Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość prawiczy prawiczek 28
Więc ty byś na niego nie poleciał a dziewczyna poleciała. Czego to dowodzi? Pewnie tego, że cream nie powie nam jaki jest gust kobiety. Szczególnie, że nikt tu chyba nie chce być lowelasem i nie musi podobać się wszystkim w modnym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
,,bo swiadomośc posiadania beznadziejnego i nieatrakcyjnego dla kobiet życia paraliżuje" jestem kobietą i u mnie to wygląda tak: swiadomośc posiadania beznadziejnego i nieatrakcyjnego dla mężczyzn życia paraliżuje. a ładna buzia to tylko pierwsze wrażenie, po co ona potem jak charakter do dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
WIara a ile dziewczyn z kafe, których masz foty, uważasz za brzydkie? I jako to się ma do tekstów o tym, że domatorki to brzydactwa? Przecież jak by siedziała tu raz na rok to nie miała by zaufania do jakiegoś dziwnego prawiczka z forum i mu nie dała, więc muszą tu częściej siedzieć czyli pasują do twojej osobowości.Będziecie sobie siedzieć w mieszkaniu, 2 laptopy obok i pisać prowo na kafe zamiast siedzieć w klubie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Zgodność osobowości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
tylko gorzej jak się odrzuca wszystkich zainteresowanych mysląc, co on będzie ze mną robił? niesmiali do mnie nie podchodzą, a jak smiały podejdzie, to pomimo ze mi się podoba odpycham go jak tylko mogę, mam wizję, że on się bawi w klubach, i co ja niby mam robić przy jego boku? prędzej czy później, z naciskiem na prędzej, to się rozsypie, bo ja to chciałabym tylko z nim być, jego grono znajomych mnie paraliżuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
To idź na sympatie, przeznaczonych, załóż bloga, pisz opowiadania, zapisz się do klubu szachowego. No i działaj jak samiec. Cokolwiek co pozwoli ci poznać dziewczyny o podobnych oczekiwaniach co do życia. Nie chodzisz na imprezy i dobrze. Przecież nie musisz. Może zapytaj dziewczyny na kafe czy wszystkie chodzą na imprezy i czy te co nie chodzą mają facetów oraz gdzie ich poznały. Szukasz problemów na siłę. Faith prędzej znajdzie niż ty. Przecież to kanał, on ma siekierę i jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Na zjebanie sobie psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
kurde, ja wiem, że nieśmiali faceci mają gorzej od nieśmiałych kobiet, ale mimo wszystko czuję się paskudnie z tym jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Bo długie nogi są seksowne a to je optycznie wydłuża. Tak samo jak odpowiednia bielizna. Prosty trik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kec
""deser lodowy 23 zł kawa 7 zł pomnozymy to razy 2 i wychodzi 60 zł" dokładnie. tak jak mówiłem - to grosze" oho, mamy kolejnego bogacza, dla ktorego 60zl to "grosze" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
akurat 60 zł za randkę to jest mało jak na mój gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Umów się z nią pbw. Wyłudź zdjęcie, daj swoje i idźcie na lody albo kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
,,Cokolwiek co pozwoli ci poznać dziewczyny o podobnych oczekiwaniach co do życia" znam takich sporo, jak to miałoby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
a ja się w ogóle nie umawiam:) ani przez neta ani w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
no juz studiuje od pazdziernika i nic mnie nie wciągnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Robisz na siłę problemy. Jak by się okazała na żywo fajna to byś nie jęczał. A tak Tomek z Sopotu będzie miał dziewczynę a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
z jakimi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Jest tylko jedna rada. Musisz iść się powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
oczywiście, ze umówiłabym się z facetem co zapłaci 60 zł, zresztą płacić to on wcale nie musi, można iść na randkę, która nie wymaga forsy;) tylko napisałam, że 60 zł to nie jest dużo. gdybym ja miała faceta to raz płaciłby on, raz ja. gdybym cały czas miał płacić facet to nic dziwnego, ze to byłoby dla niego dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
To się nie uda. Wylądujesz u psychiatry i za pół roku będziesz jak nowy. Codziennie 2 tabletki antydepresantu i pbw będzie normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgdf
ja brałam codziennie 2 tabletki antydepresantu i to nie przez pół roku, a przez rok. jak nowa nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
No to u creama nie masz już szans. Nie dość, że pojechałaś mu po egocentryzmie z 60 zł to jeszcze chodzisz do lekarza którego on uważa za całkowitą szarlatanerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×