Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
19mlooda91

TANI NOCLEG WE WROCŁAWIU- ZNA KTOŚ?

Polecane posty

Gość gość
ByHours to fajna opcja na kilka godzin, z tym się mogę zgodzić :) A tak to zazwyczaj szukam noclegów w serwisach rezerwacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dworek Galosa niedaleko Wrocławia. Niedrogi, ale każdy poczuje się tam jak w pałacu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię szukać nowych opcji, testować różne miejsca więc myślę, że i byhours dodam do zakładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odpoczynek to tylko w Dworku Galosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam noclegów w Wrocławiu na ul na ostatnim groszu80 u p Katarzyny K. Warunki tragedia a właściciele dbamy i patologia krótko mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponka2
Na waszym miejscu już rezerwowałabym na ferie jakieś ciekawe miejsce, szczególnie jeżeli wybierzecie się w góry. Wejdź sobie na http://apartamentywroclawskie24.pl/ , widziałam tutaj jeszcze kilka wolnych apartamentów. Chociaż też wiele zależy od tego kiedy masz ferie, bo co województwo to inna data wolnego czasu od szkoły. Co do apartamentów, to jest kilka wersji czy to dla małżeństwa czy to dla całej rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio korzystałam z usług noclegowych Apartamen.to, powiem Wam, że gospodarz pokazał mi 4 apartamenty do wyboru i każdy był przepiękny, urządzony inaczej, ale z całym wyposażeniem tzn zmywarką, lodówką TV. Lokalizacja niedaleko centrum, ok 20 minut na piechotę. Polecam poszukać na bookingu albo airbnb Old Port City Apartament [https://www.booking.com/hotel/pl/apartment-city-centre-2.pl.html?aid=356997;label=gog235jc-hotel-XX-pl-apartmentNcityNcentreN2-unspec-pl-com-L%3Apl-O%3Aabn-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX-H%3As;sid=658617969e7d9d4d7b0e2b72f7def4f8;dist=0&sb_price_type=total&type=totaltab-main], ceny też można wyhaczyć bardzo dobre. A poza tym Wrocław jest przepiękny i planuję wrócić aby zobaczyć Jarmark Bożonarodzeniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek Galosa nie ma sobie równych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda! Dworek Galosa jest przeprzeprzeprzepiękne miejsce za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Polecam szczerze i od serca Dworek Galosa. 

Zwłaszcza każdemu, kto chce poczuć się jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Patrycja ma rację - Dworek Galosa nie ma sobie równych. Ja i moja rodzina bardzo często tam jeździmy i doskkonale wiemy, że nie znajdziemy nigdzie tak pięknego miejsca. Nie można się tam nudzić, oj nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota M

Podpisuje się pod Dworkiem Galosa obiema rękami. Byłam tam na szkoleniu organizowanym przez moją firmę. Warunki wspaniałe czysto, przyjemnie, dostęp do internetu no i fajna wręcz rodzinna atmosfera. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariawa91

Może zamiast hotelu, jakiś apartament do wynajęcia? Ja tak robię za każdym razem, głównie dlatego, że nie lubię tego tłoku ludzi w hotelach i wrażenia że zawsze ktoś jest za ścianą obok..Ostatnio jak byliśmy z mężem wynajmowaliśmy od firmy Modern City Apartments. Ceny konkurencyjne w stosunku do hoteli, a komfort w środku - bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Part88
Dnia 24.10.2018 o 08:21, Gość gość napisał:

Nie polecam noclegów w Wrocławiu na ul na ostatnim groszu80 u p Katarzyny K. Warunki tragedia a właściciele dbamy i patologia krótko mówiąc

Na ostatnim groszu 80 - tragedia! Radzę unikać tego miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

z całego serca polecam Dworek Galosa to jest naprawdę piękne i malownicze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

z całego serca polecam Dworek Galosa to jest naprawdę piękne i malownicze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita M.

Jak odpoczywać tanio i wygodnie to rzeczywiście tylko w Dworku Galosa. Czyste i dobrze wyposażone pokoje z łazienką i z dostępem do internetu jeśli potrzebujesz. Domowe śniadania i obiady na życzenie gościa. Na prawdę polecam, zatrzymuje się tam jeśli tylko mam taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella

Polecam Dworek Galosa , ceny przystępne piękne krajobrazy obsługa rewelacyjna 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

My własnie wróciliśmy z Lublina i nocowaliśmy w przepięknym hotelu Locomotiva na Północnej.  Hotel jest idealny na wyjazdy rodzinne z dziećmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Maszkowska

Wybraliśmy się z chłopakiem na festiwal , tak naprawdę z marszu szukaliśmy noclegu , trafiliśmy looksun.pl naprawdę przystępne warunki na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z mężem i ze swoim  maluchem byłam we Wroclawiu, bo chcialam zobaczyc wreszcie tamtejsza starowke. No i mojemu malemu poasjonatowi budowli pokazac miasto mostow. Ale wolalam poszukac noclegu z dala od centrum, zeby miec troche swietego spokoju. Wybralam tamtejszy novotel bo nie chcialam się bawic w zadne stancje czy hostele. Jadac z dzieckiem i tak musisz byc przygotowana niemal na wszystko wiec kwatere chcialam miec pewna i głowe spokojna. Bylo bardzo sympatycznie, bo wokol hotelu jest przepiekny park, wiec jak maly mial gorszy dzien to zwyczajnie zostawalismy w hotelu. Poza tym tam maja specjalne menu dla dzieci wiec nawet moj wybredny synek nie mogl tym razem grymasic. Polecam poszukać hotelu obok dworca pkp

https://www.accorhotels.com/polska/thematic/hotele-we-wroclawiu-blisko-dworca-pkp.pl.shtml

My rezerwowaliśmy na tej stronie. Nie dosć że blisko do dworca, co będzie dobre jesli jedziecie komunikacją krajową, to jeszcze blisko do centrum i najważniejszych zabytków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na ostatnim groszu 80

Uwaga nie radzę również na ostatnim groszu 80 najgorsze miejsce w jakim byłem 

Baba walnięta siedzi cały dzień w kuchni nawed człowiekowi herbaty nie chce się zrobić ani iść do łazienki  głupio dogaduje wszystko sprawdza 

Czujesz się jak byś spal u jakiś  ćpunów na menelni 

Do dziś wspominam to nie miłe przeżycie 

Dopoki nie da się kasy rozmowa miła potem piekło  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dobrze wspominam pobyt w hotelu Art Renesans. Ładnie urzadzony obiekt, spokojna okolica. Bardzo fajnie urządzone pokoje, wygodne i czyste oraz dobrze wyposażone. Okolica tez przyjemna. Mają dobrą restauracje hotelową. Ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×