Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To tylko ja Ania

20ty tydzien ciazy . ile przytylyscie

Polecane posty

Gość gość
Sprawdziłam w karcie: 21 tydzień- 3,9 kg. Startowałam od wagi 60 kg. Do końca ciąży przybrałam niecałe 12 kg. Teraz (3 miesiące po porodzie) mam już -16 kg. Ostatnio 56 kg ważyłam w liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
5 kg i zaczely sie zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejarvivir
Ja jestem w 17 tyg i od początku ciązy przytyłam dokładnie 200g. Wg położnej to dobrze,że nie tyje g***townie. Nie męczą mnie też wymioty,ale jadam wybiórczo, gdyż na wszystko na co najdzie mnie ochota...gdy tylko spróbuje minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 tc i 6 kg na plusie, chyba nie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronka88
Ja 20 tydzień 5 kg, chyba nie jest tak źle:) Znalazłam fajny kalendarz ciąży na stronie emaluszki, ciąża opisana tydzień po tygodniu, może się Wam przyda. Linka nie wkleję, bo się nie da;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja jestem w 20 tc a przytyłam już 11kg. Wiem , że to bardzo dużo. Już w pierwszym miesiącu przytyłam 5 kg. Miałam mega duży apatyt + odstawiłam papierosy. Dodatkowo mam zespół policystycznych jajników co ma wpływ na szybki przyrost wagii. Zawsze miałam problemy z wagą. Szybko tyłam, przez weekend potrafiłam przytyć 3 kg. Po pierwszym miesiącu ciąży apetyt mi się zmniejszył. Od tamtej pory przytyłam 6 kg. Staram się kontrolować to co jem. Jem dużo warzyw i owoców. Zobaczymy jak waga dalej urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Ja wczoraj skonczylam 20ty tydzien i mam na plusie 7 kilo.. to dosyc sporo.. w brzuch mi w ogole nic nie poszlo, wydaje mi sie ze najbardziej w piersi i w biodra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 20 tyg. ja przytylam niecale 2kg, zaczelam tyc dopiero pod koniec ciazy ale i tak suma sumarum wyszlo 11kg, jak wrocilam ze szpitala to nie bylo co zrzucac :) nie jestem jakos wybrana przez los, po prostu dbalam o siebie w ciazy i nie jadlam za dwoje, problem z rzuceniem wagi maja tylko te mamy ktore zamiast w brzuchu, to przytyly na calym ciele, jesli sie przytyje max 15kg to nie ma co sie martwic to norma, gorzej ze sa takie co i 30kg potrafia przybrac, a czsto nie jest to ich jakas wina w sensie obzerania ie a poprostu natury i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam +1,6 kg:) ale masę startową miałam większą,okazało się że przez niedoczynność tarczycy na co zaczęłam brać letrox i waga poszła w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnioch24
19 tydz. I mam juz więcej 8 kg ale to i tak miesięcy w pierwszej ciąży w tym czasie już miałam 15kg. W pierwszej ciąży ważyłam 86 czyli 28kg więcej ale karmiąc córkę piersią musiałam mieć dietę wiec w ciągu 4 miesięcy straciłam 25 kg. Wiec nie trzeba się na to patrzeć. Ja zawsze byłam na diecie wiec gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży zaczęłam jeść normalnie I waga na początku slave górę z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cariina
Witam ja zaczynam 20 tydzień i przytyłam 8kg, szczerze mówiąc nie ograniczałam się ale też nie obżerałam, mam wrodzone skłonności do tycia,od tygodnia już się kontroluje i dobieram odpowiednie proporcje jak i składniki :) pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydzień, ok. 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obecnie w 20tc i przytyłam około 3 kg, nie wymiotowałam dużo (jeśli już to rano, samą żółcią), rzuciłam palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to zrobiły mi się już rozstępy na biodrach i pośladkach, mam straszne skłonności których nie przeskoczę, smarowałam 2 miesiące przed ciążą do teraz, codziennie i i tak się zrobiły, już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22tc i przytylam tylko 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja terazx jestem w 23 i przytyłam 8 kg,az sie boje co bedzie dalej,przy 1 dziecku przytyłam w sumie 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończę 19 tydzień, waga startowa 66,100, waga sprzed 3 dni 66,200. Więc przybyło 100 g o ile w ogóle można liczyć tak małe wartości :) W pierwszej ciąży na tym etapie miałam ok 2 kg więcej a w sumie przez całą pierwszą ciążę przybyło 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie chude 170,i 49,i 50...mamo ja to jak zaszlam w ciaze to juz tlusta bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przytylam ani kg (cały czas ważę 58kg przy wzroście 172cm). Biust urósł mi z C do E, brzucha juz nie moge wciagnac zeby nie bylo widac :) Za to mam wrazenie ze schudlam w udach (skadś się musiały wziąć te +2 rozmiary w biuście :>). Ogólnie to jak czytam że u Was +5-7kg w tym okresie to mnie przerażenie ogarnia (chyba że macie jakies komplikacje czy ciążę zagrożoną). Lekarze i dietetycy mówią, że 20tydzień to jeszcze nie powinny być jakieś drastyczne zmiany w wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zaraz 21 tydzień i plus 3 kg. Przez cały 1 trymestr nie jadłam słodyczy.. Teraz czasami sobie podjem coś słodkiego, ale staram się jeść zdrowo. Zapisuję codziennie co zjadam :) To mój przykładowy jadłospis z ostatnich 3 dni: Śniadanie: sałatka z suszonym pomidorem i serem, 2 jajka na miękko, 2 kromki chrupkiego chleba 2 śniadanie: 2 banany z jogurtem i rodzynkami Obiad: pomidor, jajko, sałata, kromka chrupkiego chleba Podwieczorek: lody Kolacja: pieczona ryba, makaron ze szpinakiem, sałata, pomidor Kawałek ciasta Śniadanie: granola z płatków owiasanych z truskawkami, ½ banana, mleko sojowe 2 śniadanie: krem z warzyw z płatkami migdałów Obiad: łosoś pieczony, fasolka szparagowa, sałata, pomidorki koktajlowe Podwieczorek: ½ naleśnika z kremem z kaszy jaglanej, ½ brzoskwini z puszki Kolacja: sałatka – makaron z ogórkiem, marchewką, rzodkiewką i natką pietruszki, sos jogurtowy przekąska: ½ naleśnika z kremem z kaszy jaglanej, ½ brzoskwini z puszki Śniadanie: granola z płatków owsianych, migdałów, orzechów, 3 daktyle, ½ banana, mleko sojowe 2 śniadanie: kiwi Obiad: krem z warzyw z płatkami migdałów, ryż z cukinią i krewetkami z sezamem Podwieczorek: krem z warzyw z płatkami migdałów Kolacja: sałatka owocowa: ananas, banan, mandarynka Przekąska: ogórek i marchewka Jogurt z siemieniem lnianym i miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydzień na minusie 1 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest na poczatku 21 tygodnia i przytyla 11 kg czyli wazy 56 kg a tak wazyla 45kg..straszny szczypiorek,ale tyje na razie sam brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do 20tyg przybralam 5kg. Ale do konca ciazy doszlo 15. Bylam na diecie 1800kalori ze wzgledu na cukrzyce,ale coz z tego skoro spuchlam jak balon.Woda zatrzymala mi sie w organizmie i byl problem z nerkami. Na szczescie zaraz po porodzie cale 13kg mi ucieklo a reszte zgubilam w 2 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 15 tc przytyłam 7kg. Wiem, że dużo:( Odstawiłam dietę i waga niestety rośnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydzień, 7,5 kg, ale wg kalkulatora wagi to 1kg, no 1,5 kg wiecej niz powinnam przy mojej wadze wyjsciowej, troche w boczkach wiecej ale brzuch tez spory, nie wiem jak mozna przytyc 1 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydzień- 5 kg na plus. Wg kalkulatora jestem w grupie bardzo malo przybierajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem pewnej rzeczy,jak mozna stresowac sie waga ,gdy jej zwiekszenie jest potrzebne do normalnego rozwoju dziecka?To wkoncu wazne jest dziecko czy szczypla figura?Skoro waga jest taka wazna to po co zachodzic w ciaze?Badzmy troche odpowiedzialne,bo jak czytam niektore wpisy to sie zastanawiam nad tym jak swiadome byly poczecia tych malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18tydz-0.5 na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×