Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wesoła krowa

Czy wasi partnerzy lubią wam dziewczyny wkładac różne rzeczy do pochwy?

Polecane posty

Gość wesoła krowa

Pytam powaznie bo mój ma bzika na punkcie dezodorantu a kiedyś kumpela opowiadala mi jak sie bzykala w aucie i on chcial czy tez jej włozył śrubokret-tą rączke!! Czy to normalne jest? jak jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21
mój wkłada mi lufe od czołgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkij
Debil. Jak nie ma sam co włożyć to musi wkładać dezodoranty.... uważaj, zeby Cię tam w środku tym dezodorantem nie wypsikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła krowa
No ogórek to mi kiedyś zaproponowal na wakacjach...Eh jakoś szybko wtedy do sklepu polecial kupic cos do jedzenia a nigdy tego nie robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła krowa
nie nie psika zawsze tą drugą stroną...Ale on to robi na początku a potem wkłada swojego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeemmmmee
Krowa idź na pastwisko i nie zaśmiecaj topiku. mmmmeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła krowa
dzieki za propozycje ja mam problem bo wiem co to perwersja ale do tego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jesteś jedyna naj i naj
mnie mąż wszystkie przetwory na zime tam pochował to już nic nie wlezie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimdziradziamdzi
ja mojej wlozylem szyjke od butelki po piwie bo sie bzykalismy i wsadzilem jej to w pupe. fajnie bylo. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła krowa
słyszalam o butelce po szampanie..podobno dłuższa szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfcsdf
ja swojej chce kupic plug analny i wsadze jej to gleboko w dupe. a potem ona mi. cos cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlizak
My tak się bawiliśmy że włożyłem jej penisa i dildo w cipke a dodam że nie rodziła naturalnie i jest ciasna ale jak ja dobrze rozgrzalem to poszło . Ale powiem że było odlotowo ona i ja poczuliśmy jak by to było trijo. Jnnym razem ugrzalem zielonego ogórka w mikrofali naciagnolem gomke ale ogor był konkretny więc poszedł w cipke a ja posowalem ja w pupę . Oj brakuje mi tych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z bananem
Moj maz lubi mi wkladac ogorki,kukurydze,baklarzana,telefin komorkowy i wlacza go na wibracje mamy spora kolekcje akrylowych k***skow to wklada mi po dwa takie spore troche boli na poczatku ale jak cipka sie rozciagnie to potem jest super nawet wkladal awojego na trzeciego i sie udawalo.Opalalismy sie kiedys nago nad woda i kupilismy sobie piwo w tych mniejszych butelkach i jak mialam rozlorzone nogi to wlorzyl mi ta butelkie po samo denko zmiescila sie nawet nie sadzilam ze butelka da mi tyle frajdy,chdzilam tez po plazy z puszka w cipce co za uczucie bylam taka wypelniona czulam jak mi sie obraca przy chodzeniu w cipce.Kochalsmy sie w sqmochodzie maz posafzil mnie na drazku zmiany biegow miala spora galke bylo super nawet zribil mi pare zdjec telefonem.Maz lubi mi cos wlozyc di cipki a ja mie protestuke bo wiem ze sprawia mu to przyjemnosc i go to podnieca zreszta u mi jest przyjemnie i mam spore orgazmy.Chodzimy na plaze naturystow lubimy tam uprawiac sex kiedys maz mnie zapokajal mialam w cipce jego k***ska a w tylku wibrator maz poprosil jakiegos pana czy moglby zribic nam pare zdjec podczas gdy my bedziemy uprawiac sex pan sie zgodzil my zaczelsmy swoja zabawe maz wkladal mi co mial pod reka temu panu k***s stanol tak mocno ze bylo widac kazda zyle na jego czlonku no i jak maz zaczol mi wkladac jajka na twardo facet wystrzelil sperma bez ruszania czlinkiem co to byl za widok pierwszy raz widzialam tak napalnego faceta by nie ruszjac skora sie spuscic.Polecam jajka na twardo lepsze sajak sa cieple jest wiecej rozkoszy czesto tak robie zakladam majtki i ide na zakupy wtedy mam murowane orgazmy bo tak to nie nosze majtek bo nie lubie chodze ptawie zawsze w mini lub sukienkach latem nie zakladam nawet biustonosza.Jak idziemy z mezem na plaze wchodzimy w zarisnieta scierzke maz zdejmoje mi sukienkie i cala droge ide nago az do naszego miejsca sprukojcie panie takiego spacerku glówna alejka a pidniecicie sie bez zadnych dodatkow.Dosc spora odleglosc jest do plazy od drogi nad Wisle pod Debami wlasnie tam ide cala drige nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0079
Sposób z jajkiem znam, mój też ma takie odchyły, że mógłby wszystko pchać mi w cipę. Zamiast jajka na twardo polecam zwyczajne kulki gejszy, włożyć głęboko w dziurę i próbować rodzić, jeśli w tym samym czasie facet posuwa pupę, to już w ogóle odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś eks próbował skręcić mi w ci...pie komodę z ikei na wydmie bo było niedlaeko ale miał za mały wkrętak grzebał gołą ręką się holenderscy surwerzy dziwili czemu mewy tak nisko latają wszak fal nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz taka moda pakować w dziurkę co pod ręką i dlatego laski mają taki luz że dłoń bez poślizgu wchodzi hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:05, Gość wesoła krowa napisał:

dzieki za propozycje ja mam problem bo wiem co to perwersja ale do tego stopnia?

Ludzie tak cie traltuja na jak im pozwalasz nie stawiajac granic 🙂 

Zlap go za ja.ja i scisnij!  z calych sil! Powinnas wiedziec jak sprawic facetowi maksymalna przyjemnosc:) To fundament gry wstepnje  z facetem.To takie male zadoscuczynienie za tej orgiastyczny dezodorant! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariner0 napisał:

Ludzie tak cie traltuja na jak im pozwalasz nie stawiajac granic 🙂 

Zlap go za ja.ja i scisnij!  z calych sil! Powinnas wiedziec jak sprawic facetowi maksymalna przyjemnosc:) To fundament gry wstepnje  z facetem.To takie male zadoscuczynienie za tej orgiastyczny dezodorant! 

Myślę, że przez 11 lat coś się u tej damy zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×