Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dagmara123

Zobaczcie

Polecane posty

Jestem osobą młodą mam dopiero 19 lat,kiedyś byłam dziewczyną która potrafiła się smiać,dobrze bawić... wszystko jednak zmieniło się gdy poznałam pewnego chłopaka. Z początku był dla mnie ideałem nie dostrzegałam jego wad jak dla mnie miał same zelty,nie zwracałam uwagi co mówiły mi na jego temat koleżanki i znajomi.Wszystko było ok do jakiegoś czasu,pózniej stałam się jego ozdobą i sponsorem.Przebywaliśmy dużo czasu razem,zawsze w weekend jezdziliśmy na imprezy i zawsze ja wszystko kupowałam(paliwo,napoje słodycze,pizze itp.).Po jakimś czasie to wszystko "rosło" zaczeły sie drogie prezenty i zachcianki.Wszystko to trwało 1.5roku i zakończyło się tym że zaszłam w ciążę.Wszystko działo się tak szybko,że pod wpływem złych emocji ciąża została usunięta dla naszego dobra....Po tym wszystkim powiedział mi że chciał już dawno to zakończyć. Dowiedziałam się jeszcze o jego kłamstwach, o tym że najprawdopodobniej lubił utrzymywać z innymi dziewczynami bliższe kontakty.Teraz już zaczełam wszystko to powoli rozumieć szkoda że tak pózno... Proszę was o szczere wypowiedzi na ten temat (nie pogniewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×