Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elunia1707

Za mały zarodek?

Polecane posty

Gość Kaśka lublin
Dziewczyny wierzę że będzie dobrze ja mam sytuację taka że patrząc na datę ostatniej miesiączki powinnam być w 10tc dostałam 2 dni temu brązowych plamien doktorka kazała jechać do szpitala.Badal mnie starszy lekarz i tak naprawdę miałam pierwszy raz usg określił że wielkość płodu jest na 6 tydzień i 3 dzień ale nic mi nie powiedział czy bije serce zlecił badanie beta hcg i wyszło 17 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka lublin
Te wyniki zobaczyła moja doktor powiedziała że to nie wygląda ciekawie jutro znowu mam jechać na hcg i usg w tedy będzie doktor decydować co dalej cały czas się głowie czy cykl mógł się przesunąć i zaszłam później w ciążę dodam że przestały boleć mnie piersi już przeplakałam cała noc i nie wiem co mam myśleć gdy jutro usłyszę że serce nie bije chyba się zalamie żyje tylko nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz taki temacio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelnela
Witam. Przeczytałam juz chyba cały internet... Nigdzie jednak nie znalazłam przypadku takiego jak mój wiec w końcu zdecydowałam się tutaj napisać. W 6 tyg ciąży (według miesiączki) byłam na pierwszym badaniu usg. Widoczny był pęcherzyk z zarodkiem. USG wyliczyło na 5 tydz ciąży. Nie przejmowalismy się tym tak bardzo bo mogło dojść do zapłodnienia później. Tego samego dnia zrobiłam.bete i wyszła ponad 12 tys co odpowiadało w tabeli 6 tyg. 3 tygodnie później zrobiłam bete która wyszła ponad 31 tys i poszłam na fundusz do lekarki na badanie w celu założenia karty ciąży itd (byłam jiz w 8 tygodniu według miesiączki). Pani doktor pokazała mi monitor mówiąc ze nic tu nie ma... Kompletnie nic... Kazała zrobić bete ponownie i przyjść na następny dzień w celu "dalszego leczenia". Bete zrobiłam wyszła ponad 34 tys (48h po poprzednim badaniu). Jeszcze tego samego dnia poszliśmy prywatnie. Lekarz znalazł pęcherzyk z zarodkiem. Ciąża była żywa serce biło choć wolno... Jednak lekarz określił wiek na 6 tydzień... Czyli w 3 tygodnie uroslo jak o tydzień. Mamy przyjść za tydzień i wszystko się rozstrzygnie.... Ja juz wariuje ciągle chce mi się płakać. Sprawdzam bieliznę ale wszystko jest ok nie plamie. Odczuwam lekkie bóle w podbrzuszu co jakiś czas ale nie jest to na tyle bolesne żeby było niepokojące. czy jest szansa ze zarodek nadrobi ten czas i nadgoni... Najpierw byłam załamana a teraz tak bardzo sobie wmawiam ze urośnie i będzie zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta w ciagu 48h musi sie podwoic, u Ciebie przyrost jest niewielki. Idz do innego lekarza, nie czakaj na cud. Konsultuj sie i badz dobrej mysli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelnela
Juz wszystko jasne. Zrobiłam bete i jest połowę niższa.. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×