Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana - zastawa

Pomóżcie wybrać zastawę stołową

Polecane posty

Gość natka443
Moim zdaniem zastawa obiadowa dobrej jakości to doskonały prezent na każdą okazję. Fajną ofertę można znaleźć w sklepie www.helios-szkło.pl . Oferują tam w sprzedaży przede wszystkim polską porcelanę i szkło z Krosna. Tego rodzaju produkty to nie tylko sznyt elegancji ale również dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta zastawa z www.salonyfiran.pl jest bardzo fajna i funkcjonalna :) możesz zerknąć i zastanowić się :) ja mam i bardzo sobie cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoja zastawe kupilam tutaj www.salonporcelany.pl i mi sie podoba :) jak chcesz to mozesz zajrzec, moze tobie tez cos wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie zastawa porcelanowa ma coś w sobie :) sama w domu dwa takie zestawy 12-osoby z porcelany. Idealne na jakiś większy i bardziej oficjalny obiad czy kolację. Zamawiałam na http://www.porcelana24.pl/ porcelane chodziez i moge polecic - jakos rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanka8212
Bardzo dobre zastawy stołowe mają w sklepie Witeks. Kupuje tam od dawna, najpierw dla siebie, potem siostrze na ślub, a ostatnio rodzicom na rocznicę :) Wszyscy są zadowoleni i zgodnie przyznają, że naczynia są nie tylko eleganckie, ale i bardzo wytrzymałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie zastawę stołową z kamienia łupkowego www.slateplate.pl, jest oryginalna i elegancka zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można coś dodać to warto przyjrzeć się uważniej zastawie Ambition - na mnie osobiście zrobiła wrażenie seria Fala. Elegancka, prosta, można używać w mikrofali i myć w zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno coś znajdziesz dla siebie na helios-szklo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×