Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka totalna :(....

ZWARIUJE mój facet dochodzi w 2 min :/! co jest??

Polecane posty

Porozmawiaj z Nim o tym. Powiedz Mu o swoich oczekiwaniach i o tym co lubisz. Są różne sposoby zaspokajania, a na koniec 2 min. Miałam podobnie. Teraz jest rewela. Im starszy, tym lepszy. Jesteśmy ze sobą 34 lata. A poza tym, skok w bok nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszyć tv coś w tym jest, kazdemu facetowi staje pała jak sie go tylko dotknie:D a na to chyba cięzko co poradzić...urodzil sie felerny i taki umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciszyć tv
pozostaje współdziałanie partnerów, ale czy na dłuzszą metę będzie wam sie chciało - wątpię jesteście źle dobrani seksualnie i to może rzutować na dalsze wspólne życie on potrzebuje kobiety, która lubi szybko i gwałtownie a takie również istnieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze lepiej od razu sie rozstac a nie meczyć. albo za 5 lat napisac na kafe "nigdy nie miałam orgazmu". a uwierz mi ze kobiet które lubia szybko i ostro jest cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
koleś nie kapujesz sprawy to się nie wypowiadaj, orgazmy mam, nie mam długiego bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co pozostaje to pracownie nad tym aby zmienić schemat "wytrysk po 2 minutach" na "wytrysk po 20 lub więcej minutach" a nie seks tylko po to aby się spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
to mozecie sobie kupic prezerwtywy znieczulajace to wtedy bedziesz miala dlugo a jak nie pomoze to problem tkwi w jego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
prezerwatywy odpadają, nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka totalna :(.... -> daj mu tą książkę do poczytania co podałem jej tytuł. na pewno znajdzie tam wiele rad odnośnie tego jak opóźnić wytrysk. poza tym seks niekoniecznie musi się kończyć po jego wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
szukam gdzieś pełnej wersji bo jak narazie same trial wersje widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
leviatan a ty miałeś podobny problem? moze wizyta u lekarza pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła -> na pewno nie zaszkodzi załamka totalna :(.... -> wizyta u lekarza też może pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
a są tu mężczyźni którzy mieli podobny problem i go rozwiązali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten problem i sam z nim kiedyś walczyłem. Da się bez wizyt u lekarza. Trzeba chcieć i wiedzieć jak to zrobić. Niech poczyta o tym i się przyłoży. Ja nadal mogę dojść w 30 sekund, ale mogę też i godzinę jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda zdrowia
no bez przesady,te dwie minuty samej penetracji to i tak zbyt dużo,przecież to szkoda czasu na to,aby własne zdrowie w czyjąś piczkę wkładać,im krócej tym zdrowiej,hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(....
jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(.....
w ogóle przez to jeszcze napalam sie na innego typa :/ bo mnie zainteresował, czuje jak mnie mrowi w podbrzuszu... :/ ehh ciężki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie czół że dochodzi to niech przestanie na chwile po czym konturuje i tak non stop niech robi po kilka razy to po pewnym czasie zacznie opóźniać wytrysk. niech też nie kończy seksu po jednym wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie doskonale
kurcze a ja mam tak, dostane orgazm i jak juz seksimy sie dalej to czuje potem takie parcie jakby mi sie chciało sikac.. co to jest ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie doskonale
jest tez tak ze pierw sa zabawy, ja mu robie on mi a jak sie seksimy wiecej niz 2 minuty :D czasem jest tak długo z eja nie moge przez te parcie :/ .. co mi poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie doskonale
co to w ogole za jakies dziwne uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie doskonale
chyba sie nie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parcie na szkło
klocek ci wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna :(.....
ja też tak mam, dlatego często robie siusiu przed bzykaniem (przewiduje że do czegoś może dojść i lece siusiu) ale w czasie seksu... hmm może rozluźnij się bardziej, nie myśl o tym uczuciu i daj się ponieść podnieceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
A pomagasz mu w jakiś sposób, twoj facet musi czuć się rozlużniony. ja też miałam taki problem ale po pewnym czasie zminiliśmy podejcie, bardziej go pieściłam zzeby czuł sie lepiej i nie myślał ze mnie nie zaspokoi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
do "załamka" wszystko jest do wyleczenia tylko trzeba poćwiczyć, jeżeli po paru ruchach twoj men dochodzi za pierwszym razem to za drugim powinno być troszke lepiej, ja swojego za pierwszym długo pieszcze a po 10 min robie mu lo**ka, zakładam mu gumke i sie bzykamy. Aha no i trzeba się często bzykać to jest b.ważne żeby były jakieś efekty. mogę ci dać pare rad które mojemu meżowi pomogły. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×