Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To tylko ja Ania

20ty tydzien ciazy . ile przytylyscie

Polecane posty

Gość xxpadixx
Ja do 14 tygodnia schudłam z wagi wyjściowej 51,5 do 48,5 obecnie 20 tydzień i ważę 50,2 kg. Czyli 1,7 kg. Anemia, przebyta grypa i dużo stresu. Pomimo rzucenia palenia, zaprzestania większej aktywności ruchowej nie przybrałam zbyt dużo. Dodam, że biust z B zrobił mi się D. Spodnie nadal noszę 36 S a połowa ciąży juz za mną.. To moja trzecia ciąża i powiem szczerze, że przez dwie poprzednie przybrałam całkowicie 12 kg, których miesiąc po porodzie nie było widać - przez ostatni miesiąc woda zatrzymuje mi się w organizmie przez co wyglądałam na pełniejszą. Mój lekarz obecnie też zaleca mi nie przybrać więcej jak 12 kg. Ogólnie to mam wzrostu 168 cm i niedowagę od zawsze jak i anemię, wiec ciężko mi przytyć. Każdy tyje według siebie, jedna kobieta więcej druga mniej. Najważniejsze jest aby dziecko było zdrowe, reszta się nie liczy bo nad waga po porodzie można pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpadixx
Dodam, że jeżeli od wagi wyjściowej czyli 51,5 kg mam liczyć to obecnie jest -1,3 kg. Bo nie doszłam do swojej wagi na początku ciąży co miałam, ale liczę 1,7 kg bo schudłam a potem zaczęłam nadrabiać to. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 20 tc przybrała 5 kg to chyba będzie indywidualna liczba dla każdej kobiety. Przy wizycie jestem wazona i lekarz stwierdza że wszystko ok. Przed ciąża Już ważyłam dość dobrze więc teraz cudów nie będzie:-) któraś z was pytała o jadłospis. Słodyczy nie jadam w ogóle bo nie mam na nie smakach za to wszystko co słone ostre szybko znika. Poza tym jem jak przed ciąża częściej lecz mniej i dodatkowo brokuły szpinak natka pietruszki buraczki na na Co mój lekarz mnie szczególnie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaat
19 tydzien i ani 0,5kg nie przytylam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 19 tygodnia też ani grama, a od tego czasu przez miesiąc 4kg. :o Nie zmieniając diety, ani trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży bliźniaczej i w 19 tc przytyłam 6 kilo. Kurczę to chyba dużo. Mam 168 cm a waga wyjściowa 57 kg. Teraz 63. Chyba nie jest za dobrze. Choć brzuszek mam spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełom 19/20 tc i plus 1,4 kg. Do 16 tc waga ani drgnęła, od tego czasu rośnie pół kg na tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 4-5 ale jem od groma więc i tak dziwne że tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem w 21 tygodniu i na plusie mam 5,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMloda39
Druga ciąża i 9 kg na plusie ... w pierwszej mialam chyba 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
ja jeszcze nic a brzuszek rosnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela30
A ja jestem w 16 tygodniu i mam 6 kg na plusie... To moja druga ciąża w pierwszej przez cała miałam 13 na plusie a teraz waga sie zbuntowała... Mam 170 cm zawsze ważyłam około 70 kg w październiku odstawiłam tabletki, burza hormonów i grudzien rozpoczełam z wagą 74 , zaczełam się odchudzać ale okazało się że będzie dzidziuś i tak od grudnia do dzis mam 80 kg ... jem identycznie jak przed ciążą, chodzę na spacery, odstawiłam papierochy i kawę, wyniki badań mam idealne.. i wiecie co mam gdzieś to ile przytyję, po ciąży to zrzucę, teraz myśle tylko o tym żeby dziecko było zdrowe, a to czy przytyjecie 15 czy 30 powinno być dla Was najmniej ważne , skoro lekarz twierdzi ze tyjecie w normie to sie nie przejmuje, lepiej w tą strone niz cała ciąże uważać co sie je a później mieć pretensje do całego świata że dziecko jest za małe i urodziło się z niska wagą urodzeniową a sama znam kilka takich przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 16 tyg na plusie 2kg a w 21 tyg 4kg i jem ogólnie zdrowo plus czasami żelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 29 t.c i 10 na plusie. Mogłoby być mniej ale co mam zrobić? nie siedzę cały czas na kanapie, do tego przestałam jeść chipsy odkąd jestem w ciąży, nie jem fast foodów a i tak spuchłam i przybyło mi kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 20 tyg nie tyłam wcale. Dziś jestem w 33 tyg i mam 7 kg na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem aktualnie w 19 tyg. I narazie przytyłam 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przerażona swoją waga jestem w 21 tyg i mam na plusie 9 kg a gdzie jeszcze do końca zaczynam sie martwić i chyba pójdę do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na plusie w 20 tyg było tak 2-4 kg, bo się wahało, ale w pierwszym trymestrze to w pewnym momencie miałam wagę na minusie 2 kg. Teraz 29 tydz i jest + 7 od stanu początkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym sensie to nic nie przytyłam, bo na początku przez wymioty schudłam jakieś 3kg a teraz przytyłam coś około kilograma, więc lipa, bo mam straszna niedowage i powinnam już mieć jakieś 6 na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 20 tygodniu, na początku ciąży schudłam ponad 4,5 Kg teraz Przytulam 0,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvc
Ja jestem w 20 tygodniu w 2 ciaży i schudłam kilogram .zaczynam sie troche martwic ... a nie jestem chuda tylko wiekszych rozmiarów troszke ale nie az takich znowu duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 20 tc i przytyłam 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tydzień i niecałe 3 kg. To moja druga ciąża . W.pierwszej przytyłam ostatecznie 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac niektore posty czlowiek sie zastanawia po co w ciaze zachodza skoro przytyc nie chca haha co za mentalnosc ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 tydzien przytylam ponad 7 kg. Jak to czytam to chyba tylko ja jestem taka swinia, ze tyje w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12tc 4kg, zalamka. Jem co 2/3 godziny bo słabo mi się robi jak nie zjem. Nie wymiotuje. I od razu rzuciłam palenie. No i teściową kupuję mi ostatnio pączki, czasami nie mogę się oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz mało sie nie posrają z dumy , ta 1 Kg ta 4 a ta nic no litosci proste kobiety ze wsi ! Pytam sie dla kogo ? Stary jak poczuje luz po porodzie to wam nawet 20 na minusie nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Koncowka 19 tygodnia - 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×