Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawemu nos urwalo1

polak plus cudzoziemka?

Polecane posty

Gość gość
Bo feminista to jest źle być? Widać jakie masz pojęcie :) Lepiej bić kobiety i twierdzić ze ich miejsce jest w kuchni. To że Polska ma niski odsetek nie znaczy że większość polskich kobiet nie ginie z rak partnerów. Rozumiesz co próbuję ci przetłumaczyć czy masz blokadę? Mowie tu od liczbie polskich kobiet które giną z rak polskich partnerów vs te historie które są w mediach o kobietach zabitych przez ciapackich partnerów (z czego taki głupek jak ty się cieszy). Więcej tu nie trace czasu na takich debili jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli trafilem na tolerancyjna kobitkie kochajaca muslimow no masz racje nie mamy o czym rozmwiac bo z takimi ludzmi nie ma nawet o czym zyj dalej w swojej smiesznej jakies tolerancji i przekonaniach. Tata komunistak pewnie byl nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chłopcze masz w ogóle jakąś rodzinę, znajomych że Wigilię i Boże narodzenie spedzasz na kafeterii? Kurde patrzę w tył i ciągle tu jeczysz. Smutne. Tylko nie pisz że z kibla piszesz bo nikt normalny tyle czasu nie poświęca na kłótnie w czasie kiedy normalnie ludzie są z rodzinką. Wesołych Świat mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie posmiac sie z polskich idiotek ktore sa najpopularniejsze w calej Europie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z******te hobby masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hussar
Najbardziej w polskich kobietach boli fakt, że nie przyjmują do wiadomości, że polscy faceci mogą być równie fajni a czasem i nawet fajniejsi od cudzoziemców. Sam raczej nie jestem takim szarakiem, mam dość wiele zainsteresowań i pasji. Tylko że ja jako uśmiechnięty polak jestem odbierany jako idiota, ewentualnie cwaniak albo pedał. A przyjedzie taki n.p. włoch Antonio z równie szerokim bananem na twarzy to grupa polek rzuca sie na niego jak reksio na szynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hussar
Co nie znaczy że może faktycznie powinno coś to polskim facetom dać do myślenia? No bo zobaczcie: Spróbojcie się tak często nad sobą zastanowić odpowiadać na pytania co robię źle? a potem zacząć to prostować. Przynajmniej będziecie wiedzieć z jakimi kobietami (polkami) mamy do czynienia. Jak dalej będą latać za latino *****czino xD, to róbmy tak jak powyżej tylko gdzieś indziej i dla kogoś innego (mam na myśli cudzoziemki). A jak jednak sytuacja się zmieni, jeżeli nasze dziewczyny będą o nas inaczej myśleć? Moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj gościu wyżej: ja np nie patrzę na wygląd (czyli w tym także na kolor skóry) ale na pochodzenie danego człowieka, jego wychowanie i przekonania. Może być największym adonisem z (jak to okresliles) bananem na twarzy ale to mnie nie rusza. Ja muszę poznać człowieka, seks w pierwszych miesiącach w ogóle nie ma bytu (to pozwala mi poznać człowieka bo nie szukam kogoś na parę razy, tacy odpadają bardzo szybko i wcale mi nie żal, oni znajdą sobie kogoś kto chce szybkiego seksu). Jakby trafił mi się Polak z takimi wartościami jakich szukam to czemu nie? Nie chodzi tu o masę pasji czy pokazywanie "czego to ja nie umiem" chodzi po prostu o dopasowanie. Możesz być super gościem (nie mówię przecież że nie jesteś) ale nie znalazłeś jeszcze kobiety która jest dla ciebie idealnie dopasowana (przynajmniej tak wywnioskowalam, nie wiem zaspana jestem więc może mi coś umknęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DałnJ****y
Hussar - dobrze to ująłeś. Mam już dosyc patroszenia się polaków z polkami w tego typu tematach. Po prostu rakowisko. Polki kochane dowartościowują się faktem że ich połówka nie jest polakiem, ale kimś z zachodu rozumiecie - Z ZACHODU!! Takie mam szczeście. Natomiast panowie polacy - też byście chcieli ****ać tyle co latino z południa i próbujemy sie do nich upodabniać na siłę. Jesteśmy zfrustrowani bo nie *****my. Wniosek: Jesteśmy siebie k***a warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki lecą na czarnuchow ale tylko mariolki z patologii nie znam dziewczyny z przadnego polskiego domu która by chciała muslima, A co do Polaków to Polak dla Niemki angielki to coś takiego jak dla Polek kazach albo Ukrainiec mentalna dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dla polki Ukrainiec jest dzikusem bo pije i bije a dla angielki Polak jest dzikusem bo chce zagonic do dzieci i garów a angielka chce na imprezke , im naród bardziej rozwinięty tym bardziej kultura rozwinięta to co dla nas jest norma dla nich to znęcanie się i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze Polki sa teraz na najlepszym stadium rozwoju bo nie sa już utrzymankami jak rosjanki ukrainki ale nie są też rozpuszczonymi leniami jak angielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyLaszek
No dokładnie. Teraz po prostu panuje moda na "żone wschodnią". Widać to na przykładzie chociażby pana D. Trumpa. I nie wiem czy to zawsze dobrze świadczy o facetach z zachodu. Bo w ich mniemaniu słowianki to takie ofiary z którymi mozna obchodzić się jak się chce. Mi si po prostu serce kraja gdy widze wartościowe polki z obcokrajowcami którzy sa zwykłymi debilami, a uważają że oni tym dziewczynom taaaaaką łaskę robią. Szanuję nasze dziewczyny ale sądzę że powinny sie wykazywać taką samą asertywnością w stosunku do nich jak i do nas polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyLaszek
Oczywiście zachęcam do polemiki drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina oczywiście leży w tym że Polak ma przeczepioną łatkę złodzieja i gwałciciela i dlatego jest mało związków bo wiadomo że dziewczyny się boją bo jak takie Polaka spotkały albo słyszały to aż się odechciewa z nim rozmawiać. Ale spokojnie dla pocieszenia (dla facetów) znam pewną parę Polak-Holenderka razem pracują w biurze i mają się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzoziemce też trzeba się spodobać. Przykład ? Niemki i Szwedki które wolą facetów z południa Włoch czy innych południowców od swoich ryżych blondasów lub rudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie panie wydają sie stawiać większe wymagania facetom rodzimym niż panom z zachodu. A jak chłopak jest z podlasia to mu już wogóle stosik wymagań rośnie. Nic tylko wynając lot w kosmos i zobaczyć co się znajduje na szczycie tego stosiku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie Polki ktore żyją w zachodnich krajach mają normalne wymagania które są standardowe na zachodzie. A to, że Polscy faceci do pięt zachodnim facetom nie dorastają to inna sprawa... ;) inny problem jak Polka wiąże się z Afrykańskim emigrantem prosto z łódki. Na miejscu polskich facetów mocno bym się zastanowiła dlaczego dziewczyny lecą nawet na takich a polscy faceci to ostatnia lub nawet nieistniejąca opcja. Widocznie cokolwiek jest lepsze niż wy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladną łatkę przypiełaś polskim dziewczynom. Łatwa dual dla kolorowego. Polaka musisz długo sprawdzać, a na widok ciapiatego łatwo rozkładasz nogi. Tacy super są bez sprawdzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko wasze zdanie. Bo cudzoziemki wypowiadają się dużo lepiej o naszych facetach niż wy sami. Poza tym związki polak + cudzoziemka zdają się drażnić nasze rodaczki pomimo tego że one wolą cudzoziemców nawet sie z tym nie kryjąc. Ogółem wy czujecie sie bardziej uprzywilejowane do szukania chłopaków za granicą (zachodnią oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, polki wychodzą za obcokrajowców (z zachodu) może i nie dla kasy, bo nie każdy anglik czy francuz ją ma. Ale głównie dla powiększenia swojego ego i zrobienia szpanu we własnym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zachęcam do dyskusji panie które są w związkach dość nietypowych, czyli n.p. : polka-czech, polka-węgier, polka-rosjanin. Bo zapewne mają coś więcej do powiedzenia niż polki napalone na ten cały fajny zachodni pociąg do tamtejszych facetów. Jeżeli one sie tu wypowiedzą i przedstawią jakiś konkretny argument to wtedy zacznę się nad sobą zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku z Rosjaninem. On wychował się w USA, ja w UK więc mamy bardzo podobne poglądy. On nie jest synusiem mamusi a ja nie jestem kura domową. Oboje wynieśliśmy z domu podobne wartości (kultura rosyjska jeż bliższa polskiej niż no angielska). Nigdy nie dogadywałam się z Brytyjskimi facetami, niby UK jest tak blisko PL ale jednak kultura wschodnia to jest to co było mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda cudzoziemka wybierze przystojniejszego ciapatego niż faceta z Polski. Nie oszukujmy się ale słowiańska uroda nie służy polskim menom.Ten typ urody pasuje ale tylko kobietom. Nawet jedna angielka mi to kiedyś powiedziała i chyba ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, w każdym kraju jedna płeć jest pokrzywdzona. Brazylia i Niemcy - babki o męskich rysach, Polska - faceci z okrągłymi łbami itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w niemczech nie mają wzięcia , uganiaja się za polkami i Rosjanami ale rosjanki Polakami gardzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NosaczJanusz
Dobra, drogie panie zanim zaczniecie topić naszych panów w morzu wylanych fekaliów, to może przejdźmy do suchych faktów. Jako główny powód atrakcyjności zachodnich cudzoziemców podaje się m.in. : - mniej szkodliwe dla siebie i otoczenia nawyki (n.p. alkoholizm), - lepsze umiejętności nawiązywania relacji damsko-męskiej, - dbanie o swój wygląd zewnętrzny, - związek budowany na partnerstwie, zamiast na ideologii "baby do garów" itd... - poznawczy światopogląd, nie zbudowany na ignorancji i stereotypach, - większa śmiałość, swoboda integralna między ludźmi z różnych kultur, - większa higiena i kultura osobista, - zapewnienie lepszej edukacji dla swojego ewentualnego potomstwa z tym że cudzoziemcem (wielojęzyczność), - lepsza organizacja życia zawodowego jak i osobistego, - większe zrozumienie dla kobiet, n.p. w tematach fizjologicznych czy psychologicznych, - lepsze podejście do pojęcia związków, miłości... - dużo lepsza bajera, lepsze pobudzanie zainteresowania własną osobą, - posiadanie pasji i oddawanie się jej ... i jeszcze dużo można by wymieniać. Na razie zestawiłem wszystkie przyczyny tego zjawiska. Potem (za niedługo) napiszę kolejny post w którym spróbuję zanalizować z czego to wynika? dlaczego tak jest? itd. Gneralnie uważam że to nie zawsze jest wina mentalności polskich facetów. No ale piszę to o późnej porze, za jakiś czas rozwinę tą myśl. Tymczasem zachęcam do polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakiś bardziej rozbudowany post to nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Chyba za trudny poziom tu narzuciłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste masz do wyboru Polaka na dorobku czy nawet brzydszego Angola ktory splaca wlasny dom ma lepsza prace i jest traktowany jak czlowiek przez innych anglikow. Do tego dochodzi darmowe mieszkanie i darmowa nauka angielskiego. No tak ciezki wybor. Przestanmy sie oszukiwac anglicy to straszni rasisci i jedyna droga szybkiego awansu spolecznego i poprawienia swojej pozycji materialnej jest lozko.Ale ktora sie do tego przyzna. Lepiej powymyslac jakies bzdury i dac sterte jakis bzdurnych streotypow. Sam znam wiele polek co pluje na polske w uk ale co wakacje lataja z podkulonymi ogonami do tej zlej polski a po polsku mowia tylko dlatego ze musza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to generalnie porzadni, kulturalni a tacy nie sa atrakcyjni w zadnym kraju. To nie kreci kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×