Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe-ona

drodzy faceci.. jak was przy sobie zatrzymać?:)

Polecane posty

jakie cechy powinna mieć kobieta, którą zechcecie na zawsze? a jakie cechy was odstraszają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfdgd
zalezy o jakich mowisz facetach, proponuje szukac tych monogamicznych a wiec spokojnych normalnych nieimprezowych, niesmiali tez do tej grupy sie zaliczaja i nie bedziesz miec tych problemow no chyba ze chce sie wszystko na raz podrywacz pewny siebie towarzyski imprezowy i jeszcze tylko dla ciebie to nie pomoge bo to bardzo trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w leb
na jakis czas zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfdgd
ja z tych pierwszych wiec pisze po sobie - jak juz sie zczynam spotykac to juz robie sie monogamiczny ale mam znajomego on jest tym 2 typem - wiec kobieta musi go szpiegowac trzymac w domu ograniczac nie pozwala spotykac sie ze znajomymi i tak sie mecza - ale zakochal sie wiec wytrzymuja - ale jak milosc prysnie (nigdy nie trwa wiecznie) to odzyska zainteresowanie innymi bo to taki typ a wiec 1 typ jest bezpieczny a 2 to tylko musi sie zabujac na tyle mozno zeby dalo sie go omamic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
nie wolno zatrzymywac, jak będzie chciał sam zostanie. paradokslanie, im mniej ci na tym zależy, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta przecież bardzo łatwo przy sobie zatrzymać. Większość ma parcie na ślub i po pewnym czasie się oświadcza. Za to wydaje mi się, że najbardziej odstraszającym typem kobiety jest tzw. babochłop. Faceci nie lubią kobiet z męskimi cechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja wiem. Ja jestem typowym
babochlopem i mam spore powodzenie. Mam tez partnera od wielu lat. A chodze tylko w spodniach i glanach, nie maluje sie, jestem apodyktyczna i robie kariere. Aha - i mam b. male tzytzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jesteś ładna i masz fany charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna***
racze ma zniewieściałych amantów :D:D:D żaden facet z jajami takiej nie weźmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec kobieta musi byc ciekawa interesujaca i chyba dla naszej wlasnej proznosci dobrze by bylo zeby okazywala zainteresowanie nami bo nikogo tak nic nie lechta jak poczucie wlasne waznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
złapac ustami za penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet kocha szczerze to myślę, że jedynie coś okropnego, raniącego byłoby powodem do odejścia np zdrada. Wiem to po sobie:P Bywam zazdrosna, miewaw fochy i humorki, a mój facet dzielnie to znosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhhhg
Ciążą - to jest dopiero glupota i pozniej mamy tematy "chce dziecka a nie ciebie" albo "odszedl musze sama wychowywac dziecko co robic albo "nie kocha mnie i zdradza ale mam z nim dziecko nie moge odejsc dla dobra dziecka albo xxxxxxxxx a za kazdym razem cierpi dziecko - a wiec nie mieszac dzieci w te sprawy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhhhg
monogamia jako niezgodna z instynktem faceta stworzyla milych i stalych facetow wiec to ze ci drudzy sa tacy niepewni to w sumie sprawiedliwa rzecz gdyz jesli kobiece wymogi stworzyly milych facetow to teraz oni tez musza jakos sie wiazac nawet jesli beda tymi ostatnimi po wczesniejszych negatywnych doswiadczeniach kobiety z tym 2 typem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2010 o 11:39, hszonszcz vol II napisał:

Ciążą - wiele z was to robi bez jakichkolwiek skrupułów, dlaczego nie chcesz brać przykład z koleżanek ? :classic_cool:

Taa a potem zostają samotnymi matkami i to one mają przes.rane. Bo na nie spada obowiązek opieki a tatuś jest weekendowy i tylko alimenty płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanować i wymagać szacunku to podstawa! Po za tym bądź uśmiechnięta czysta i zadbana, niech po srebrnych godach patrząc na ciebie "je cię wzrokiem". Dbaj o dom, dbaj o dzieci, a on niech dba by w tym domu niczego nie brakowało. No i na koniec seks, nie ma seksu, nie ma małżeństwa czy związku. Prędzej czy później znajdzie chętną która nigdy nie powie NIE. Oczywiście choroba wiele tłumaczy, nie jest jednak wytłumaczeniem że Cię przez 6 dni w tygodniu albo przez cały miesiąc głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2010 o 12:23, Gość rhhhg napisał:

monogamia jako niezgodna z instynktem faceta stworzyla milych i stalych facetow wiec to ze ci drudzy sa tacy niepewni to w sumie sprawiedliwa rzecz gdyz jesli kobiece wymogi stworzyly milych facetow to teraz oni tez musza jakos sie wiazac nawet jesli beda tymi ostatnimi po wczesniejszych negatywnych doswiadczeniach kobiety z tym 2 typem !!!

Prawda jest taka że to nie tylko dotyczy facetów, kobiety też nie są monogamiczne z natury, ogólnie ludzie nie są monogamiczni ale nie każdy ma okazję zdradzać dlatego niektórzy nie zdradzają bo wiedzą że są mało atrakcyjni i nie mają szans na inne opcje więc są wierni. Brutalne ale prawdziwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka napisał:

Prawda jest taka że to nie tylko dotyczy facetów, kobiety też nie są monogamiczne z natury, ogólnie ludzie nie są monogamiczni ale nie każdy ma okazję zdradzać dlatego niektórzy nie zdradzają bo wiedzą że są mało atrakcyjni i nie mają szans na inne opcje więc są wierni. Brutalne ale prawdziwe 

Hej malutka grabisz sobie :) Ile masz cm? Napisz to ja ci też napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kalisz napisał:

Hej malutka grabisz sobie :) Ile masz cm? Napisz to ja ci też napiszę :D

Grabie sobie bo napisałam prawdę? Zapewne niewygodna prawdę dla facetów? No taaak bo faceci tak lubią się usprawiedliwiac że,, taka ich natura" i oczekują wybaczenia zdrad a kobieta już takiej natury nie ma z definicji i ma być wierna jak pies swojemu Panu i władcy? Uuu a co to się dzieje jak kobieta zdradzi, najgorsza jest, to przecież  niewybaczalne, bo wjechała na ego facetowi, on za to może zdradzać hehe. Hipokryci!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Malutka napisał:

Grabie sobie bo napisałam prawdę? Zapewne niewygodna prawdę dla facetów? No taaak bo faceci tak lubią się usprawiedliwiac że,, taka ich natura" i oczekują wybaczenia zdrad a kobieta już takiej natury nie ma z definicji i ma być wierna jak pies swojemu Panu i władcy? Uuu a co to się dzieje jak kobieta zdradzi, najgorsza jest, to przecież  niewybaczalne, bo wjechała na ego facetowi, on za to może zdradzać hehe. Hipokryci!  

 Maleństwo udobruchaj się to ci przejdzie ;) Wyobrażam sobie ciebie jako zadziorną 156cm kobietkę, zgadłem? " Pamiętaj" Prawda jest kluczem potęgi, za prawdę Cię szczęście czeka, lecz gdy masz prawdą zabić człowieka ... to skłam. A Asnyk.  Tak tylko mi się przypomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2010 o 09:33, cafe-ona napisał:

drodzy faceci.. jak was przy sobie zatrzymać?:)

jakie cechy powinna mieć kobieta, którą zechcecie na zawsze? a jakie cechy was odstraszają?

Kobieta która chce mnie przy sobie zatrzymać musi być dojrzała emocjonalnie, musi wiedzieć czego chce od życia. Musi mieć podobne wartości i cele w życiu co ja.

Odstrasza mnie właśnie niedojrzałość emocjonalna, niestabilność, jakieś tlące się jeszcze uczucia do byłych - jak się o czymś takim dowiaduję, to z automatu się wycofuję, bo to się zawsze źle kończy. Głupota mnie odstrasza, materializm, egoizm, brak empatii do innych ludzi, brak zdolności do szukania kompromisów, kapryśność, fałsz, obłuda, kołtuneria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co facetów zatrzymywać? jeśli nie jesteście sobie "pisani", to po co być na siłę. 

Facetów odstrasza niestabilność emocjonalna, kłamstwa, szczerość aż do bólu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×