Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dawod

JAKIE KURSY WARTO ZROBIC????

Polecane posty

Gość gość
Grafikiem być w tych czasach to i bez wychodzenia z domu można ładne pieniążki sobie zapewnić. Ja w czasie studiów jeszcze inwestowałam w książki, kupiłam sobie licencję photoshopa, później kursy z eduweb, a teraz pracuję z domu i nie narzekam na zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończ kurs z certyfikatem i dyplomem w firmie szkoleniowej. Szkolenie z dyplomem i certyfikacją. Szkolenia w Kar-Group 1. www.szkolenia-kargroup.eu/ – szkolenia gastronomiczne i menadżerskie 2. www.kursy-edu.net.pl/ – szkolenia rozwojowe i techniczne 3. www.szkolenia-kargroup.elk.pl/ - szkolenie trenerskie i instruktorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wy debile myślicie że ktoś sie nabierze na wasze marne reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ale co tez szkodzi zrobić tak - że wybierzemy kurs zupełni inny od tego czym do tej pory się zajmowaliśmy. Warto jednak coś w życiu zmieniać. Oczywiście musi to też w jakiejś części wiązać sie z naszymi zainteresowaniami. Mój brat kończył filologię angielską, ale teraz żeby móc sprawdzać się jako programista - chce pisać angielskie programy zapisał sie na taki kurs http://reaktor.pwn.pl/kursy/ Wydaje mi się że to dobry krok żeby też coś zmienić w swoim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy kurs to kurs robienia kursow,podobno unia placi a ze ponich nic nieumiesz to juz inna inszosc:-D mam 7 roznych z posredniaka i nic nieunie ale unia dala kase a pozatym praca jest dla mlodych:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kuzyn interesuje się informatyką, więc pomyślał ze moze takie kursy powolą mu potem znaleźć coś lepszego jesli chodzi o pracę. Być może i Was to zainteresuje dlatego pozwolę sobie podrzucić link do takich kursów http://reaktor.pwn.pl/kursy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz też zmienić zawód- a w dzisiejszych czasach wcale nie jest to takie trudne- wystarczy spojrzec http://reaktor.pwn.pl/ Wydaje mi się że na takie przebranżowienie i naukę nigdy nie jest za pózno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zrobic sobie kurs kasjera walutowego,ale nie jakieś e-lerningowe g****o które wszędzie reklamuja ,a normalny stacjonarny kurs gdzie wykładają specjalisci z NBP ,to kosztuje około 500 zł. Do tego jezyk-inwestować w certyfikaty. Mam tylko średnie,nie wiedziałam co ze sobą zrobić,umiałam hiszpański i angielski,ktoś powiedział że w kantorze ze znajomoscią jeżyków i ze srednim bym mogła próbować ,ale trzeba kurs.no to zroiłam kurs,taki gówniany online,niby honorują ,ale żaden pracodawca nie traktuje tego kursu poważnie,wiec zrobiłam drugi-prawdziwy. Dostałam szybko pracę w wawie w małym kantorze,potem porobiłam certyfikaty jezykowe,nabrałam rocznego doswiadczenia i dostałam sie do dużego kantoru w centrum gdzie mam naprawde fajne warunki i niezłą pensje,sporo moich znajomych mgr nie zarabia tyle co ja. wiec jak komus nie przeszkadza praca pod obstrzałem kamer,potrafi liczyć,zna przynajmniej w sopniu komunikatywnym jezyk angielski to polecam kurs kasjera walutowego . PS; ten kurs potrzebny tez do pracy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sie zastanawiam czy sobie nie zamówić kursu korespondencyjnego. Co miesiąc przychodzą zeszyty, a tematy mają fajne z tego co widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla facetów fajną opcją jest kurs na prawo jazdy kat C w ABC SZKOLENIA Warszawa po tym kursie można znaleźć dobrą pracę wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetom polecam zrobienie kursu kat C w Abc Szkolenia mają dobre ceny i wiele po takim kursie można zrobić widzę to po swoim męzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beabe01
Polecam policealne szkoły zawodowe w Blue Education jest jeszcze możliwość dopisania się do listy na aktualny semestr. Ja właśnie tak zrobiłam jestem po pierwszych zajęciach na techniku masażyście i jestem strasznie zadowolona bo od pierwszych zajęć miałam samą praktykę ;) mają dużo innych bezpłatnych kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z koleżanką wyżej ja również polecam blue. Kończyłam z nimi florytykę i miałam mega fajne zajęcia praktyczne a każde kompozycje zabierałam bezpłatnie do domu, wiem że nie ma problemu żeby dopisać się do listy jeszcze w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie dni zapisów! Przyjdź do BLUE Education!!!Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnień do zniżek na przejazdy, legitymacji, zaświadczenia do ZUS? Zapisz się na ciekawe kierunki bez czesnego w BLUE Education i podnieś swoje kwalifikacje! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Szpitalna 1/10, piętro 3. Więcej informacji pod numerem tel. 533 075 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie dni zapisów! Przyjdź do BLUE Education!!!Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnień do zniżek na przejazdy, legitymacji, zaświadczenia renty, do ZUS? Zapisz się na ciekawe kierunki bez czesnego w BLUE Education i podnieś swoje kwalifikacje! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Szpitalna 1/10, piętro 3. Więcej informacji pod numerem tel. 533 075 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby mieć pieniądze na kursy, polecam zajrzeć do www.igortreneronline.pl. Można wygrać dziesięć tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mężczyzn polecam www.galileum.pl Mój mąż ukończył większość kursów od nich, bardzo zachwalał, wiele z tego co się nauczył u nich teraz praktykuje w swojej obecnej pracy. To dobra inwestycja w przyszłość, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo interesuje planowanie ślubów, mam już skończone studia , od kilku lat pracuję w hotelu, szefowa zaproponowała mi prace jako konsultant slubny. Dla mnie to bardzo ciekawa praca będzie, już nie moge doczeką c skończenia kursu . Polecam Szkołę Evenet Manager, to profesjonaliści http://emtg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×