Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabum

38 tc - jak wywołać poród?

Polecane posty

Gość kabum

jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkh
mycie podlogo na kolanach, sok z malin, sex , sperma ma wlasciowosci rozkurczowe, pikantne jedzenie, ile w tym wszystkim prawdy.. nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawam7
sok z liści malin, a nie owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabum
A gdzie ja teraz liście z malin dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawam7
w sklepie zielarskim, a aptece, sklepie z dobrym stoiskiem herbat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z liści malin...
w aptece. i olej z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zakupię, to normalnie zaparzyć i pić? Ciekawe i na pewno wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis22
moczenie nóg w bardzo ciepłej wodzie i napar z liści malin,sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to dziwne co napiszę ale będąc w 38 tyg ciąży w lato pojechaliśmy z mężem nad morze na weekend stwierdziłam że mam jeszcze 2 tyg a była ładna pogoda pomyśleliśmy że skorzystamy z tych ostatnich dni, jak wróciłam po dwóch dniach do domu zaraz trafiłam do szpitala i na drugi dzień urodziłam synka, nie wiem czy to miało jakis wpływ na to że szybciej urodziłam może jod pomógł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony sposob
sposob to doglebne sprzatanie mieszkania, z myciem okien, itd. Do tego bardzo czesto ciezarne wlasnie maja napad "syndromu wicia gniazda" przed porodem i biora sie z entuzjazmem do tego sprzatania. Korzyscie sa ewidentne - porod przyspieszony i mieszkanie lsni (a przy malym dziecku to wiadomo kiedy to jeszcze bedzie czas i sily na ponowne takie sprzatanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
juz masz dosc? wierz:) ja tez mam dosc chociaz to 36 tydz, to nie wiem co bdzie w 38... uffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosyć. 38 tydzień to taki optymalny okres, w którym spokojnie można rodzić, dlatego zrobię wszystko, żeby urodzić wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej rycynowy łyżeczka napar z liści malin herbatka z hibiskusa wielkie sprzątanie seks ; z orgazmem:) przy pozycji na plecach ; głęboka penetracja gorące kapiele a najlepiej zacząć rano poseksic się mężem ; wziąść kąpiel napić się herbatki zacząć sprzątać zrobić obiad itd znowu seksik potem kolejna herbatka ... lub w dowolnej kolejności poród murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napar z liści malin i wiesiołek nie przyspieszają porodu tylko go ułatwiają. Wpływają m.in. na szybsze rozwieranie szyjki macicy itd. Co do seksu z orgazmem- kocham się z mężem prawie codziennie, nie po to żeby wywołać poród tylko dlatego ze mam ochotę i póki co nie dzieje się nic. Jem pikantne potrawy, bo zawsze tak jadłan i też nic. Dużo sprzątam i też nic. Poczekaj jeszcze trochę ;) maluch wyjdzie kiedy bedzie gotowy :) mi też jest już ciężko, ale jeżeli jemu jest tam tak dobrze to nie będę go wyganiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×