Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawemu nos urwalo1

polak plus cudzoziemka?

Polecane posty

Gość gość
Zgodze sie tutaj z wieloma komentarzami. Jesli Polacy ci w UK troche ogarneli niechalili tego piwska i jakos przyzwoicie wygladali to by mieli i to duze branie u Angielek, bo znam to z wlasnego doswiadczenia jak bylem u kumpla ;) Co do naszych dziewczyn dla mnie sa coraz gorsze w zachowaniu aroganckie, bardzo nie miłe, kompleksy(przewaznie nizszosci), wulgarne itd itd. Najbardziej co im dobrze wychodzi to obrazanie innych, a najbardziej wlasnie polskich facetow od burakow itd Nawet moje kolezanki z Bialorusi ktore w Polsce studiuja to zauwazaly mowiac mi. "Nie dziwie sie czemu akurat szukacie zon na wschodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam zbyt wielu polskich dziewczyn ale te które znam są wychowane za granicą. Bardzo pewne siebie, zadbane, wiedza czego chcą i Polacy czy inni emigranci (takie typowe robole) mogą sobie tylko o takich pomarzyc. Co nie znaczy że nikogo nie znajdą no ale w wielu przypadkach to nie dla psa kiełbasa. Musicie się panowie z tym pogodzić. Znajdzcie sobie kogoś kto nie ma własnej opinii (panie ze wschodu) lub chce wizę (Brazylia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 12:00 Śmiesznejszego komentarza nie czytałem, nie no sorry może kilka na tym forum jaki jest kafeteria, co do twojego komentarza u was wszyscy leca na wizy, inne rzeczy tylko nie polskie panie ktore sa boskie i najlepsze tak sie własnie oceniacie a rzeczywistosc i tak sie gubicie, jak sa wychowane za granica to juz widze jaka papke maja w glowie, moze porozmawiamy o Turkach ktorzy was cisna na wizy?? a moze o sprzedawaniu sie na obywatelstwa nie maja ksztu szacunku i honoru do siebie?? I nie nazywaj ich "polskimi" dziewczynami urodzily sie i wychowaly za granica wiec nie sa "Polkami" tylko np: Niemka , Francuzka itd. tak jak masz Sabine Lesicka , Caroline Wozniacka , Angelique Kerber czy Petter Sobotta. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maja polskich rodziców i czuja sie Polkami to są Polkami. Na szczęście takie malo znaczace coś nie bedzie osadzać kim kto jest. Faceci-ciapy boja się kobiet z własną opinią, praca i dlatego sięgają po jakieś nieokreślone coś z Litwy czy innej dziury które będzie im służyć i jeszcze całować stopy że PAN ja wyciągnął z biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 12:37 No i co z tego że maja polskich rodziców?? Te osoby które wymieniłem tez maja polskich rodziców ale Polakami nie są - myśl, wychowaly sie w innej kulturze, mialy zagranicznych znajomych a z Polska nigdy stycznosci. I tu mamy przykład typowo polskie panienki dziewczyna najgorsza itd a same siegaja bo murzynow czy ciapatych ktory nie dawno lepili swoje chatki na pustyniach i gdy nie bialy czlowiek nie wiedzieli by co to toaleta i teraz przylezli do Europy, wiec zastanow sie co piszesz, najlepiej jest ponizac inne dziewczyny bo wy takie "z******te" jesli Polak sie zakochal w dziewczynie z Litwy,Ukrainy czy Bialorusi to juz jest gorszy i nie mial powodzenia u "Polek" typowo zasciankowe myslenie. Znam duzo chlopakow z Polski naprawde konkretnych facetow ktorzy maja za zone Ukraine czy Bialorusinke i ich zony pracuja i maja swoje zdanie i nie sa sluzacymi jak to sie wam wydaja maja podzielone obowiazki. Nie ktorzy juz maja dzieci, a z Polkami po prostu nie widzieli w nich dobrej zony i matki dla swoich dzieci. Jesli juz dodajemy jakis komentarz to trzeba sie zastanowic dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat polak - cudzoziemka a nie wygłaszanie swoich mądrośći Znam osobiscie sporo par: + Polak - Szkotka maja dziecko + Polak - Bosniaczka maja dziecko + Polak - Ukrainki czy Bialorusinki sporo teraz mozna takie spotkac w PL + Polak - Rosjanki tez znam kilka oczko.gif + Polak - Hiszpanka maja dziecko + Polak - Slowaczka maja dzieci + Polak - Czeszka maja dziecko + Polak - Bulgarka + Polak - Francuzka + Polak - Niemka dwa zwiazki znam + Polak - Irlandka + Polak - Japonka + Polak - Litwinka A co do (gosc 12:37) - naprawde wspolczuje ci, najlepiej jest obrazac innych wiec nie dziwie sie ze ukrainskie studentki sa do was nie przychylnie nastawieni skoro traktujecie je jak smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z tymi studentkami masz co nie? Rozprawiasz o tym w każdym temacie bo to jedyny przykład jaki możesz podać. Ooo studentki nie lubią Polek. Ojej chyba po nocach spać nie będę bo jakaś gowniara na studiach w kraju trzeciego świata mnie nie lubi :( Ja pary Polak -niePolka znam takie właśnie stereotypowe. On Brazylijka (x2), dziewczyny same powiedziały że dla wizy (chociaż w jednym przypadku pojawiły się dzieci i kobieta z nim zostanie) oraz Polak- Wietnamka (tez moja znajoma która z nim jest bo chce jeszcze trochę zostać w UK i planują z tego powodu ślub, ale przed swoja rodzina w Wietnamie go ukrywa bo byłby wstyd). Także wmawiajcie sobie moi drodzy...wy najwyżej możecie sobie pozwolić na jakąś litewską czy nie daj boże rumuńska dziewoje. O ile azjatki są piękne i można się chociaż z nimi pokazać to powodzenieum u rumuńskich sluts czy litweskich kur domowych to bym się na waszym miejscu nie chwaliła. No, chyba że to szczyt waszych ambicji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurka, dziewczyny! W takim razie po Brexit Polacy juz w ogóle powodzenia nie będą mieć. Niech lepiej łapią egzotyczne zony teraz bo potem nawet dla wizy ich nie będą chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15:06 hahahha już ?? bardzo ciekawe co opowiadzasz, a ty sobie wmawiaj ze tak bardzo jestesci porzadane przez obcokrajowcow a strona Roosh mowi samo za siebie i opis Anglikow na wasze temat "łatwych". Wiem ze boli cie to bo jednak dla "polskich" ksiezniczek polacy to cham itd a tu szok nie, chyba raczej nie chcesz slyszec co ja slyszalem od obcokrajowcow o was ale to malo znaczne. Wasza jedyna i najbardziej porzadana praca za granica to burdel(spojrz statystyki w burdelach we Wloszech - najwiecej Polek) i mogl bym tak wymieniac i wymieniac. Do Polski bo Polki przyjezdzaja zazwyczaj ci najbardzie mniej porzadani przez jakos dziewczyne zachodnie Angielke,Francuzke ale dla was romeo haha. i wazne ze kasa,kasa bo sama niczego w zyciu sie nie dorobi. A jesli mi mowisz o tychch 2 czy 3 przypadkach ja moge ci wymienic ile Polek zostalo wyje... przez obcokrajowcow ktore myslaly bedzie milosc ?? ostatnio nawet program w tv wiec raczej bym tutaj sie nie wypowiadal tak ochoczo, plus trzeci swiat tak?? ukrainki itd widac szacunek macie niesamowity ksiezniczki bez wartosciowe a ludzie z trzeciego swiata wlasnie was ****aja w UK a caly swiat sie smieje. bo zadna porzadna Niemka Angielka czy Norwezka takiego nie ruszy. Jezeli Polska to dla ciebie kraj trzeciego swiata to ci wspolczuje i bardzo dobrze ze wyjechala bo bylas nic niewarta jak i ten twoj smieszny komentarz, twoj pedalski zachodzik cos sie sypie nie? zaniedlugo skarbona dupnie bo zasilki imigrantom jakos trzeba placic wspolczuje kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa bardzo porzadane przez Anglikow ostatnio jedna dostała w ryj od Anglika w metrze hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha prawda zabolała, że musiałeś sobie powyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka prawda kolezanko?? to tak ja uslyszec od prostytutki ze jestes kurw/iarzem. Wpisalas mi jakies 2 przyklady z twojego srodowiska i co mam sie rozplakac , idzcie leczyc kompleksy bo problem to jest wlasnie was najwyzszy a Polki tez zostaja wykorzystane a nie ktore koncza 3 metry pod ziemia i? dalej zyjcie w swojej dziwnej bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nieeee...nie jestem Polką :( mam polskich rodziców, umiem mówić i czytać po polsku, mam polski paszport ale jakoś nie jestem Polką. Człowiek uczy się każdego dnia. Kafeteria i eksperci na niej przebywający właśnie odmienili moje życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to kretynki, nic niewarte dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? Myślisz że kogoś tym obrazisz czy może jakaś czytająca to Polka która jest normalną szczęśliwa osoba pomyśli : "zawsze myslalam że jestem wartościową osoba (uwaga, bycie szczesliwym i uwazanie sie za kogos wartosciowego w PL jest nie do pomyslenia, wszyscy maja czuc sie jak gowno) ale po przeczytaniu posta anonimowego mędrca na kafe dochodze do wniosku że jednak jestem nic nie wartą kretynka. Dlaczego? Dlatego że on tak napisał. To musi być prawda. Ojej ojej. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas wartosciowa Polka?? a są wogole takie, bo nie widze ?? U nas nie ma wartosciowych kobiet sa tylko ktore oczekuja tylko cos od ciebie, materialistki i te puszczalskie. Jesli tak bardzo krytykujecie Polakow to do widzenia na zachod do swoich nowy sztucznych ojczyzn wyrzekac sie obywatelstw i brac te "cywilizowane" hahaha nikt tu plakac za wami nie zamiaru raczej bardziej Polacy sie ciesza jak jakas Polke zabija na zachodzie ;) wystarczy poczytac na fb komentarze pod tym podobnymi wydarzeniami. A co do komentarza "ze nie jestem Polka" itd. jakbys byla troche madra rodzice(Polacy) ktorzy wyjada za granice i tam urodzi sie ich dziecko one przestaje byc Polakie i nim nie jeste ze wzgledu na to ze przyswaja kulture obecnego kraju w ktorym mieszka, koledzy i kolezanki zagraniczne, zmienia mentalnosc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzisz że jak rodacy cieszą się ze śmierci jakiejś rodaczki to jest ok? Zastanów się co to mówi o nich i o tobie. Żałosne. Wiesz ile kobiet ginie z rak polskich partnerów każdego tygodnia? To właśnie mężowie i byli faceci są w czołówkach jeśli chodzi o morderstwa polskich kobiet. Cieszyć się z takiej tragedii bo "jej się należało" jest okropne. Może dlatego Polki was unikają jak ognia i dlatego jesteście tacy sfrustrowani. Nie znasz żadnej wartosciowej Polki? To wiele mówi o twoim otoczeniu. Ja znam mnóstwo super Polek i Polakow. Za granicą. W UK. Nie trzymam się z dresami czy menelami, może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z panią powyżej! A ten polaczek może się schować ze swoimi opiniami. Wierzyć mi się nie chce że to zdrowe na umyśle jest, no ale psychiczni tez maja dostęp do neta i w sumie maja więcej czasu żeby pisać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki jak zawsze z d**y, polacy zawsze najgorsi a obcokrajowcy najwspanialsi, najlepsi itd. polacy w czolowce we wszystkim ale nasi ksiecia z zachodu nie sa az tacy. zawsze wiedzialem ze Polki to idiotki wy byscie ten kraj sprzedaly oraz polakow za obywatelstwa i inne rzeczy, wstyd ze takie rodaczki mamy naprawde mi wstyd najlepiej cudze chwalic ale na swoje pluc bo dzis taka moda. Juz jeden przyklad byl na plazy w Gdynii gdzie 2 polki sprzedawaly polakow policji jak byla akcja z meksykancami bo byli winni a chlopak ktory zostal kosa i leza w szpitalu sam sobie nia wbil nie ? Szczerze widac ze nie mozna na was polegac, bardzo mnie cieszy z drugiej strony ze jednak wyjezdzacie i zmieniacie obywatelstwa. Kolezanka z gosc 20:09 pewnie partner obcokrajowiec i teraz wielka ksiezniczka i pluje na wszystko ile takich ksiezniczek mozna bylo spokac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sie z jednym chlopakiem zgodze wielu "polakow" ktorych rodzice wyjechali za granice i ich dzieci sie tam urodzil juz nie jest polakami ze wzgledu jak pisal inna mentalnosc,kultura,zagraniczni znajomi i tak dalej moge wymieniac i oni to beda przyswaja a to ze maja rodzicow Polakow nic ich nie usprawiedliwia tak wlasnie wynaradawia sie swoj narod a rzadzacym wychodzi to bardzo dobrze ;) Wiec ja takich nie polakow mam w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w czterech literach takie opinie jak powyżej. Urodziłam się w PL a większość życia spedzilam za granicą, jestem Polką i nie obchodzi mnie opinia kafe-bubka ;) A co do statystyk, jeszcze 4 lata temu z rąk partnerów ginęło 150 Polek rocznie, 2 lata temu już 500. Nie wiem jak jest teraz ale z pewnością gorzej, nawet w UK to Polacy częściej zabijają swoje partnerki (i wybijają cale rodziny) niż obcokrajowcy. Jak się chce zaprzeczyć prawdzie to od razu statystyki z d**y wzięte, co nie? Niestety prawda jest taka że możecie sobie lać gorzkie żale na obcokrajowców ale to wy przodujecie w liczbie morderstw i przemocy rodzinnej w ogóle. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie jak moze byc innaczej nasi kochani obcokrajowcy sa zupelni iinni tacy kochani hahahha wes jednak wyrzeknij sie polskiego obywatelstwa i wez sobie te smieszne angielskie izainteresuj sie swoja nowya ojczyzna i wstydu oszczedz Dla mnie nie jestes zadna Polka jak i dla wielu zapewne, Polki najbardziej gów/no warte kobiety w Europie wy jedank byscie sprzedaly kraj jak nawet same siebie potraficie a honor i szacunek obce im slowo. My przodujemy w statystykach hahahhahahaha smiesznejszego komentarza nie czytalem wes zainteresuj sie swoja nowa ojczyzna ktora po malu umiera haha i wes zmien pieluszki swojemu partnerow z zagranicy hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z powyższą wypowiedzią skąd masz takie dane , bo ja czytałem zupełnie coś odwrotnego - że pod względem zabójstw jesteśmy jednym z bezpieczniejszych państw ( drugie miejsce zaraz za Japonią) a według brytyjskiego MSZ najbezpieczniejszym krajem do podróży i z tą przemocą domową też nie jest tak źle , a apropo gwałtów to UK ma w rok tyle co my w ciągu 5 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o ilosc zabojstw ogolnie tylko o liczbę morderstw popełnionych na kobietach człowieku... Przerazajaca liczba to własne morderstwa popełnione przez partnerów w PL czy przez Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej oczerniaja Polaków te rodaczki które są po nie udanych związkach z obcojrajowcami i muszą jakoś usprawiedliwić swój nie trafiony wybór bo te które są szczęśliwe w takich mieszanych zwiazkach nie wypisują głupot na temat Polaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat pudło ;) to nie są głupoty tylko prawdziwe dane. Wpisz sobie w google : Ile Polek ginie rocznie z rąk partnerów. To tylko na sam start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan pier... Unia Europejska: W Polsce najmniejsza skala przemocy wobec kobiet W porównaniu do innych krajów UE, w Polsce niewiele kobiet doświadcza przemocy fizycznej lub seksualnej ze strony partnera – wynika z raportu Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA). Przeprowadziła ona pierwsze badanie ws. przemocy wobec kobiet w UE. We wszystkich krajach UE 22 proc. badanych doświadczyło przemocy fizycznej lub seksualnej ze strony obecnego lub poprzedniego partnera. Tymczasem w Polsce, podobnie jak m.in. w Hiszpanii i Austrii, dotyczyło to tylko 13 proc. respondentek. „To najniższy odsetek w całej Unii” - informuje Tapia. Mamy cos jeszcze do powiedzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A juz widziałem, twoje te 500 Pole swoja wiedze bierzesz ze strony goscia feministy i lewaka gratulacje hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×