Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co byście powiedzieli o

Co byście powiedzieli o dziewczynie która tak powiedziała ?

Polecane posty

Gość Co byście powiedzieli o

Co byście powiedzieli o dziewczynie która takim tekstem powiedziała facetowi , który ją bardzo kocha : Nie będziemy mieli kontaktu dopóki nie zaczniesz mnie traktować jak przyjaciółkę ? Bo już chyba nie wiem co myśleć. Zagubiłem się w tym wszystkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Albo zamiast przyjaciółkę -> jak koleżankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidity
ona chce bys widzial w niej tez przyjacilke , bys z nia rozmawilal itd... a nei tylko jak kochanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu chce żebyś jej ufał , był szczery , zwierzał się , mówił o wszystkim o cię dręczy, żebyście się razem dobrze bawili... Para to przede wszystkim musi być przyjaźń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidity
ale ona chciala z toba zerac? o chyba zle zrozumilam, czy jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidity
popiepram przedmowczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Facet ją kocha. A ona mówi, że jak ją będzie kochał to nie będą mieli kontaktu. Że ma zabić w sobie uczucia i traktować ją tylko jak koleżankę. Tylko przyjaźń i nic więcej. Albo nie będą mieli kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Czyli ja ją kocham. Byliśmy razem. Ale ona poznała jakiegoś kola z przeszłości i mi powiedziała, że mam ją traktować tylko jak przyjaciółkę, albo nie będziemy mieli kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dała ci kosza
:D zostańmy przyjaciółmi :classic_cool: znaczy spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
A co to kurwa ma za znaczenie co ona chce w tej kwestii ? To kurwa moje uczucia i mam kurwa prawo kochać kogo chcę przecież ! Jak jej się nie podoba to powinna po prostu powiedzieć , że nie podobają się jej moje uczucia. A nie chce sobie ustawić mnie w szeregi i zaklasyfikować jako jakiegoś popierdolonego i nic tak naprawdę nie znaczącego "kolegę" którego będzie mogła traktować jak gówno, jak jej się zechce. Ja nie mam zamiaru dać się ustawić jako jakiś pizduś koleś. Kocham ją i już. I nie zrobi sobie ze mnie jakiegoś kurwa kolesia ! Jak chce sobie kogoś urabiac i ustawiać to niech sobie kurwa ustawia tego chujka z przeszłości albo niech sobie kupi zegarek. Napisałem jej wprost, że NIGDY sobie nie zrobi ze mnie nic nie znaczącego kolesia. Jak chce przyjaciela niech sobie kupi psa. Ja ją będę kochał bo taki mi się kurwa podoba i chuj ! Możemy się nie spotykać, ale będę ją kochał i chuj jej do tego ! Nie ma pierdolonego prawa moim zdaniem robić sobie ze mnie kolesia . Nie jestem jej własnością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum strona głowna zycie
zostaw juz te magde w spkoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
dała ci kosza zostańmy przyjaciółmi znaczy spadaj To niech mi to kurwa powie. Niech mi powie wprost : sram na ciebie ty pierdolony chuju ! jebaj się! pierdolą mnie twoje uczucia ! albo je zamordujesz albo nie będziemy mieli kontaktu ! I wypierdalaj ! Nie będę zły. Bo bynajmniej będę wiedział, że mówi szczerze, a nie pierdoli i żąda zamordowania najpiękniejszych uczuć jakie mam w życiu jak zakłamana szmata ! Uczuć do niej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
forum strona głowna zycie zostaw juz te magde w spkoju Jaką magdę ? Tej absolutnie nie zaprzątam spokoju. Nie narzucam się jej. Kocham ją w sercu. To ona mi takie kurewstwa pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiditaaaax
ja tez tak kiedys powiedzilam , teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upośledzony jesteś?
każdy wie, że zostańmy przyjaciółmi to kosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiditaaaax
ty ja kochasz , czy juz nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehahahaha
"będę ją kochał i ch*j jej do tego !" jakie to romantyczne:D tez bym chciala zeby mnie ktos tak kochal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo cię jeszcze
od pierdolonych dziwek z tej miłości ponazywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Bardzo ją kocham ! Ale mam do niej jednocześnie taki żal za te słowa, takie zachowanie i za to jak mnie traktowała nie raz specjalnie aby mi nie wiem czemu wmówić , że niby jest bardzo kurwa wredna, że mam taką wściekłość zmieszaną z bólem, że po prostu bym ją chyba zagryzł przegryzł jej gardło i wbijał swoje zęby w jej tętnice. Ale kurwa uczucia mi nie pozwalają. Do kurwa jebanego chuja ! Jak można tak jak ona ? Po co ? Przecież jej nawet się nie narzucam. Raz na czas jedynie, np. raz na miesiąc spytam delikatnie czy nie miała by ochoty pójść ze mną na spacer. Czy abym mógł ją choć zobaczyć czy popatrzyć jej w oczy przez chwilę. Kurwa czy móc spojrzeć dziewczynie którą się kocha w oczy to kurwa tak wiele ? Ode mnie miała co chciała, a je mam tak nieduże wymagania kurwa. Choć ją zobaczyć. Choć ją delikatnie dotknąć, przytulić. Kurwa mać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum strona głowna zycie
lepiej będzie jak zapomniesz po co to ciagnac pozniej bylo by ci o wiele cięzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy ze Cie nie
kocha, czuje, ze sie do niej dowalasz, zaczyna byc to dla niej uciazliwe. Ale wciaz jeszcze ma Cie za dobregop przyjaciela i liczy na to, ze sie opamietasz. Wiem, bo sama tak kiedys powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Ale ja już jej sam kurwa powiedziałem, że nie będziemy mieli kontaktu i kurwa już ! Że jak tego ona kurwa nie zrozumie i jej to nie pasuje to pierdolę to i nie będziemy mieć kontaktu ! Bo kurwa jebanego psa zabawki i ustawiania mnie w szerego razem z jakimiś pizdami kutasami jej kolegami to nie dam z siebie zrobić ! Napisałem jej to wprost i przerwałem kontakt! To sama do mnie pisała, nawet do pracy do mnie nagle zadzwoniła któregoś dnia i jeszcze mi zaproponowała jakiś wyjazd na wakacje! Co jest kurwa do chuja ! Przepraszam że tak piszę ale już kurwa to mnie rozpierdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Jak chce kurwa zabawkę to z tego kutasa drugiego czy swoich kolesi ją sobie zrobi ! Urobić może sobie kupę albo jego czy swoich bananowych kolesi ! Mnie nie urobi ! Choćby bolało będę ją kochał i pierdolę to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Ja nie wiem już kurwa co za kobiety mają podejście ? Jak jej kurwa tak nie pasuję to czego kurwa się do mnie dopierdala ! Niech se idzie do tego freda i już kurwa ! Czemu się dopierdala do moich uczuć ? Mam ochotę ją kochać to ją będę kochał i nie mam zamiaru iść do jakiś innych lasek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum strona głowna zycie
to sobie kochaj ale przesadzasz i to grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum strona głowna zycie
sory po twojemu: to sobie ja kurwa kochaj ,nie rycz nam tu bo sam chyba nie wiesz o co do jasnej pierdolonejcholery ci kurwa chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Przepraszam za słowa. Ale chodzi mi o to , że skoro chce ją sobie kochać i ok skoro nie pasują jej moje uczucia to rozumiem, że nie będziemy mieć kontaktu. W takim razie czemu sama odnawia ten kontakt, dzwoni do mnie, proponuje wyjazd, skoro potem takie słowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byście powiedzieli o
Nie pasuję jej czy moje uczucia to niech sobie idzie do tego innego i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×