Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Mandat za jazdę bez papierów

Polecane posty

Może ktoś się orientuje, ile kosztuje mandat za jazdę bez dokumentów (prawka i dowodu rej.)? Zostawiłam w pracy portfel ze wszystkim, jutro musze podjechać w jedno miejsce, no i w poniedziałek do pracy. Pewnie mnie nie złapią, ale może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silentscream
500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 zł za każdy
dokument brakujacy i zero punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za sam dowod rej
100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksiarka988766
50zł, max 100zł, jak będziesz jechała tak jak trzeba to cię nie złapią a w razie jakby cię złapali to wyjaśnij sytuację i tyle, zawsze można spróbowac się dogadać, policjanci tez ludzie i moga pojechac z toba do miejsca pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu nie
500zł!! 500zł to mozna dostac za jazde bez uprawnien a nie za brak prawka!wiem ze za brak prawka(jakma sie uprawnienia:p) to 50zł i za dowod rejestracyjny to chyba tez 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfg
ja na twoim miejscu nie martwiłabym się o kasę, a o punkty karne...pewnie jakieś są z jazdę bez dokumentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i jeszcze jedno - każą mi zostawić auto, tam gdzie złapią, czy mogę dojechać gdzieś do siebie (jak to sprawdzą), czy holowanie na policyjny parking ? zna ktoś procedurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o punkty to sie nie mam co martwić, bo na pewno 21 nie dadzą za to jedno wykroczenie, a w życiu karniaków nie miałam, więc raczej mi to nie grozi i w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie ma tu takiego/takiej, któremu/ej się coś takiego przytrafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umalowana zawsze jestem, z uśmiechaniem się gorzej, zwłaszcza jak jestem zdenerwowana, to mi raczej nie do śmiechu, a aktorka ze mnie marna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie dośc, że bez papierów, to jeszcze pod wpływem... Ty mi już lepiej nie radź więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa?????
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, żeby był mandat. Chyba wystarczy wyjaśnienie, że taka sytuacja zaistniała, a później musisz przyjechać do nich z dokumentami i je pokazać, że faktycznie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jazdę bez dokumentów jest mandat, kwestia tylko, w jakiej wysokości ale teraz to juz w sumie nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w taryfikatorze - 50 zł za każdy dokument, jak ktoś wyżej pisał jeszcze tylko pytanie, czy pozwalają jechac dalej bez papierów, czy holowanie na parking policyjny, ale tego to juz sie pewnie nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinnnnnaaaaa
moja mama miala taki przypadek, zatrzymali ją jakies 500metrów od domu, nie miala przy sobie prawa jazdy. dostała 50zł mandatu, punktow nie dostała. nie chceli jej puścic zeby dojechala samochodem do domu. w koncu jakos ich uprosiła bo to było dosłownie pare metrów, dom było widac. gdyby była gdzies dalej pewnie by nie puścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertertyeyrtyry
moj maz dostal 1000zl za brak prawka i przegladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajawa
Mojego brata tez nie puscili bez dowodu-sasiad musial dowiezc bo inaczej hol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

Dlatego ja mam też prawko w wersji kolekcjonerskiej z deluxe dokumenty kolekcjonerskie, które od niczego zawsze leży w samochodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×