Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siosia1710

objawy wczesnej ciąży

Polecane posty

Witam was dziewczyny zawsze czytam wasze wypowiedzi i dużo od was się dowiedziałam, chodzi mi oto czy mogę byc w ciąży,mam cykle od 28do 35 dni ostatni okres miałam 11.10.2010 a z mężem spałam 24.10.2010 trzy dni pózniej miałam dziwne bóle jajników i dół brzucha potem przez dwa dni spokoju i z powrotem bóle jajników na przemian i ból brzucha jak na okres nigdy tak nie miałam nawet jak okres dostawałam to brzuch mnie nie bolał a dnia 03.11.2010 w nocy miałam wymioty na drugi dzień już nie ale 5 listopada czyli dziś po zjedzeniu czegoś znowu mam odruchy wymiotne jak ostatnio oraz częste zawroty głowy i dziwny śluz który jest raz wodnisty i wygląda jak białko kurze a za jakieś trzy godziny jest biały czasem niby żółty lub kremowy ale strasznie gesty zapalenia żadnego nie mam bo nic mnie nie piecze,piersi mnie nie bolą tylko są jakby ciężkie,dodam że przytulanko było bez zabezpieczeń i do końca,nie wiem co mam myślec,a dodam ze już mamy dziecko ale ma już 8 lat ale wtedy jak byłam w ciąży to nie miałam żadnych objawów a dodam jeszcze ze brzuch do tej pory mnie pobolewa jak niby na okres co wy o tym myślicie,odrazu dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×