Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Gość Ona_33
Zapraszam do sklepu z koszulami i piżamami dla ciężarnych i karmiących oprócz tego seksowne haleczki komplety nocne. http://www.pizamy24.pl Wszystko od polskich producentów 100% bawełny, żadne chińskie produkty. Atrakcyjne ceny. http://www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ja kupowałam zestaw nożyczki, cążki i pilniczek. Ale ten pilniczek wcale mi się nie podoba, wydaje mi sie, że szklany będzie najlepszy (o ile bedzie potrzebny) Nie mam termometru, wiec jesli macie jakies sprawdzone, to chwalcie się :-) Chetnie skorzystam z rad. Cały weekend przeleżałam :-D ide dalej leżeć , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
...a ja dzis jakos dziwnie sie czuje...bola mnie krzyze jak przy okresie i jakos mi słabo...mam nadzieje ze mała jeszcze sie nie pcha do nas. Ze dwa tyg dobrze zeby wytrzymala jeszcze, dopiero zaczyna mi sie 36 tc. Tak wogole to obraca sie jeszcze w brzuchu:)nie zmienia ulozenia z głowkowego na posladkowe tylko jakby poprzecznie-raz czuje kopniaki po prawej raz po lewej stronie brzucha:) a co do imienia, to mam kilka pomysłów ale nie moge sie zdecydowac wiec jak sie urodzi to wtedy wybiore ostatecznie. spakowane juz jestescie?ja chyba zaczne sie pakowac bo potem w stresie polowy rzeczy pozapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Gunia ja juz siedze na walizkach hehe I nie moge sie doczekac zostalo mi jeszcze 10 dni :) niestety teraz Ci sie zacznie to zmienne samopoczucie mi wlasnie wszystko zaczeło sie od 36 tc I do teraz cos szczyka nie mam jasnego sygnalu ze wlasnie sie zaczeło I to jest najgorsze w wekend mielismy z męzem zaproszenie na urodziny i niestety nie pojechalismy bo to kawalek a ja sie boje korkow czasami mozna utknac nawet na 3 godziny!!!Moja malutka tez sie wypycha i to strasznie czasami bardzo boli ale sie ciesze bo wiem ze jest z nia wszystko ok. Milego dzionka zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunnia, widzę, ze nie dość, że mamy ten sam termin, to w podobnym stanie przygotowań jesteśmy :) imienia też nie mamy.. i co prawda wczoraj na usg okazało się, że maluszek jest główką na dół, ale czuję, że jeszcze może z powrotem się przekręcić, już raz taki numer wyciął.. ruchliwy jest bardzo :) może dziś poprasuję jakieś rzeczy dla maluszka, do pakowania torby cięzko mi się zmobilizować... no i niestety dziś bardzo bolą mnie biodra, ledwo chodzę, malutki coś za bardzo się tam rozpycha. Miłego dnia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec ja tez siedzę na walizce:))))) Dzis w nocy wstawałam co 1.5 godz do toalety koszmar... A janiczka dalej nie melduje się; czyzby mnie wyprzedziła??:) Mnie tez jest dziś niedobrze, rano miałam mdłosci jak na poczatku ciązy. Wogole jestem słaba, mało juz robie rzeczy w domu, dobrze, że mieszkamy póki co z rodzicami. Zeby zająć rece znów zaczełam haftować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) jedyna dzisiaj optymistyczna rzecz dla mnie to sloneczko za oknem,mąż wrócil z pracy to na spacer go wyciągne bo wariuje już w domu:( od rana jakaś taka podminowana jestem,fukam na wszystko w nocy z boku na bok sie przewracam i już mam tak obolale boki że spać cieżko:( a na wznak ponoć nie wskazane jest spanie... nic mi sie nie chce popadam w marazm!!!:( mam nadzieje że ten stan szybko mi minie bo masakra!!! a wy jak samopoczucie? jutro może wezme sie za pakowanie torby do szpitala ale to może he he bo tak mi schodzi już od tygodnia milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaa, co do twojego wczorajszego pytania, to ja np. mam zaokrąglone nożyczki, u mnie sprawdzają się i nie potrzebowałam cążek. A co do termometru, to na początku używałam najzwyklejszego z miękką końcówką baby ono. Bardzo precyzyjny nie był, niestety, ale nam wystarczał, mierzyłam temp. pod paszką, bo jakoś nie byłam w stanie włożyć go córeczce do pupy. Teraz Julka za nic nie da sobie nim zmierzyć temperatury, więc byłam zmuszona kupić bezdotykowy. Koleżanka niedawno przebywała z córeczką w szpitalu i powiedziała, że zachwalają microlife, więc taki nabyłam przez allegro, kosztował ok. 100 zł, więc nie mało. Narazie jednak nie miałam czasu go przetestować, ponoć aby mierzył precyzyjnie trzeba trochę poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaa, u mnie dizsiaj samopoczucie w miarę ok, byłam z Julą na spacerku z rana, ale tylko pół h, bo zimno, buzię miała pomarańczową jak marchewka od mrozu. Z samopoczuciem miałam za to kiepsko w sobotę popołudniu, pokłóciłam się z mężem, fukałam na teściową i ryczałam parę godz., a wieczorem padłam ze zmęczenia. Dziewczyneczko, chodzenie do toalety co 1,5 h, to u mnie norma od paru mies., więc rozumiem twoją frustrację. A czy opadł ci już brzuszek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mialam kupic termometr z miekką koncowką za ok 20zl,ale zastanawiam sie czy faktycznie nie lepiej dolożyć i kupić taki szybki-lepszy komfort i dla mnie i dla dziecka...myslalam o takim http://allegro.pl/najszybciej-nowy-termometr-scaneo-od-ss-i1451094731.html ale może ten microlife bedzie lepszy... a Julka ile ma lat? Druga córcia już niedlugo sie pojawi na świecie:) ale zazdroszczę tym kobietkom co mają termin tuż tuż. Mi coraz bardziej sie dluży i tak sobie mysle że poczekam do początku marca i jak to jakaś polożna mowila żeby szybciej urodzic-zastosuję metodę 3s- SEX SPRZĄTANIE I SCHODY hi hi może coś ruszy:) wiem wiem glupoty chodzą mi po glowie ale już chcialabym mieć malego przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABULEC
Mazia musze Cie rozczarowac ale nic nie dziala juz wszystkiego probowalam sex,sprzatanie ,schody,ananas,maliny,i nadal nic tancze sobie do lusterka heheh do mojej ulubionej muzy Mala widocznie nie jest jeszcze gotowa na swoj pierwszy oddech wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc choc bardzo duzo mnie to kosztuje te 10 dni to jakis odlegly czas dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABULEC
Dziewczyneczka ja dzisiaj sie czuje w miare dobrze wysprzatalam kuchnie i wyszorowalam piekarnik dalej mnie czysci nawet nie moge sie ruszyc z domu przez to!!! Dziewczyneczka jak cos to dawaj znac bo znikniesz mi na tydzien i bede myslec tak jak o Janiczce ja obiecuje ze napisze nawet z porodowki bedziecie pierwsze bo u mnie jak sie zacznie to wylanczamy telefony bo zyc nam nie dadza pewnie a w takich chwilach kazdy potrzebuje spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabulec widocznie malej dobrze w takim malym ciasnym domku:) i nie śpieszno jej na świat. Ja w piątek do gina mam nadzieję że będzie już jakieś malutkie rozwarcie he he a macie dziewczyny uplawy? u mnie takie żólte nie wiem czy to normalne:( i mam ostatnio taka swędzącą wysypke na nogach normalnie wyglądam jak zombie taka dodrapana jestem!!! może to jakaś reakcja alergiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny u mnie nic jeszcze nie ma. Sorry ze sie nie odzywam ale od piatku mam gosci w domu, taka niespodzianka przed porodem :). Jestem bardzo zmeczona i mam coraz mocniejsze skurcze. Myslami jestem z wami caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABULEC
JANICZKA ale mi napedzilas stracha caly dzien nic nie robie tylko odswiezam nasze forum juz myslalam ze masz swoje malenstwo bo to do Ciebie nie podobne sie nie odzywac ale jestes usprawiedliwiona to najgorszy czas na gosci wspolczuje Ci ja potrzebuje teraz duzo spokoju nie mam ochoty na kontakty zinnymi ludzmi takie wyciszenie dobrze mi zrobi maz mowi ze to do mnie nie podobne heheh pozdrawiam Cie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Uff ja też gości miałam cały weekend! i tak mnie to fizycznie wyczerpało ze spałam pół nocy i dziś cały dzień! Ale znów mi sie chce:) ciekawe czy usnę:)Byłam dziś u lekarza i mój maluszek nie spieszy się na ten mróz.A ja tak bym już chciała- zaopatrzyłam się w herbatkę malinową i takowy dżemik:)- a nóż widelec. Sex- ok, ale po schodach nie dam rady. Kręgosłup mi całkowicie wysztywniło, coraz ciężej mi chodzić nie mówiąc o jakimkolwiek schylaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Gunnia- mnie sie też wydawało że mały się w poprzek ułożył, aż dziś lekarza kilka razy pytałam czy aby na pewno jest główką na dół! i wszystko ok:) a rozbija się nadal na boki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie w nocy dzidziunio skopala, jak nigdy. Wczoraj mialam ostatnia wizyte, lezy głowka w dol ale do porodu jeeeeszcze. A jak wrocilam wczoraj do domu to tez mnie spiaczka załapała i tak do 20stej...... Ide dzis robic sobie grupe krwi... bo mnie lekarz z tym meczy od daawien dawna. I jeszcze dzis Skarbowka nalot mezowi robi na sklep :(.......... Moze zaczne rodzic przy nich ;d Pozdrawiam... i miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
Mazzia ja mam całą ciąże z upławami problemy. Miałam robiony wymaz i wyszedł grzybek:/ w tej chwili mam spokój bo biorę drugie opakowanie globulek. Jednak nie ma sie co martwić to nie szkodzi dziecku w ogóle tylko dla kobiety jest dyskomfortem. Co noc śni mi się coś związanego z moją ciążą. Już przeżywam!!!! Maryjka to zobaczymy która pierwsza, mamy podobny termin:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janiczka ja tez myslałam, że juz masz to za sobą:) Ja miałam kiepska noc dziś, jestem strasznie słaba ale raczej nic mnie nie bierze. W pon idę do lekarza jak nie urodzę. Jak pomyslę , że mialam na jutro cc wyznaczone to mi się płakać chce:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
dziewczyneczka to dlaczego nie mialas tej cc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć ze wzgledu na złe połozenie dziecka- miał główkę w górze, ale niestety się dziecko odwróciło i nic z tego. Siedzę teraz cała spanikowana i czekam na rzeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
:))) widzę ze nie tylko ja taka panikara jestem:)) moje dziecko bylo ułożone pośladkowo przez 3 przedostatnie usg i tez sie cieszyłam...ale nie długo bo sie odwrócila juz główką. Też chcialam cc bylam w stanie zapłacic nawet byle lekarz dał mi skierowanie na cc...jednak jakos mi przeszlo wybrałam zzo do naturalnego. Nie myśl jak o rzeźni bo strach bardziej może sparaliżować. Damy radę!!!!......... mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Hey laski:) ja tez jeszcze jestem I juz mnie to naprawde denerwuje to czekanie to jakis koszmar jeszcze co chwile ktos dzwoni I pyta o to samo I to codziennie!!!! nic narazie nie wskazuje na to ze sie cos zacznie wiec dzien jak codzien ide robic obiadek I mam troche prasowania piszcie cos bo z Wami razniej.Dziewczyneczka ja juz myslalam ze Ty naprawde pojdziesz jak mowilas ze ten czop sie odrywa ale widze ze nasze dzieciaczki nie spiesza sie na ten swiat :) u mnie jakos sucho az sie dziwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
o tak! to dopytywanie się codzienne jest okropne! a wystarczy że nie odbiorę tel. bądź nie odp na sms to alarm po wszystkich, do mężą do pracy wydzwaniaja! Dziewczyny jak ja już chciała bym być w pełni sprawna i założyć obcisłe dżinsiki i jakiś fajny topik! Nigdy nie przypuszczałam że za tak prostymi rzeczami mi się zatęskni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×