Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawemu nos urwalo1

polak plus cudzoziemka?

Polecane posty

Gość gość
jestem facetem 35 letnim mieszkam w dużym mieście . Co dzień przemieszczam trasę do pracy autobusem . Któregoś dnia do autobusu wsiadło pięciu chłopaków jak się określa takich łyse pały i napakowani prawdopodobnie sterydami gdyż ciała mieli pokaźne. Ten autobus zajmują często obcokrajowcy studenci gdyż są uczelnie po drodze. siedziała grupka Wietnamczyków w tym jedna filigranowe dziewczyna , było i ich razem 7 osób, w pewnym momencie podchodzi nasz polski osiłek do dziewczyny y pyta o papierosa , łamaną polszczyzną , nie mam , coś między sobą nasi zaczęli dyskutować , nie słyszałem . Gdy wysiedliśmy studenci też wysiedli nasi podeszli do tych chłopaczków wyglądających jak dzieci przy tych facetach , zaczęli gorąco coś dyskutować i jeden z naszych złapał dziewczynę w pół i chciał ją podnieść , nie wiem jak i kiedy ten facet leżał i jęczał z bólu gdyż miał ręce wykręcone nie naturalnie. No i zaczęło się , ci drobni chłopcy studenci w kilka sekund mieli naszych na glebie , poprosili mnie bym zadzwonił na policję . w 5 minut byli . Gdy policja przyjechała oni zostali uwolnieni przez Wietnamczyków . Policjanci uśmiali się z takiego widoku no i przypadkowi przechodnie oklaskami wyrazili aprobatę tym dzieciakom .Z tego morał wynika że nie zawsze olbrzym poradzi chuderlakowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepnie obudziles sie zalany cieplym potem gdy jakis czarny zapinal cie w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:06 Gdybys dokładnie śledził prasę i lokalne tv nie pisał byś dzisiaj tych bzdur i oskarżał kogoś o kłamstwa .To wszystko co pisze ten gość jest prawda ,potwierdzona wyrokami na naszych osiłków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadne lokalna prasa to the sun i inne szmatlawce ktore wypisuja cala mase historii wyssanych z palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc18:32. Nie mam zamiaru cie przekonywać gdyż nie widzę takiej potrzeby ,ważne jest iż te poszkodowane osoby (studenci )czuja się bezpieczniej w naszym mieście ,gdyż te nasze łyse pały dostali nauczkę na całe życie ,co ty myślisz jest mi obojętne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mokre fantazje seksualne o kurduplach z wietnamu bijących napakowanych osiłków - prosimy zamieszczać w dziale "fantazje pedalskie" redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bzdura że cudzoziemki nie chcą polskich facetów i wcale nie trzeba być mega przystojnym żeby zdobyć serce kobiety zza granicy. W Polsce teraz jest dużo cudzoziemek i ja osobiście po kilkunastu związkach z polkami muszę stwierdzić że to była tylko strata czasu.Poznałem śliczną i z pozytywnym podejściem do życia kobietę cudzoziemkę i w tym roku planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz_Lbn
Ja nie uważam sie za przystojniaka ale mam poczucie humoru a kobiety to lubią szczególnie kobiety zza granicy i od prawie roku jestem z cudzoziemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×