Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

Gość gość
racja, wydepilujesz raz i masz swiety spokoj na dlugi czas :) o to w tym wszystkim chodzi :) ja polecam Klinikę www.drmarosz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinazWarszawy
Depilacja Vectusem boli mniej więcej tak jak depilacja woskiem - ale jest to do przeżycia. Oczywiście blondynki z delikatnym owłosieniem mają lepiej bo ból jest mniejszy, ale jednocześnie efekty mogą być słabsze. Polecam przed zabiegiem poczytać trochę o depilacji laserem Vectus bo warto wiedzieć na co się decydujemy. Ponadto znalazłam ciekawe video na YouTube na temat Vectusa polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=ry-KXleC3iI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na laserowej depilacji nóg ud i bikini i nie mówię o laserze ipl który nie usuwa a osłabia włosy lecz diodowy który polecam. Bikini głębokie bez sensu jeśli jest tam ciemniejsza skóra to żaden laser nie usunie. Reszta ciała po 3 zabiegach prawie całkowicie usunięte włosy . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaro
Również polecam Vici Clinic, miałam okazję korzystać z zabiegów depilacji laserowej. Skorzystałam z promocji 5+1 czyli przy zakupie pięciu zabiegów jeden otrzymałam gratis. Włosy nie odrastają, zabiegi były bezbolesny, generalnie - mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero konkretów same reklamy ,szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że depilacja laserowa bikini głębokiego dla niektórych do dobre rozwiązanie, ale trzeba to przemyśleć http://www.wydepiluj.pl osobiście wolę bez włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim, którzy planuj ą depilację laserową polecam Klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) w Galerii Słonecznej przy Chrobrego. Moim zdaniem takiej oferty jeszcze w Radomiu nie było. Zabieg wykonywany jest laserem Vectus, który jest najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Wcześniej robiłam depilację inną lampą, ale efekt pozostawia wiele do życzenia. Koleżanka mówiła mi, że tylko Vectus trwale usuwa wszystkie włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żeby całkowicie pozbyć się owłosienia musiałam odbyć 4 zabiegi. Zabiegi jak dla mnie były bezbolesne. Martwiłam sie bo słyszałam o możliwości poparzeń. Ale jak poszłam do Kliniki MIracki(bo tam robiłam) wszystko mi wyjaśnili. Przed zabiegami badają parametry włosów i skóry, potem urządzenie czyta poziom melatoniny w skórze. Dzięki temu wyklucza się ryzyko poparzenia. Jedynie tego się obawiałam. Teraz juz wiem ze jak jest to zrobione profesjonalnie to nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adach
miałam robioną depilację laserową 10 razy z przerwami miesięcznymi, efekt był super, ale kiedy przestałam chodzić, zaczęły znowu odrastać, są słabsze, ale jednak są. Liczyłam na stały efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashii
gość 2016.02.25 zero konkretów same reklamy ,szkoda smutas.gif szczera prawda, myślałam, że się czegoś dowiem.. wczoraj byłam na depilacji głębokiego bikini vectusem i mam niewielkie podrażnienie, stąd szukałam informacji czy to normalne i co polecacie.. eh może chociaż super opłacani pracownicy tych polecanych klinik coś podpowiedzą? miałam znieczulenie, które zanim zaczęło działać trochę szczypało, zwłaszcza w tych głębszych partiach i podejrzewam, że to może być przyczyną wystąpienia podrażnienia. świeżo po zabiegu jeszcze w klinice dostałam do posmarowania alantan, później w domu ponownie przed snem i dzisiaj rano. zastanawiam się nad zakupem panthenolu, bo w nim jest zawartość 10%, a w alantanie tylko 5%. jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gillyflowerr
Hej, właśnie przymierzam się do depilacji bikini laserem, co możecie polecić w Poznaniu ? Wolałabym już zapłacić troche więcej i mieć profesjonalnie wykonany zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy po laserowym depilacji wargi waginy macie gładkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowarybka
Chodziłam na laser IPL+RF, miałam 6 zabiegów z groupona plus 3 wykupione przez siebie, na pachy i na bikini. Po seriach włoski wypadały, widziałam to po każdym zabiegu. Byłam całkiem zadowolona i stwierdziłam, że wystarczy. Włoski były jaśniejsze, osłabione - pod pachami zredukowane praktycznie do 0, w okolicach bikini jeszcze musiałam golić. Teraz, po roku czasu niestety wszystko wraca :/ Zamierzam tym razem pójść na laser Light Sheer, mam nadzieję, że pieniądze nie zostaną wyrzucone w błoto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na depilację laserową zdecydowałam się wyłącznie w La Pelle we Wrocku,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i polecam. Fakt, że przez miesiące nie musisz korzystać z kremów, pianek i maszynek, że nie wspomnę o depilatorze (ałć). Ból znosisz tylko kilka razy (seria epilacji, a jeśli jesteś wytrzymała to nawet nie jest tak źle ;) Polecam też tekst o depilacji laserowej w Warszawie i jej wyższości nad tradycyjnymi metodami: http://www.zdronet.pl/depilacja-laserowa-w-warszawie-a-moze-inne-formy-usuwania-niechcianych-wloskow,1824,news.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ja robiłam laser na bikini i na pachy http://afrodytasalon.pl/zabiegi-2/depilacja-laserowa. Jak to jest? Podczas zabiegu odrobinę szczypie a potem masz problem z głowy. Robiłam po 5 serii w odstępach mniej więcej 1,5 miesiąca. To jest genialne rozwiązanie i wszystkim neizdecydowanym polecam. Tylko uważajcie by robić tow sprawdzonym salonie bo laserem można poparzyć, mojej koleżance niestety się to zdarzyło bo chciała tanio i zrobiła w jakimś dziwnym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerss
Ciekawe urządzenie do kriolipolizy wynajęłam sobie niedawno od Depilar (depilar.pl). Już widzę, że to był dobry pomysł bo coraz więcej klientek o ten zabieg dopytuje. Wynajem dużo nie kosztuje a jak wezmę na 3 dni to tym bardziej można zaoszczędzić, szybko mi się to zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fersss
Każdy gabinet się specjalizuje w innym typie zabiegów moim zdaniem. Jednym lepiej wychodzą zabiegi na twarz, innym na ciało. Ja jeśli chodzi o ciało to chodzę do BeautySkin -beautyskin.com.pl. Mają super zabieg wyrównujący koloryt skóry Emerge. Polecam każdej kobiecie, która ma problem z jakimiś przebarwieniami. Zabieg nic nie boli, a ja jestem wyjątkowo wrażliwa na ból akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam sobie bikini w ubiegłym roku jesienią i już na te wakacje miałam spokój. Co roku jadę na urlop w jakieś egzotyczne miejsce, więc to bardzo praktyczne. Polecam Klinikę Krajewski bo mają jedne z nowszych laserów, bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam głębokie bikini i muszę przyznać, że dla mnie najgorsze było to, że czułam się za pierwszym razem gorzej niż u ginekologa. Dość niekomfortowa sytuacja, a w dodatku zabieg trwa dłużej niż wizyta u lekarza. Jednak osoby, które wykonują takie zabiegi są bardzo dobrze przygotowane do tego, żeby zmniejszać dystans i dzięki temu kolejne zabiegi nie były już obciążone takim dyskomfortem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcss
Sensowne warunki w kwestii wynajmu lasera do depilacji ma Depilar. Niedawno się z nimi kontaktowałam telefonicznie przez ich numer ze strony – 517080104 i już mam od nich laser do dyspozycji. Szybko udało się dogadać sprawę, dostarczyli urządzenie sami bez kuriera i muszę tutaj pochwalić za terminowość. Nie było jakiś opóźnień, kluczenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że watek dotyczy depilacji, wiec mogę polecić również salon Denique gdzie sama uczęszczam na zabiegi depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona z efektów,. do tego miła i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witam ponownie, mogę z czystym sumieniem polecić zabiegi depilacji w Laser DeLux. Zaczęłam u nich depilację ponad rok temu i efekty tak mi się spodobały, że zaczęłam robić kolejne partie. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że każda partia ciała w różnym stopniu ma efekty, jedne wymagają większej ilości zabiegów, na innych widać błyskawiczny wręcz efekt. Wszystko zależy od rodzaju włosa. Wiadomo, zabieg to też trochę dyskomfortu, czasem trochę zaboli ale dla tego efektu warto naprawdę. Z perspektywy czasu żałuję że nie zebrałam się wcześniej na laser. Kto chciałby zniżkę 20% na zabiegi na pierwszej wizycie to proszę pisać na mail migotka13@interia.pl. Ponadto w salonach Laser DeLux mają bezpłatną konsultację i próbę laserem więc jest okazja by się rozejrzeć jak to wszystko wygląda. Ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taka depilacja to wylącznie w La Pelle w Jeleniej Górze tam mają sprawdzony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×