na 6 grudnia raczej kupuje się drobiazgi, np. słodkości albo po prostu robimy sobie taką rodzinną kolację w domu. Za to trochę bardziej szalejemy na wigilię;) Generalnie to już mamy takie sprawdzone pomysły. Dla młodszego brata kupuje kolejny zestaw z kolekcji Lego Angry Birds z https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-ANGRY-BIRDS/90, mamie jakąś najnowszą powieść romansową, a tacie coś do ubrania, bo sam nie lubi chodzić po sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głupim pomysłem jest też zamówienie listu albo wideo od Świętego Mikołaja... Ciekawą ofertą dysponuje firma Elfi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscniedzielny
Ja kupię chłopakowi sweter z gruszką na allegro, taki sam jak był w filmie chłopaki nie płaczą, jest extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandalinka
Świetny pomysł ten od Elfi! Ja w zeszłym roku sama wydrukowałam dla córki list od świętego Mikołaja, no nie mogła się nacieszyć, chodziła dumna jak paw, szczęśliwa taka... :). Powtarzała tylko "Mikołaj przyszedł specjalnie do mnie" . Nie wiedziałam, że jest taka stronka jak http://www.listymikolaja.pl/ , bo naprawdę piękny ten list, kolorowy. Ja takiego ładnego nie zrobiłam ;). W tym roku na pewno zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent dla mężczyzny to prezent po prostu praktyczny. My zawsze jesteśmy za ubraniami ponieważ z doświadczenia wiemy, że mężczyźni są z takich prezentów bardzo zadowoleni :) Bo czy to nowy dres do biegania lub grania w piłkę, czy fajny zestaw koszula + marynarka, czy nawet ciepła bluza do zimowego majsterkowania w garażu. Grunt to dopasować taki prezent do konkretnego człowieka :) Jakby pojawiły się Wam jakiekolwiek pytania to piszcie śmiało --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszazona
kupiłam już sweter z gruszką na allegro więc tylko czeka na 6 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz zielonego pojęcia co będzie najlepszym prezentem, radze abyś zdecydowała się na model Atlantic Worldmasters. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogo ma być to prezent, dla mężczyzny czy dla kobiety? Bo bardzo dobrą propozycją są moim zdaniem kosmetyki lub perfumy, to coś co zawsze się sprawdzi i przyniesie radość. Możesz zobaczyć na Ronco.pl gdzie sama często zamawiam, wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonkaa
jakby ktoś nie miał pomysłu na prezent, nie tylko na mikołajki, to polecam zakup obrazu, sama wykorzystałam go już kilkakrotnie a rekacje obdarowanych przeszły wszelkie moje oczekiwania, obraz nie jest drogim prezentem więc szczerze polecam, na stronie DCN Gallery odkryłam "pocztę obrazową" i wiele super pomysłów na obrazy http://www.dcngallery.pl/72/poczta-obrazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie, że dzisiaj jest Black Friday i w sklepach internetowych jest wiele promocji. Szukajcie na FB wybranego sklepu, bo często publikują tam kody. Ja już kupiłam ale dzieciaków zestawy Sentosphere - zawsze kupuję zabawki kreatywne - dziekcko się pobawi, a potem się wyrzuca i nie ma bałaganu. Polecam - dostałam 15 % rabatu hasło było: Black Friday na stronie buy4kids.pl ale zamierzam jeszcze poszukać czegoś w internecie juz nawet czegoś na gwiazdkę, będę miała z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka123
Pomysłów na prezent tyle, ile ludzi ;) Ja sama strasznie lubię dostawać bony do spa, moja mama mi taki kupiła w zeszłym roku i byłam zachwycona ;) Mieszkamy w Warszawie, wybrała dla mnie Samui Spa i to był strasznie fajny wybór. Umówiła mnie na masaż, mikrodermabrazję oraz na manicure. Czułam się super zrelaksowana i naprawdę zadowolona. Samo miejsce jest bardzo przyjemne i czyste, pracują tam uśmiechnięci i zadowoleni ludzie. Bardzo miło wspominam tę wizytę i w sumie to spowodowało, że zapisałam się na kolejne ;) Myślę, że taki bon to super prezent no i do tego zawsze można się wybrać do spa wspólnie, a to dopiero jest zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdzieczna
Dzięki za podpowiedź z tym swetrem z gruszką! Mój narzeczony bardzo lubi film chłopaki nie płaczą, długo szukałam kultowej gruchy, aż w końcu trafiłam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka332
Ja w tamtym roku kupiłam znajomym garnek gerlacha na mikołajki ale dlatego że wprowadzali się do nowego mieszkania. Byli bardzo zadowoleni bo mieli coś porządnego do kuchni ;) myślę, że taki prezent nie tylko na nowe mieszkanie może być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny przykład prezentu, który sprawdzi się w przypadku każdej kobiety, sami zobaczcie - http://www.roseduchateau.com Kwestia dopasowania czegoś konkretnego pod wasze oczekiwania. Wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwiętyMikołaj2017
Widzę, że dużo osób się podpięło pod wątek i szuka też prezentów dla swojego rodzeństwa, partnerów, dzieciaków. Rzućcie okiem na stronę booksle.pl - wykonują piękne książki personalizowane ze zdjęciami dzieciaków lub treściami edytowanymi przez Was. Kartki świąteczne też są - tak na przyszłość już :) PS Dostajecie druk i pdf więc można wykorzystać do składania życzeń online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartoszStolec
Ja kupuje dla siostry power bank z epowerbank.pl Taki jednorożec kolorowy :D na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta00019
Dla faceta świetnym prezentem będzie zegarek. Mój mąż ma podobny jak ten z ogłoszenia (link niżej) Nosi go już od ponad 2 lat i zegarek w ogóle się nie zniszczył. Marka Shark, nie jest zbyt popularna w Polsce, ale zegarek jest ciężki, solidny, elegancki... a ten z niebieską tarczą jest wręcz obłędny... na allegro takiego nie znajdziesz, a jest nowy, w oryginalnym opakowaniu - idealny na prezent. Zobacz, jest naprawdę warty uwagi https://www.olx.pl/oferta/shark-zegarek-shark -mako-zegarek-meski-prezent-na-dzien-chlopaka-casio-CID87-ID iVh4p.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachimabr
w media expert widzialam sporo takich rzeczy, mega fajna sprawa. ja akurat nie potrzebuje (slucham na telefonie), ale jakbym potrzebowala to moze nawet bym wziela tego o ktorym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Mikołajki kupuje prezenty tylko dzieciom , Na razie mam dla synka świetnego robota , powinien być zachwycony bo zabawka rewelacyjna : http://www.smyk.com/marka/fisher-price/movi.html problem mam tylko z 10 letnią córą, macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×