Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soniasoniasonia

imie Sonia

Polecane posty

Gość matka mamuska
suczka mojego brata tak się wabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne imię...i w tej wersji jest znacznie ładniejsze od polskiego orginału, znam jedna Sonię - jest super! a Jagódką i panią, dla której wszystkie Rosjanki to prostytutki sie wogle nie przejmuj...pierwszej nie warto nawet komentować a druga to pewnie jakaś małomiasteczkowa blond-lala, jak z reklamy UPS o szybkości internetu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia to takie samo zdrobnienie od Sofija/Zofia jak Jagoda od Jaga/Jadwiga/Agata - i co najważniejsze ma status samodzielnego imienia żeńskiego, znajdziemy je zarówno w Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN (wyd. 2004 r.) jak i w Słowniku imion PWN (wyd. 2004 r.) dr Jan Grzenia. A że się komuś kojarzy z prostytucją... cóż, jak się korzysta, to się to i każde inne skojarzy. ;] A że z psem - jak się kupuje kundle bez rodowodu, które nie mają nadanego imienia i wymyśla się na poczekaniu, to po kreatywności wielu naszych rodaków wiele więcej w przypadku suczki nie można się spodziewać :P Zresztą... Maja też jest bardzo popularnym imieniem dla psa, co nie przeszkadza jej być w pierwszej 10tce najczęściej nadawanych dzieciom imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się to imię kojarzy z imieniem psa ;) A co do Maxa, to moja ciotka miała psa który tak się zwał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KropelkowaLezka
Ja mieszkam w Paryzu i tutaj to imie jest popularne, niejakos bardzo ale popularne i normalne. Nie przejmuj sie tymi co pisza, ze jak pies, bardzo ladne imie a i ja znam kilka fajnych dziewczyn/kobiet o imieniu Sonia. W Polsce to pelno Jagodek i Oliwek i co to ma byc cool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne,kobiece oryginalne,znam kilka dziewczyn o tym imieniu,wszystkie inteligentne i piekne.mieszkam w Krakowie ,tutaj nikogo to imie nie dziwi,a pies to sunia.a nie Sonia!Osobiscie najbardziej obciachowe ,ktore niestety rowniez posiadam,to Patrycja,było nas piec w jednej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne,kobiece oryginalne,znam kilka dziewczyn o tym imieniu,wszystkie inteligentne i piekne.mieszkam w Krakowie ,tutaj nikogo to imie nie dziwi,a pies to sunia.a nie Sonia!Osobiscie najbardziej obciachowe ,ktore niestety rowniez posiadam,to Patrycja,było nas piec w jednej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena .
Witam !. Te imię mi się podoba , ale kojarzy mi się z psem . Moja mama ma tak ,na imię ,a Ja na 2 . : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena .
PS -Nie martw się co inni o tym imieniu mówią . Ja byłam rok temu w Paryżu i te imię jest bardzo popularne . : ) Znam 3 Sonie : Są inteligentne ,ładne . : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
śliczne imie,naprawde ,dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano moje suczysko też Sonia, ale ja najczęściej wołam na nią "łajza", więc z psim mi się nie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernestina
Fakt,ze spotkalam sporo psow o tym imieniu,ale co z tego? to nie jest imie typowo psie jak azor czy burek,tylko imie dla czlowieka. Sa psy,co sie nazywaja max czy borys,czy sara,ale te imiona zostaly wymyslone dla ludzi. Mnie sie imie sonia bardzo podoba. i z zadnymi dziwkami mi sie nie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moj nick wskazuje wlasnie tak mam na imię. To imie to zdrobnienie od Zoski w Rosji ale jest pochodzenia greckiego . Jak dla mnie to piekne stare imię i oryginalne. Czy kojarzy sie z psem albo pania lekkich obyczajow? no cóż co komu sie kojarzy :) ja nigdy z tym imieniem nie mialam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej ,właśnie o tym imionku zapomniałam ,a jestem w ciąży. Prześliczne. Na koloni kiedyś miałam koleżankę Sonię. Była taka śliczna. Wszyscy chłopacy się w niej kochali. Fajne ,fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana ludzką głupotą
Bardzo ładne imię . Znam kilka Sonieczek. Ci co dają zwierzętom ludzkie imiona to ukryci zoofile i wiejskie buraki. Oni znają tylko Jagódki przerobione z Jadwisiek i Julki z seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadama
Mnie się bardzo podoba. A znacie tę dziennikarkę sportową Sonię z TVN? Fajna dziołcha. To imię jest bardziej popularne na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina13
Piękne imię. Moja wnuczka tak będzie się nazywała. Lepiej niż Julka Natalka czy Wiktoria. Pełno tego teraz. Jak ktoś lubi masówkę proszę bardzo. A swoja drogą wiele lat temu miałam suczkę Sonię o pięknym charakterze i bardzo mądrą. Wszystkie Sonie to bardzo mądre przebojowe dziewczyny. A prostytutka może być zwykła Basia. Głupie skojarzenia lepij nic nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm... Sonie są śliczne, mądre, zgrabne, przeważnie mają ciemne włosy . Moja żona też ma tak na imię, faceci się ciągle za nią oglądają, jestem dumny bo to moja żona. W klasie miałem jedną Sonie, później poznałem jeszcze trzy , wszystkie miłe, sympatyczne i piękne, w końcu poznałem moją Sonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc "czy mogę być w ciąży" temat dodałam dziś o 19.03 nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to ruskie imie jest... A zeby bylo smieszniej, to nie dosc, ze ma swoja polska forme, czyli Zofie, to jeszcze na dodatek jest jej zdrobnieniem. Serio ktos tak chce dziecko nazwac? Tzn. Ja wiem, ze u nas to imie funkcjonuje, ale dziwi mnie ze ktos je wybiera. Zazwyczaj zauwazylam, ze nosza je osoby pochodzace z rodzin... No, powiedzmy ze raczej nizszej hierarchii spolecznej. Jest tyyyle pieknych imion, a wy wybieracie takie, jakby corka d***** miala zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam suczkę o imieniu Sonia. Bardzo przyjazna jest, lubi się głaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Iga, Pola, Nina i inne.. Też są zdrobnieniami a rodzice takie imiona teraz nadają. Bardzo dobrze ze ludzie mają różne gusta inaczej same Zoski, Majki i Zuzki by biegały.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.10.2017 o 00:18, Gość gość napisał:

mam suczkę o imieniu Sonia. Bardzo przyjazna jest, lubi się głaskać 🙂

Ja też mam taką suczkę. Jest bardzo przymilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×