Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzerwonyGerber

Depilacja laserowa głebokiego bikini

Polecane posty

Gość gość
Powiedzcie mi czy po glebokiej depipacji kiedy dluzszy czas nie mamy wloskow nie wystepuja zadne otarvia,zaczerwienienia i bole zwiazene w brakiem wlosow a co za tym idzie otarc delikatnych miejsc bezposrednio z bielizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streszczamsie
szczerze powiedziawszy to robilam juz 10 zabiegów na bikini i to nie jest jakies przyjemne, ale po 10 nie mam juz odrostów, robilam depilacja w klinice urody Laime i dzis jestem po ostatanim zabiegu. Od dluzszego czasu nic mi nei odrasta ale wykupila taki pakiet wiec stwierdzilam ze go wykorzystam, esli chodzi o jakis wstyd czy cos to to jest jak u ginekologa, więc jak chodzicie do gine to na depilacji nie bedzie róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak009
Zgadzam się z poprzedniczką, jeśli chodzi o przełamanie wstydu to podobnie jak u lekarza:) Jeśli chodzi o otarcia i inne takie... Ja była na depilacji w salonie viviean i po 5 zabiegu jestem gładziutka. Tuz po zabiegu skóra była zaczerwieniona i troszkę podrażniona, ale stosowałam nawilżające kremy i przeszło. A na co dzień brak włosów mi pasuje, nie jestem podrażniona, nic mnie nie ociera. Jeśli natomiast boisz się, że przez brak włosków może Cie coś obcierać bądź urażać to zostaw sobie jakiś paseczek, zawsze to jakaś ochrona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! ja dzisiaj byłam na pierwszym zabiegu epilacji "bikini brazylijskie" vectusem! za mój cel noworoczny postanowiłam usunąć te okropne włosy! a że jestem ciemną, śniadą brunetką mam dosyć dużo włosków ciemnych, nawet w szczelinie międzypośladkowej..nawet jak ogoliłam się tam na dole to miałam podrażnienia a włoski były już widoczne następnego dnia.. wykupiłam pakiet 4 zabiegów za 1350pln, ale przeliczając pieniądze wydane na przestrzeni lat na różne kremy, maszynki do golenia pianki i wosk kwota na pewno przekroczyła tą wyżej wymienioną.. zabieg był troche bolesny ale trwał tylko 10 minut! zabieg wykonywany byl w jednym z warszawskich salonów. jak pomyślę że już na wiosne będę tam gładiudka to aż mi sie mordka śmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka depilacja to nie jest specjalnie przyjemna rzecz. Raz, że trzeba przełamać wstyd, dwa, że no cóż - lekki, bo lekki, ale jednak dyskomfort jest. Ja robiłam w salonie w Katowicach Prestige Spa. Miałam 4 serie i też mogę się pochwalić gładkością, jakiej nigdy się nie osiągnie stosując kremy. Warto się temu poddać, żeby mieć święty spokój na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie091
O matko co to za komentarz był: -"co to za infantylny eufemizm, to głębokie bikini? nie można tego nazwać po imieniu depilacja krocza czy coś w tym stylu.. " Dla gości niedoinformowanych "głębokie bikini" jest to profesjonalna nazwa na depilację całkowitą pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz okolic o***tu.....cóż, głębokie bikini brzmi lepiej :D Też się zastanawiam..... i chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę z krzaczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ipl
Ja mam domowe ipl rio pro i muszę przyznać, że jest lepsze od tych w niektórych salonach, a to tylko dlatego, że niektóre kosmetyczki zaniżają moc, nawet do 17 dżuli, by włosy odrosły i powrócić do nich na kolejne wizyty. Z Rio Pro usunęłam włosy na bikini i brzuchu. Trzeba co jakiś czas powtarzać zabieg, bo pojedyncze włoski prędzej czy później się pojawiają, ale nie żałuję wydanych 1700 zł na maszynkę. Robiłam też 5 zabiegów Light Sheer na twarzy - rewelacja, chociaż powoli zaczyna odrastać parę włosków, ale można na sucho się ogolić i nic nie widać. Włoski odrastają bardzo cieniutkie, więc nie ma problemu. Nawet "żyletką" mogę przejechać co 2 dni i nie ma śladu.. Ostatnio eksperymentuję z Flash Laser, czyli laser diodowy ale szybszy od Light Sheer (pewnie coś w rodzaju Vectusa). Generalnie po serii zabiegów laserem należy przeprowadzać raz do roku zabieg przypominający, bo nic nie ma na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja robiłam taką depilację, co prawda jestem po pierwszym zabiegu, ale efekty są już widoczne. Po dokładnej analizie rynku zdecydowałam się końcowo na zabieg w gabinecie w Panoramie - Time Clinic. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwsza wizyta to sam wywiad. Pytają sie dokładnie o stosowane kosmetyki, opalanie, przyjmowane leki, skłonność do przebarwień o wcześniejsze sposoby depilacji itp. Potem kosmetyczka dokładnie ogląda obszar ciała i bada włos. Dopiero na tej podstawie dobiera siłę lasera i wykonuje próbę na małym obszarze ciała. Następnie czeka się około tygodnia i obserwuje czy wszystko jest ok. Jeżeli nie wystąpiły podrażnienia można przyjść na zabieg. Dzięki temu, że głowica używanego tam lasera ma nasadkę mrożącą zabieg jest bezbolesny nie ma co porównywać go z depilacją woskiem, przy której łzy płynęły mi ciurkiem :) Tutaj po 15-minutach zabiegu prawie spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LenaKa w jakim mieście robiłaś depilację? bo ja mam zamiar robić w laser de lux w Gdańsku i jestem ciekawa opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawialam się depilacji laserowej bikini, wiadomo bólu, czy zniosę to w tak wrażliwym miejscu oraz czy moje męki nie pójdą na marnę, czy uzyskam efekt , z którego będę zadowolona,. Ostatecznie po przekopaniu niemal całego internetu zdecydowałam się zaryzykować i poddałam się serii 7 spotkań na depilację laserową bikini. Zabieg owszem odczuwalny , trochę bolało, nie da się ukryć, ale da się to przeżyc! :) zabieg trwa jakieś 15 minut i trakcie byłam chłodzona lodem . ( istnieje możliwość znieczulania się maścią , ja jednak nie skorzystałam z tej opcji) . Na wizyt należy przyjść z ogoloną skórą, nie ma konieczności więc zapuszczania włosków . Jeżeli depilacja laserowa to tylko laserem diodowym ( np. Light sheer) w trakcie moich poszukiwań uwierzcie mi znalazłam masę informacji potwierdzających skuteczność tego lasera . Wiele salonów oferuj***ardzo tanią depilację IPL-em- ŚCIEMA nie dajcie się nabrać bo to tylko wyrzucone pieniądze w błoto! moja znajoma robiła 13 razy bikini iplem i włosy jak rosły tak rosną . Co do efektów - czyli najważniejsze:) Po kazdym zabiegu zauważałam stopniową różnice w postaci przerzedzonych włosków . Nowe wyrastały cieńsze i jaśniejsze , Ostateczny efekt osiągnęłam po 7 zabiegach. Ostatni zabieg miałam 9 miesięcy temu a efekt gładkiej skóry utrzymyje się nadal więc potwierdza to , że depilacja jest trwała. Dziewczyny warto zrobić depilację laserową, naprawdę, niesamowita wygoda, 7 czy 8 zabiegów ( niecały rok kuracji) załatwi wam sprawę na zawsze ! Ja chodziłam do salonu Boston Clinic na Ursynowie (Warszawa) i byłąm zadowolona , moja koleżanka do Epic w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po 4 zabiegach
.. nie bikini, a nogi... Efekt - rewelacja! Robiłam zabieg w Laser DeLux w Gdańsku. Teraz zastanawiam się nad głębokim bikini. Jeśli któraś z Was chciałaby zrobić sobie taki zabieg w Gdańsku i dodatkowo dostać 20% rabatu proszę o kontakt patolka2206@onet.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja zaczęłam od bikini teraz jestem w trakcie zabiegów na nogi, zgadzam się, że efekty super. Jak dla mnie nie ma lepszej metody, zeby się pozbyć włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie polecić jakieś gabinety w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gorąco salony Laser Delux, jestem w trakcie głębokiego bikini i łydek w Warszawie. Bardzo miła obsługa i spotkania zawsze odbywają się z tą samą panią, także wstydu już dawno się wyzbyłam, trochę boli, ale dla efektów mogę to znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie ja robilam depilacje w La Perli w panoramie i jestem bardzo zadowolona. MIła obsluga więc nie było problemu, mam jasną skórę więc zrobiłam pakiet IPL i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyna16
Jestem po pierwszym zabiegu na bikini w Laser DeLux w łodzi. Panie przemiłe, niezwykle kompetentne. Prawie w ogóle nie bolało. Jeśli któraś z Was chciałaby 20% rabatu na zabiegi w tym gabinecie (rabat ważby w każdym mieście w Polsce), piszcie na ewelina-zajac@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
ŻADEN laser nie usunie całego owłosienia w 3 sesjach ( jesli chodzi o depilacje nóg) bo to wbrew naturze moje drogie. Włosek raz usunięty nie odrasta, to prawda, natomiast trzeba usunąć wszystkie, które organizm jeszcze wykiełkuje, czyli ogólnie ok 4-5 sesji jest to dopiero realne do zrobienia. Ja robiłam laser w salonie Elegante na Woli i potwierdzam, że zabieg warty zrobienia ale błagam, nie wierzcie, ze zamkniecie się w 3 sesjach bo to nie realne i ktoś was oszukuje tak twierdząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti9
Mi przestały włosy odrastać dopiero po 6 zabiegu, a to i tak podobno nieźle :) Ja robiłam depilacje laserem IPL w Melitusie. Nic nie boli, nie ma żadnych efektów ubocznych czy oparzeń - jestem zadowolona. Co najważniejsze, nie muszę się przejmować odrastającymi włosami podczas wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanka85
Ja zrobiłam depilację laserową w gabinecie Wyspa Urody w Poznaniu. Miałam problem z wrastającymi włosami. Polecam, warto trochę pocierpieć aby pozbyć się problemu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek7777
witam , jestem po dwóch zabiegach depilacji głębokiego bikini , jestem mega zadowolona , depilacja nie bolała mnie bo zastosowałam krem emla / szczerze polecam / włosków jest dużo dużo mniej , nie są takie mocne i i nie mam już podrażnień jakie miałam do tej pory. Depilowałam się laserem Light Sheer i podobno gdyby nie emla bolałoby bardzo / tak mi powiedziała kobietka z doświadczeniem która to mi robiła/. Dziewczyny nie wstydźcie się tylko do gabinetów i się depilować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam depilację w Medeście w Poznaniu na Parkowej efekt świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia134
Po licznych próbach wielu metod niby trwałej depilacji IPL których skuteczność jest słaba wreszcie trafiłam na laser Light Sheer duet w karowie salon estetica i dopiero po zabiegach tym urządzeniem mogę z przekonaniem powiedzieć, że depilacja laserowa na prawdę działa. Wreszcie pozbyłam się włosów z bikini i pach. Ostrzegam jednak, że to iż salon posiada ten sprzęt nie gwarantuje, że zabieg będzie poprawnie wykonany, sama przekonałam się o tym na własnej skórze. Początkowo na ten laser trafiłam do innego salonu zabieg tam wykonany był niedokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzęt i doświadczenie to moim zdaniem najważniejsze czynniki, które zagwarantują to, że będziemy zadowolone. Ja byłam w Dermedzie na takiej depilacji i sobie chwalę, a teraz mają zniżkę na pachy i bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja robiłam już kilka depilacji w różnych miejscach. Na początku należy podkreślić, że tylko laser Light sheer jest jedyną skuteczną metodą depilacji i daje najlepsze efekty. Ja zaczęłam mają przygodę z depilacją ponad rok temu w Katowicach w salonie Dermed i tam stosują Light sheer. Salon jest naprawdę rewelacyjny i wszystkim go polecam bo efekty po zabiegu były rewelacyjne nawet po dłuższym czasie (w moim przypadku po depilacji łydek całe lato miałam spokój). Niestety chcąc zaoszczędzić trafiłam na IPL w Yasumi. Tam zrobiłam 3 zabiegi (2 na łydki jeden na bikini) i podałam się bo efektów wogóle nie było . Teraz wróciłam do technologii Light sheer tyle że we Wrocławiu i chodzę do La pelle, Pani jest tam bardzo dobrym fachowcem, bardzo dokładnie wykonuje zabieg i ceny są bardzo przystępne. Dodatkowo powiedziała mi, że jest u nich promocja, polegająca na tym, iż jak przyjdzie do niej klient z mojego polecenia, to dostanie 30% rabatu więc gdyby ktoś był zainteresowany podaję adres: kredka1985@wp.pl z którego mogę podać dane do uzyskania rabatu w La pelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli18
Ja jestem po 3 zabiegach na glebokie bikini i paszki. Pierwszy zabieg to naprawde duza roznica, mniej wloskow,zadnych krostek. Po drugim zbyt duzej roznicy nie zauwazylam ale po trzecim znow wloskow zdecydowanie mniej. Z bolem u mnie, no coz bolalo ale da sie zniesc. Skrepowana nie bylam bo pani swietnie mnie zagadywala, zadnego wstydu. Depiluje sie w laser de lux w lodzi i pania sa bardzo mile i profesjonalne. Jeden zabieg to 199 zl. Jesli ktos chce otrzymac rabat 20% na zabieg ( podczas jednego zabiegu mozna robic pare miejsc np paszki i bikini) to prosze o kontakt iwi.25@o2.pl . Ja otrzymuje wtedy 50% rabatu. Chetnie tezodpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja robiłam w gabinecie doktora Zawodnego. Przyznam się szczerze, że zabieg jakoś spejcalnie do przyjemnych nie należy, no ale wygoda po nim jest niesamowita. Tak to musiałam co drugi dzień kremem sie golic, a tak mam swięty spokój na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania opakowanie oryginalnego kremu EMLA w opakowaniu 5 tubek 5g-5% (RAZEM 25g ) CENA 80zł za całe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Vectusa, faktycznie nic nie boli ale efekty są tylko na chwilę, włosy odrastały po prostu dość długo i na początku miałam wrażenie że będzie super, ale po jakimś czasie włosy odrosły i jest ich tyle samo co przed zabiegiem. Poszłam na Lightshieer i faktycznie bardziej bolesny zabieg, ale do wytrzymania, a efekty już po upływie dłuższego czasu bardzo dobre, ten laser faktycznie działa, vectus tylko jakby "uśpił" włoski. Dowiedziałam się też że lada chwila pojawi sie na rynku nowy model Lightsheer i ma to być podobno hit, ciekawe, jeszcze jest co u mnie depilować więć chętnie sprawdze te nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olix
robilam vectusa w szczecinie bodajze w Estetic, do obslugi i do salonu nie mam zadnych zarzutow bardzo miła pani mi go wykonywala, ból do przezycia, nawet moge stwierdzic ze nie boli sekundowe uklucia jakby malymi igielkami czasami nawet laskocze, jednakze wydaje mi sie ze ten laser nie do konca dziala planowalam zrobic 5 zabiegow, ale musialam wyjechac i wyszlo na to ze zrobiłam 4. Zabieg wykonywany pod pachami, niestety po 2 tyg pamietam bo wtedy jakos zaczynaly sie wakacje wlosy zwyczaje odrosly.... nie wiem moze to wina zbyt malej ilosci zabiegow ale nie polecam teraz planuje wybrac sie na lightsheer, mam nadzieje ze to sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×