Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnnn18

au pair-moja historia

Polecane posty

Gość bzdury
Dnia 29.07.2019 o 23:15, Gość Zaba napisał:

Wiecie co ja wyjechałam do opieki dwójki dzieci do Londynu... przyleciałam oczywiście nie było żadnej umowy do podpisania, żadnego ubezpieczenia, stwierdziła ze nie będzie mnie ubezpieczać bo to zajmuje Kilka miesięcy. Po trzech tygodniach okazało sie ze wrzynały mi sie 8 mki oczywiście dzwoniłam by w Angli prywatnie ktoś mi usunął ale nikt nie chciał tego zeobic ze to to juz do szpitala wyrywać trzeba. Oczywiście nie zrobili mi w szpitalu bo byłam nie ubezpieczona, rodzina wiedziała już kilka dni wcześniej ze mam kłopot z zębami ze puchnie mówię ze musze jechać do polski wyrwać. Afera ! Zarzucono mi ze uciekam do Polski na wakacje! A byłam opuchnięta i nie jadłam już trzy dni bo miałam szczękościsk. Po tej akcji powinnam pójść po rozum do głowy, nie spasowalismy  charakterami ... postanowiłam odejść po trzech miesiącach... to usłyszałam ze mi nie wypłaca gdzie był czas wypłaty, no i zarządali ze mam zostać jeszcze jeden miesiąc wtedy zapłacą za dwa a jak nie to nie dadzą ani grosza. Jestem sobie sama winna bo byłam powinnam dawno odejść od nich już mi coś nie pasowało na początku. Trudno zostałam bez kasy, wykorzystana i oszukana... znalazłam później druga rodzine była totalnym przeciwieństwem ... trzeba poprostu po pierwszych symptomach od razu spieprzac a nie łudzić się jak ja ze będzie lepiej... 

Ty wiesz ze Polska ma z UK 'reciprocatory agreement' jesli chodiz o opieke medyczna? Wystarczylo isc do izby przyjec i by cie odpowiednio skierowali, nie jest ci potrzebna zadne inne ubezpieczenie tak na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×