Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooangelaa

Prosze o wejscie osoby ktore umieja jezyk niemiecki

Polecane posty

Bardzo prosze o pomoc w przetlumaczeniu tekstu gdyz moj syn nie wie jak to zrobic a ze ja tez nie znam tego jezyka nie moge mu pomoc. Wiec tak : Co u ciebie slychac? Chciałem ci powiedziec ze wybieram sie w podroz do Afryki gdyz od dawna moim marzeniem jest zwiedzenie jej. Ze wzgledu na upalna i sucha pogode jaka tam panuje postanowilem wziac ze soba kapelusz ktory ochroni mnie przed sloncem oraz okulary.Mysle ze uda mi sie wyjechac pod koniec czerwca,takze wysle ci jeszcze pocztowke z miejsca pobytu. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czambaramba
najpirwiej polskiego sie naumiej a potem birz za łobce jonzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia co sie nie zmienia
postaram sie to przetlumaczyc ,ale troszke pozniej, bo teraz nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci to przetłumacze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara ci to przetłumacze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo gotowe
Wie geht es dir? Ich mochte (o umlaut) dir sagen, dass ich eine Reise nach Africa machen werde, weil ich seit lange Zeit davon traume (a umlaut). Weil es dort sehr heiss und trocken ist, werde ich ein Hut mit nehmen, der mich von die Sonne schuten wird (u umlaut) und eine Brille. Ich denke, dass ich am ende Juli fahren werde. Ich schicke dir eine Postkarte. Herzliche Grusse (u umlaut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia co sie nie zmienia
No to juz nie bede potrzebna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo gotowe
Tam w jednym słowie popełniłam błąd. Powinno być SCHUTZEN a nie SCHUTEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilabym ALE napisalam (nie wiedzialam ze autorka zalozyla dwa razy ten sam temat) do autorki tematu: Ja rozumiem jak ktoś chce sprawdzić czy ma dobrze napisane albo jak ktoś nie zna jakiegośtam slowa czy nie jest do końca pewny tego czy dobrze zrozumial treść ale to już jest przesada... a Twój synuś to co w szkole robil jak tego napisać nie potrafi? skoro dostaje tego typu zadania to musial to przerabiać na lekcji nauczyciel z palca sobie tego nie wyssal ni z tąd ni z owąd..... Jak synalek się wysili i coś naskrobie to mogę ewentualnie pomóc, poprawić, sprawdzić czy jest dobrze. może się ze mną nie zgodzicie ale taka prawda najlepiej się wyslugiwać innymi a potem podpisywać pod nie swoją pracą :o Blędy? Podstawowe raczej.. Artikel, skladnia zdania. Niech synalek z tym pójdzie do szkoly/na kurs/na studia przynajmniej dobrej oceny nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie geht es Dir? (duże litery są BARDZO WAŻNE w języku niemieckim i nie można sobie pozwolić na tego typu pomylki!) (Zla skladnia zdania. Prawidlowo dalej powinno być tak:) Ich mochte ("o" Umlaut) Dir mitteilen (duża litera, no i w liście nie "mówimy" jeżeli już) , dass ich in der nachsten ("a" Umlaut) Zeit nach Afrika reisen werde. Es war schon immer mein Traum. (Dalej również skladnia zdania) Da es heisse und trockene Wetter gibt, werde ich meine Sonnenbrille und einen Hut mitnehmen (MITNEHMEN PISZEMY RAZEM W TYM PRZYPADKU), damit sie mich vor der Sonne (von die Sonne napisal ktoś wyżej... co to ma być???) schutzen ("u" Umlaut). Ich glaube, dass ich das schaffen werde, am Ende des Monats zu fahren, deshalb schicke ich Dir noch eine Postkarte aus Afrika. (i co bardzo ważne NIE "Herzliche Grusse" bo tak jest ŹLE!!) Mit herzlichen Grussen, ("u" Umlaut, a herzlichen pisze się z malej litery) (i pod spodem imię autora listu np. Gienek) Prawde mówiąc nie jest to absolutnie trudne napisać taki tekst prawidlowo, wystarczy uważać na lekcjach, kursach i tak dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×