Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teztakmysle

ZDRADZIŁAM CHŁOPAKA Z JEGO NAJLEPSZYM KUMPLEM

Polecane posty

Gość teztakmysle

Tydzień temu zdradziłam chłopaka z jego najlepszym kumplem. Strasznie tego żałuje, od tamtego momentu nie potrafie spojrzec sobie prosto w oczy. Ale najgorsze jest to, że jego kumpel powiedział mu o wszystkim, jednak mój chłopak mu nie wierzy. Najpierw były głupie aluzje, a potem zapytał się jaki był finał mojego spotkaniaz jego przyjacielem. Dzisiaj mamy o tym pogadac, naprawde zalezy mi na chlopaku i nie chce tego spieprzyc, wiem tez ze wszystko coo mu powiem, uwierzy mi a nie jemu. Co zrobic? Powiedziec mu prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEEE,,,,,,,
który z nich ma większego ptaszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwardyKnot
powiedz mu prawde i daj sobie spokoj z kazdym z nich bo i tak beda Cie mieli zawsze za kurwiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kIERWA to sobie nagrabilas wspolczuje yhh... Nie mam pojecia co mozesz zrobic ciezka sprawa Mi tez sie kiedys zdarzylo tzn. facet mojej najlepszej przyjaciolki sie ze mna bzykal :) na dosc tego ona byla w pokoju obok... Chociaz pijana bylas????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powiedz prawdę, związek nie powinien byc oparty na kłamstwie-liczy sie szczerośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujesz?
:D tez dajesz doopy na prawo i lewo, ze nie dosc ze zdradzila to jej wspolczujesz jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty mi tu bedziesz moraly prawic???? kurwa moja matka jestes czy co ???? Moje zycie,moje cialo i robie z nim co chce... A dziewczynie wspolczuje Kazdy popelnia bledy w zyciu... Nooo Kurwa ludzi idealnych na tym swiecie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztakmysle
Jesli powiem mu prawde, bedzie masakra, to chyba najgorsze co moze byc, ze dziewczyna przespi sie z Twoim najlepszym kumplem.Nie wiem czemu, ale bedac na jegfo miejscu wolalabym nie znac prawdy, mimo wszystko, to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidity
powinien cie w dupe kopnac i to mocno , zyczze mu by znalazl porzadna dziewczyne ktorej bedzie mogl zaufac a nie kurwiszona przez ktorego kumple sie z niego smijeja ze tylko stac go na takie scierwo, wspolczuje mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidity
tylko takie puszczalskie krowy beda jej bronic, to oczywiscte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczujesz?
:D o kurwa, czuly punkt co? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem nie
Niezły z niego przyjaciel, njwiększe kurestwo na świecie pieprzyć laskę swojego kumpla, nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Co do samej zdrady nie potępiam ale muśiałaś dać dupy kumplowi swojego chłopaka to było nie mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję mu. Szkoda słów, by Cię komentować. Nawet nie myśl o kłamstwie! Chłopakowi należy się prawda. Mam nadzieję, że Cię rzuci. Natlieee- jesteś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tak sobie nie mozna zdradzić kochanej osoby ... takie jest moje zdanie . Współczuję jemu a nie tobie ! Lepiej powiedz mu prawde bo ,,kłamstwo ma zawsze krótkie nogi ,, i módl sie zeby ci wybaczył .... no o i le tak naprawde rzeczywiście ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w pizdu
Nie masz szans że wrócicie do siebie a jak nawet to z czasem zacznie się wypominanie że jesteś kurwą i nie potrzebnie zabrał Ciebie z burdelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victorinox
jeba.na szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victorinox
sam bym cię chętnie zerżnął w dupsko bez mydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotapatriota
do gazu z kurwami, dziwkarzami, zlodziejami, innnymi przestepcami, zbokami, gejami itd na takich patologiach nie da sie zbudowac normalnego panstwa, kraj nalezy oczyscic z wszelkiego kurestwa, a nowe panstwo bedziemy budowac pracą, wykształceniem i rodziną bo ona jest najważniejsza wy KURWY JEBANE, chcecie byc w przyszlosci matkami i żonami?! kurwa brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy o tym pogadac, naprawde zalezy mi na chlopaku i nie chce tego spieprzyc, wiem tez ze wszystko coo mu powiem, uwierzy mi a nie jemu. Co zrobic? Powiedziec mu prawde? już to spieprzyłaś.... Nie osądzam, poprostu wydaje mi się że teraz już nie ważne co zrobisz ten związek nie przetrwa bo albo będziesz go cały czas okłaywać ( a nie potrafisz m spojrzeć w oczy) albo mu powiesz i nawet jeśli Ci wybaczy to nie zaufa Ci już nigdy tak jak ufał do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotapatriota
pozniej wasze corki beda sie kurwic tak jak ich kochane mamusie, nie ludzcie sie ze bedziecie potrafily dac dobry przyklad swoim dzieciom wy ściery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checki
ja bym najpierw pogadal z tym kumplem powaznie bo to huj nie kumpel, sam wydupczyl dziewczyne najlepszego kolegi i jeszcze sie tym przed nim chwali ... o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotapatriota
poprostu jestem zalamany upadkiem wszelkiej moranosci w spoleczenstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patriotapatriota - jeszcze do końca moralność nie upadła a wyzwiska nie pomagają wcale. Są jeszcze porządni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checki
a ten kumpel ma jakies zdjecia, pamiatki z tego seksowania (np zabral ci majtasy albo cos innego)? ... jak nie to idz w zaparte ze to kutas i cos do ciebie ma a seksu z nim nie mialas ... w koncu twoje klamstwo przeciko jego wredocie. Sam jest tempym bydlakiem co by tu nie mowic wiec wobec niego nie powinnas miec skrupolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotapatriota
wiem ze są jeszcze porzadni ludzie, wiem ze wyzwiska nie pomagaja, ale moze ktos zatrzyma sie na chwile i zastanowi sie nad wartoscia swojego nedznego zywota i przestanie upadlac sie jeszcze bardziej... Castro kiedys oczyscil wiezienia, wyczyscil ulice z prostytutek, narkomanow i innego scierwa i wyslal ich wszystkich lodziami do USA, poczytajcie sobie... w sumie mogl ich wykastrowac i zamknac w jakims gettcie zeby sie sami wykonczyli. chemiczna kastracja osadzonych w wiezieniach troche by poprawila spoleczenstwo dla naszych dzieci za 20-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak suka nie da pies nie weźmi
e proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×