Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

rodzę w marcu zazdroszczę Ci brzuszka ja mam rozstępy pod pępkiem, nie wygląda to rewelacyjne, ale raczej się tym nie przejmuje. Linie na brzuszku mam już dawno :-) Dlaczego pieska eksmitujesz? Zbyt hałaśliwy? To Cie mogę pocieszyć, że Hania w Twoim brzuszku słyszy szczekanie pieska i nie będzie to dla niej zadna nowość :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o brzuch to na razie rozstępów brak pupa i uda tez czyściutkie :) ale za to moje piersi ucierpiały jednak mam nadzieję, ze się to nie pogłębi Linie mam ale raczej bardziej widoczna jest nad pępkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślicie o tym by zrobić jakąs tabelkę kto kiedy rodzi ?? bo szczerze powiem to u mnie krucho z pamięcią i co chwile się zastanawiam na kiedy kto termin ma i jaka płeć dziecka :) to tylko propozycja jak nie chcecie to nie musimy ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 37 TC przytyłam 20 kg ciemna kreska idzie przez cały brzuszek i dostałam wiecej włosów . Jak na razie brak rozstepów, jedynie ten celulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że do porodu juz rozstepów nie dostane. Polecam krem Fissan !!! chociaż znajomej wyskoczyły na 2 tygodnie przed terminem.... Wiec wszystko przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodze w marcu8888
pieska ekmituję bo to....dość duzy piesek taki troche wilczurowaty,nie jest grozny ale ma taką ostrą sierść i strasznie się leni boję się że mała się czegoś nabawi a pieskowi to i tak nie specjalnie będzie przeszkadzać bo i tak wiekszość czasu spędza na dworze albo w piwnicy. purpelinka ja się tam celulitem nie przejmuje,moja siostra jest chuda jak patyk a też ma celulit , a rozstepy jak była w ciąży to też miała i mówiła że pare miesięcy po porodzie jej tak wyjasniały że praktycznie są nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rozstępy pojawiły się na piersiach już w poprzedniej ciąży, mimo, że używałam musteli, na brzuchu nic, a smarowałam go zwykłą ziajką. Ciemna linia została mi jeszcze po poprzedniej ciąży więc mam :-))))). Dziewczyny bardzo mnie boli brzuch i krzyż, co wieczór kończy się to ciepłą kąpielą, a po wyjściu z wanny od nowa, nieraz nospa, bo zastanawiam się czy to nie początek porodu a to ponoć jedyny sposób żeby się przekonać, najgorzej jak się schylam albo stoję. To dokuczliwe. I w ciągu ostatnich dni mam bardzo bardzo dużo wydzieliny, często muszę zmieniać wkładki, czy wy też tak macie????? A co do słodyczy to podziwiam was, że niektóre z was tak potrafią sobie postanowić i powstrzymać się. U mnie ok. 12-13 kg na plusie i włączył mi się nieodparty apetyt na słodycze czekoladowe i pomarańcze. W poprzednie ciąży tak nie miałam. A wyskakują mi krostki po zjedzeniu słodyczy i dlatego od bardzo dawna ich nie jadłam, mogły nie istnieć, no i niestety dziś już wtrząchnęłam cały kubek budyniu czekoladowego, aż mam mdłości. Martwi mnie to, nawet już nie chodzi o wysypkę, ale ponoć po drugiej ciąży już trudno wrócić do formy, jeśli się zbyt dużo przytyje. Z pierwszą jest ponoć łatwiej i pamiętam, że przybyło mi ok. 14 kg, a spadło ok. 19 w ciągu 8 miesięcy, więc było ok. A teraz strach pomyśleć!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwka7 a z tą tabelką to ja jestem za, bo też mi się plącze, a często się zastanawiam. Widziałam np. na innym forum, że dziewczyny miały wpisany nick, termin porodu wg om, wg usg i imię, bądź płeć dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Ja również nie mam rozstępów, ale słyszałam że to genetycznie uwarunkowane.Tyle że celulit mi się koszmarny pojawił. I piersi! to najgorszy problem- kiedyś miałam nieduże i zawsze ładne , jędrne, a teraz cóż:( 2 naleśniki spływające po brzuchu buuu- niecierpię na nie patrzeć! Kreseczkę na brzuchu posiadam chyba od 2mc i też się zastanawiałam skąd się toto bierze i po co. Aha! i chyba Natalka mnie natknęła bo dziś mi się mój synek przyśnił!:) :) :) i płaski brzuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_marzec11 jak na razie my jesteśmy za, więc może ja się już wpiszę i czekam na Ciebie a dalej niech się dopisują dziewczyny które chcą :) Oczywiście jeśli jeszcze macie pomysł co dopisać do tabelki to dopisujcie śmiało NICK WIEK MIASTO TP OM TP USG DZIECKO PŁEĆ IMIĘ MALWKA7 25 śląsk 23.03 24.03 1 SYN DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
NICK WIEK MIASTO TP OM TP USG DZIECKO PŁEĆ IMIĘ MALWKA7 25 śląsk 23.03 24.03 1 SYN DAREK MISZANKA 30 WAWA 15/03 SYN NIKUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi to ja już nic nie chce mowic.... Ogolnie zawsze miałam pokaźne a teraz są..... lejące, uciekaja mi ;p pod paszke jak leze na boku.... Cóż, coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....MIASTO......TP OM......TP USG....DZIECKO.....PŁEĆ........IMIĘ MALWKA7....... 25.......Śląsk.........23.03.......24.03.........1..........SYN........DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaa20 ja moich odkąd tak urosły nie umię strawić :P chce moją piękną miseczkę C a tu co takie wielkie balony o misce E mama tylko cichą nadzieję, ze zmniejszą się później bo koleżance już zostały takie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7....... 25.......Śląsk.........23.03.......24.03.........1........ ..SYN........DAREK MISZANKA 30 WAWA 15/03 SYN NIKUŚ Nataliaa20 Lublin 04 III Córcia Ola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszanka ja trochę namieszałam z tą tabelką ale jednak dla estetyki trzeba te kropki dawać i trochę zabawy z tym jest więc musisz chyba jeszcze raz się wpisać :) ale nie gniewaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oosłabiaj mnie MALWKA7 .. Ja tez chce moje piękne, jędrne C ! Mój mąż z pewnością też ;d;d A co deo tabelki to w miare jasna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w końcu poprasowałam wszystkie ciuchy dla małego i stwierdzam że to zajęcie nie dla mnie, jest okropne i usypiające ale mam już na szczęście z głowy. Spakowałam już małemu mniej więcej ciuszki na wyjście ze szpitala :) wiem że pewnie jeszcze je będę zmieniać ale powiedzmy naszykowane mam :) torba tez spakowana prawie więc można powiedzieć, że jestem gotowa tylko jemu się nie śpieszy jak narazie a ja tak bardzo chciałabym wcześniej urodzić :) Za chwilę się zbieram i wyruszam do teściowej a nie chce mi się strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się śmieje i mówie mężowi że ma zbierać pieniądze na zabieg ujędrnienia i podniesienia mi piersi po porodzie hahaha coś mi sie wydaje że będzie z nimi bardzo źle już po całym karmieniu i w ogóle KATASROFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
HEY LASECZKI ale sie rozpisalyscie a jak w nocy czekalam na ktoras to nikogo nie bylo heheh teraz musze nadrabiac.Kobitki ja bardzo bym chciala aby moja Lilunia wychowywala sie przy piesku ja jestem wielkim milosnikiem psow niestety nie moge sobie pozwolic na zwierzaka bo czesto z mezem latamy i pewnie jak niunia sie urodzi to bede latac jeszcze czesciej!!!Ja bym nie ilozowala pieska od dziecka im szybciej sie przyzwyczai tym lepiej i na odwrot. KOBITKI co do rozstepow to niestey mam juz kiedys wspominalam ze mialam wycinany wyrostek i tam mi mi poszly jak i po kolczyku niestety,smaruje 2 razy dziennie to juz jest moja obsesja najbardziej mi sie powiekszyly jak brzucho mi opadl ale to sa matczyne ordery musimy je pokochac :) cycki heheh zawsze mialam fajne nie mam rozstepow ale zrobily sie takie krowie jak nie moje moj maz mowi ze sie nie zmienily ale ja swoje wiem.Co do lini na brzuchu nie mam ale za to pepek taki jak by mial mi sie zaraz rozwiazac.DZIEWCZYNY zrobcie eksperyment i dajcie na brzuch kilka lyzeczek metalowych zobaczycie jak lozysko przyciaga metal moja kolezanka byla w ciazy 4 miesiace temu i przyszla z mojej kuchni cala w nozach bardzo sie zdziwilam heheh ale to dziala DZIEWCZYNY aby to byla tabelka to kazda kolejna musi ja przepisac tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
MALWKA7....... 25.......Śląsk.........23.03.......24.03.........1........ ..SYN........DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.....03.03.....1.....CORKA.....LILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.....NIKUS NATALIA.....20.....LUBLIN.....04.03.....1.....CORKA.....OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
MOZNA SKOPIOWAC WKLEIC I SIE DOPISAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tak jest pod koniec ciązy mamy ochote na słodkie. Mnie ostatnio nachodzi na deserkizekoladowe z bita smietaną i truskawkami :) Dzisiaj już jeden wciągnełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam sloneczenie bo u nas dzis bardzo cieplo i przyjemnie :). Czytam i czytam i coraz wiecej piszemy i fajnie czas bedzie szybciej lecial nam. My tez nie mamy pieska bo oboje z mezem lubimy podrozowac i to by byl problem co robic z psem. Ale bardzo bym chciala miec psa i konia. :). Rozstepow nie mam na brzuchu ale linia jest bardzo widoczna juz od paru dobrych miesiecy. Chyba na udach mam celluluit ale mam nadzieje ze to przejdzie po porodzie. Wczoraj skonczylam juz szkole rodzenia, filmiki byly spokojne, gorsze widzialam. Fajne byly te zajecia ale ciesze sie ze sie skonczyly bo siedzenie przez 3 i pol godziny to juz nie dla mnie. Moj maz dzis pracuje z domu wiec obudzil mnie raniutko( okolo 8 ) i caly czas sie kreci po domu.Czasem nie lubie jak pracuje z domu bo przekreca mi caly dzien. Ok ide mu zrobic sniadanie :) Trzymajcie sie cieplutko kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki zacznę od tabelki:) skopiowalam dopisalam i wklejam:) nick wiek miasto data porodu płeć imię MALWKA7....25.......Śląsk..........23.03.....1........ ..SYN.....DAREK GABULEC.....27.....LONDYN.........03.03.....1.....CORKA.....L ILIANA MISZANKA7.....30.....WARSZAWA.....15.O3.....1.....SYN.... .NIKUS NATALIA.....20........LUBLIN........04.03.....1.....CORKA.....OLA MAZIAA.......33......PODHALE.......17.03.....1.......SYN.....ADAŚ oj widzę że najstarsza jestem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zwierzaków ja mam dwa koty niewychodzące tzn mieszkam w bloku i to typowa arystokracja dachowa:) he he troszkę sie obawiam jak to bedzie gdy dzidzia sie pojawi czy nie będą kociaki zazdrosne zwlaszcza jedna kotka-moja przytulaska... ale od początku bedziemy przyzwyczajać do dziecka no i zachowamy czujność... Slyszalam gdzies ze jak dziecko od początku ma styczność z jakims zwierzakiem to alergie na niego nie będzie mial... oby!! dzisiaj znajomi robią nam nalot takze szykuje sie mala imprezka:) ostatnie podrygi przed porodem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×