Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

Gość Ala Krupińsk
Beauty Medica i doświadczona właścicielka Pani Ania zaczęłam od bikini jestem po pachach i kończę nogi Vectus Palomar w Beauty Medica Torun Cena stała nigdy nie zmieniają cen Rozpoczęłam bikini za 200 zł moja cena zostsła utrzymana do końca do 5 zabiegu Jestem po 4 zabiegach na pachy w Beauty Medice w Toruniu i po 3 na nogi www.beautymedica.pl 570 950 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Wiadomo, ze jeden zabieg nie przyniesie okreslonych efektow, bo sa trzy fazy wzrostu wlosa. Ja jestem bardzo zadowolona a korzystalam z medilaser.pl. Polecam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, chcę zrobić sobie depilację laserem głębokiego bikini w Warszawie i szukam salonu, który byście poleciły? Korzystałyście może z gruponu? Może nie mam dużo włosów, ale często mi wrastają pod skórę zarówno po goleniu jaki i po depilacji woskiem i chciałabym tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yerna
Zauważyłam, że część z Was obawia się samego zabiegu. Nie wiem skąd te Wasze obawy, ale to jakieś dziwne legendy. Depilacja jest całkowicie nieinwazyjna dla zdrowia. Jeśli macie wątpliwości, to pytajcie przed zabiegami w waszych gabinetach. Na moje pytania personel http://www.vanillalaser.pl zawsze chętnie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja laserowa jest jedna z najskuteczniejszych metod pozbycia się niechcianego owłosienia , również z miejsc intymnych. Aby otrzymać jak najlepsze efekty należy wykonać serie conajmniej 6 zabiegów, w odstępach co 6-8 tygodni. Dzięki najnowszym technologiom dostępnym na rynku depilacja laserowa może być zabiegiem praktycznie bezbolesnym. Kosmetolog przy każdym zabiegu dobiera odpowiednie parametry, indywidualnie do fototypu skóry jak również odczuć pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzaczka Malaczka
Depilowałam się w Clinica Cosmetologica w Gdańsku laserem Vectus. Delikatnie mnie pobolewało, a stres ten bol potegowal, wiec wiecie. :D No i po 5 zabiegach problem byl juz z glowy. najsik nie? Opinie na YT macie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=o0uYLPA56rI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenwolf
Ja jestem zapisana na depilację pach do kliniki Elite na Złotej. Trochę się boję, ale tak bardzo chcę pozbyć się już tego owłosienia, a moja delikatna skóra słabo reaguje na golenie i wiecznie borykam się z podrażnieniami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Laser DeLux - potwornie mnie bolało, ale to urok mojej bardzo wrażliwej skóry, która potrafi zrobić się czerwona od dotknięcia. Z efektów jestem jednak bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chcę, mogę oferować -20% zniżki do salonów DeLux w całej Polsce, udzielę informacji na mail kyluspoe@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli pinna
Ja miałam wykonywany zabieg na bikini(głebokie) w Estetiqo - polecam Panie tam tworzą wspaniałą aurę podczas zabiegu zapomniałam o wstydzie! Bikini bolało bo są tam grube włosy ale efekt wart tego. Ten salon jest od bardzo dawna w Toruniu a Panie się nie zmieniają jak w co niektórych salonach . Sama Pani dermatolog mi poleciła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złośnica bez serca
Według mnie warto się wybrać do Vici Clinic w Krakowie. Bardzo miła obsługa, fajny stosunek jakości do ceny.. ogólnie spoko. Depilują Light Sheerem, a bikini głębokie kosztuje tylko 199 zł więc taniej niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałam się tego zabiegu, koleżanki nastraszyły mnie, że depilacja bikini strasznie boli. Teraz po 2 zabiegach wiem, że to przesada z tym bólem. Pewnie, że to zależy od jakiś tam predyspozycji bólowych, ale uważam, że w dużej mierze od Lasera i Kosmetologa. Wykonywałam zabiegi depilacji bikini w Kaliszu w Laser Delux. Zobaczcie sobie http://www.laserdelux.pl/kalisz/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam depilacje lydek, pach i bikini (calego, tzn pozbylam sie wszystkich wlosow z przodu, srodka i wokol o***tu=to sie nazywa glebokie bikini dla tych, ktorzy pytaja). Mialam bardzo ciemne wlosy, grube, bardzo szybko odrastajace, wiecznie wrastajace. Ogolnie problem niesamowity i uciazliwy. Jak dla mnie laser, to najlepiej wydane pieniadze w zyciu! Jest to drogie, bo trzeba kilka wizyt (w zaleznosci od osobistych uwarunkowan i jak laser "wychwyci" wlosy) ale naprawde polecam. Nigdy bym juz nie chciala wrocic do golenia, woskowania czy depilowania! Czy boli? Wedlug mnie tak, zwlaszcza na poczatku, kiedy wlosow jest duzo i sa bardzo ciemne. Z kazdym razem jest coraz lepiej wiec warto zacisnac zeby na poczatku! Pachy mnie najmniej bolaly. Najbardziej mnie bolalo bikini na wzgorku lonowym na samym srodku i na wargach sromowych (zakladam, ze dlatego., iz tam wlosy mialam najgrubsze i najbardziej "uparte" do usuniecia). Jesli ktos ma jakies pytania, chetnie odpowiem :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipaDua
Jak depilacja laserowa to tylko w Vici Clinic w Krakowie. Byłam u nich na kilku zabiegach i chociaż mam jasne włosy to laser poradził sobie z nimi bez żadnego problemu. Polecam przemiłą Panią Kasię :) Zabiegi praktycznie bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika4567
Polecam zabiegi depilacji laserowej w klinice Dr Legrand w Krakowie. Wybrałam tą klinikę ponieważ pracują na laserze diodowym, a depilacja jest praktycznie bezbolesna co przy bikini jest bardzo waznym dla mnie aspektem. Efekty są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w salonie depilacji laserowej we Wrocławiu i polecam: www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina19999000
Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietnamka
Zachęcam każdego do spróbowania zabiegów depilacji laserowej. Możecie wybrać się do Vici Clinic w Krakowie - oni wykonują te zabiegi najwyższej klasy laserem Light Sheer Duet. Taki laser usuwa także jasne i cienkie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mialam 12 sesji laserowych na bikini i pachy. Pachy prawie calkiem gladkie ale bikini zniknelo moze 10 procent wlosow. Reszta odrasta ale wlosy sa duzo slabsze i jasniejsze. Tyle kasy poszlo na marne a i tak wlsoy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka8
Świetnie wykonują depilację bikini w Prodermie w Poznaniu. Ja robiłam 3 zabiegi laserem diodowym Asclepion za 299, super gładka skóra, profesjonalnie wykonane przez specjalistę, bezpiecznie i bezboleśnie. Polecam taką metodę jako super skuteczną i w gabinecie medycyny estetycznej na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonałam w zeszłym roku serie zabiegów w Krakowie na Sławkowskiej. Świetna sprawa, żałuje, że tak późno się zdecydowałam, człowiek tyle się męczył, teraz mam spokój polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Chcę opowiedzieć o swojej przygodzie . Jakiś czas robiły mi się krostki , miałam zapalenia mieszków włosowych , wrastały mi włoski , a że jestem w związku już kilka lat przeszkadzało mi to i wstydziłam się . Poszukałam w internecie , przeszukałam fora i zapisałam się na wizytę do DELUX w warszawie ( mają w kilku miejscach ) , ja zapisałam się w cenytrum . Nie wiedziałam co i jak , Panie wszystko mi opowiedziały na poczatku jest rozmowa pół h co i jak . Jestem bardzo zadowolona , nie sądziłam że włoski wrośnięte , zapalenie itd zniknął PO MIESIĄCU ! miałam wizytę 10 lutego , laser nie jest przyjemny ale bółl do wytrzymania , czekałam tydzień , dwa .. nic włoski nadal były i nie wypaały dopiero kilka dni temu zauważyłam że nie mam nic ! wszystko wypadło , dopiero po miesiącu są efekty . Ja jestem w szoku że tak szybko zadziałało i praktycznie bez bólu i wstydu można się rozbierać i kochać z facetem . Jest to dla mnie wielka ulga i każdej kobiecie kóra zastanawia się nad depilają laserem polecam w Delux . jedna wizyta 200 zł ale warto . Laser powtarza się co 2 miesiące , a włosów nie ma na 5 lub wiecej lat . Pewnie jeszcze ze 2 wizyty i nie będę musiała już chodzić . Bardzo polecam i pozdrawiam :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalala88
Zdecydowałam się na wykonanie depilacji laserowej bikini głębokiego w klinice Dr Legrand w Krakowie. O moim wyborze miejsca w którym wykonam zabieg zadecydował przede wszystkim fakt, iż w tej klinice pracują na laserze diodowym, a depilacja jest praktycznie bezbolesna. Nawet na tak wrażliwej strefie jaka jest bikini! Aktualnie jestem po 3 zabiegu, a efekty już są widoczne. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny :) Czytalam duzo o depilacji laserowej i chcialabym sprobowac. Problem polega na tym, ze nie potrafie przelamac wsytdu.. Moje wargi sromowe mniejsze sa wystajace, tak okolo na 2cm. Czy ktos tez ma taki problem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę dzisiaj na zabieg głębokiego bikini. Trochę się stresuje i boje tego ewentualnego bólu albo tego czy nie będę poparzona albo obolała dziś lub jutro tym bardziej ze jutro muszę iść do pracy. Mam nadzieje ze nie stchórze... chciałabym mieć to już za sobą. Napisze później po wszystkim jak wrażenie. Jeśli nie ucieknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam. No i powiem Wam ze jak czekałam to byłam przerazona bo dziewczyna przede mną aż krzyczała kilka razy. W każdym razie to boli rzeczywiście ale nie jest to taki ból którego nie można znieść. Nie trwa to długo wiec spoko. Można śmiało iść. Ja się zapisałam na kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_45
Zrobiłam sobie depilację laserową bikini w klinice medycyny estetycznej Proderma w Poznaniu. Zarekomendowano mi tą klinikę, ponieważ tam wykonują laserowo i praktycznie bezboleśnie. Po 3 zabiegach już były widoczne efekty, teraz idę na kolejne. Klinika jest świetna na poziomie, a obsługa rewelacyjna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×