Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grub.a...

buty rylko - jakie macie doświadczenie z ta marką

Polecane posty

Gość grub.a...

jak w temacie, chodzi mi głównie o jakość butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie przede wszystkim
niewygodne. jedne były jakie takie, to skora na obcasie zaraz sie zadarła.Wg mnie niewarte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grub.a...
kurcze ja wlasnie zastanawiam sie nad kozakami ale planowalam kupic sobie tak do 300 zl a te kosztuja 420, wiec jak dla mnie troche duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYDNEI27
Od ponad roku posiadam buty tej marki - ogólnie jestem zadowolona : są wygodne i w mojej ocenie bardzo dobrej jakości. Jeszcze "żyją" mimo częstego używania ich podczas prowadzenia auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanna23
ja uwielbiam rylko,. jak dla mnie to niezawodna marka..w tamtym roku kupilam sobie botki na koturnie skorzane, sa mega wygodne i wygladaja cudnie takze poelcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grub.a...
kupilam te kozaki ale nie jestem przekonana.... ile mam dni na ewentualny zwrot "bo sie rozmyslilam", i czy w ogole cos takiego w rylko istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grub.a...
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallles
Zależy... mam czółenka i kozaku, które przeżyły już koło 3 lat dość częstego użytkowania (i jeszcze pożyją), i miałam sandały martwe po 1 sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zła:(
ja właśnie kupiłam i nie ejstemdo końca zadowolona:( kupiłam sobie takie klasyczne kozaki na szpilce bardzo mi się podobają wizualnie (wcale nie tak bardzo wysokiej bo ok 8 cm, kosztowały 375 zł i przy chodzeniu podbicia stóp mnie trochę obcierają:( takie drogie buty, myślałam, że jak kupie takie buty to podeszwa nie będzie nic a nic obcierac a tu dupa:/ czy wy w szpilkach ryłko też tak macie?? albo w jakich butach tak nie macie?? ogólnie są wygodn,e w sensie stabilne, ale te podpicia(tuż za palcami):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×