Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dawod

JAKIE KURSY WARTO ZROBIC????

Polecane posty

Gość Dawod

Witam , Dawid lat 21, Zwracam sie z pytaniem jakie kursy warto zrobic zeby zwiekszyc swoja szanse na dobra prace. Akutalnie posiadam srednie wykszałcenie + matura oraz obecnie podjołem studia na kierunku Zarzadzanie. mam srednie dowiadczenie zawodowe, 2 lata pracy jako dostawca w pizzeri z czasów liceum, pozniej krotkie doswiadczenia 3 miesieczny staz w biurze nieruchomosci, 4 miesiace jako spzredawca w sklepie muzycznym... ogolnie nic ciekawego. Od 3 miesiecy wkoncu udalo mi sie znalesc prace jako konsultant w salnie jednego z operatorow sieci komorkowych. Bylem juz na 2 bardzo Ciekawych szkoleniach. Praca idealnie pasuje mi do studiów gdyz mam wolne weekendy. Jednak czuje ze to za malo. Chcialbym pracowac studiowac ale jednoczesnie robic jakies ciekawe kursy zeby potem za 3 4 lata miec ciekawe CV. Myslałem o ECDL ... ale co jeszcze ma ktos jakies pomysły?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
Mam nadzieje ze ktos ma jakies ciekawe pomysły :) Bede wdzieczny za kazda pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
Bede wdzieczny za kazdy pomysl:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotary
kurs prania gaci, pierwszej pomocy, obróbki skrawaniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
hmm a moze cos bardziej ambitnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
Dzieki za cieta riposte ale pisałem to dośc szybko i pewnie dlatego takie bledy. a wracajac do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWAWA
KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to widocznie nie
zrob kurs: angielski i prawko na wozki widlowe i wyjedz do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
hhmm no coz liczyłem ze ktos potraktuje to powaznie i jednak podpowie co mozna ciekawego zrobic zeby podniesc swoje kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod
no to widocznie nie zrob kurs: angielski i prawko na wozki widlowe i wyjedz do UK Hmm myslałem nad tym jednak narazie postaram sie cos tu osiagnac a jak nie wyjdzie zawsze bede mial taka alternatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osika007
skoro studiujesz zarzadzanie to proponowalabym ci jakies kursy coachingowe. takie szkolenie przyda sie w kazdej pracy, potencjalni pracodawcy zobacza ze jestes zmotywowany:) jest duzo takich kursow i szkolen, co troche jest otwierana jakas szkola trenerska, ale ja slyszalam, ze STABI w wawie jest dobra (profesjonalni trenerzy, dobry program itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenerka
Czy szukasz sposobu na profesjonalne samokształcenie? Czy chciał(a)byś podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności? Czy chciał(a)byś zaimponować swojemu Pracodawcy? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś TAK to: ODBIERZ SWÓJ VOUCHER „2 za 1″ już teraz! Co zrobić aby otrzymać voucher „2 za 1″? 1. Zapisz się do newslettera na stronie www.julamedia.pl 2. W ciągu 24 godzin na Twoją skrzynkę pocztową przesłany zostanie voucher. Voucher upoważnia Cię do wybrania jednego szkolenia, za które zapłacisz 0 zł pod warunkiem zamówienia drugiego szkolenia za minimum 59 zł brutto. Szkolenia obejmują kategorie: Obsługa Klienta, Praca i Kariera, Edukacja finansowa, Szkolenia dla Rodziców i Opiekunów. 2. Zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń e-learning. 3. Wybierz interesujące Cię szkolenie i złóż na nie zamówienie. W zamówieniu w miejscu DODATKOWE INFORMACJE wpisz nazwę drugiego szkolenia, w którym chciał(a)byś wziąć udział. Otrzymasz je CAŁKOWICIE ZA DARMO! 4. Skorzystaj z vouchera na dowolnie wybrane szkolenie składając zamówienie na stronie firmy szkoleniowej www.julamedia.pl! Akcja trwa od 29.04.2014 r. do 30.06.2014 r. Nie czekaj! Zdobądź praktyczną i profesjonalną wiedzę już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze,że macie kolejną ciekawa oferte szkoleń.Super.Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co polecacie, taką szkołe czy jednak warto pomyslec o jakimś kursie ? Na co potem patrzą pracodawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie kurs kasjera czy tańsza wersja kursy znajomość autentyczności kasy pl to bezwzględne szkolenia, które trzeba mieć aby wykonywać 90% zawodów!oczywiście ludzie tych kursów nie robią bo nie widzą sensu i potem marudzą ,że pracy nie mogą znaleźć....a wystarczy pomyśleć.oczekujesz polecenia to ja ze swojej strony moge polecic jeden z tych kursow http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multime dialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ heh wiem po swoim przykladzie.szukalam pracy i na moje stanowisko (sprzedawca w salonie ) bylo 10 osob mialam kurs kasjera i zgadnijcie kto prace dostał?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos takiego www.akademia.ewaromanow.pl ? :) co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób kurs na wózki widłowe opłaca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie trzeba sie załamywac. Przeciez mamy jeszcze inne wyjscie a mianowicie szkoły policealne. Zerknijcie chociazby na stronę Cosinusa. Tutaj macie bardzo wiele ciekawych kierunków, i te 2 lata na pewno nam nie przepadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma nadzieje ze niedługo też tak bede malowac, bo ide na kurs do Cosinusa. Tak sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapekmat
Teraz sporo ludzi w kursy informatyczne inwestuje, Jak się człowiek wciągnie i w dobrej firmie zahaczy to można się ustawić bardzo szybko. Ja sam na eduweb.pl robiłem kursy z photoshopa i illustratora i w tym momencie w dość sporej firmie drukarskiej robię plakaty, ulotki, wizytówki. Na zarobki narzekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechuu1
też uwazam,żebyś sobie zrobił kurs na wózki widłowe. Z takimi papierami zawsze prace znajdziesz, potrzebuja ludzi. Sam zrobiłem, wiem co mówie, prace mam. I wcale nie wydasz dużo pieniędzy na taki kurs. Ja dałem niecałe 3 stówki, a było naprawdę bardzo w porządku, porządny kurs, jestem bardzo zadowolony i uprawnienia mam, http://kursy-marko.pl/ jakby kto pytał, tam robiłem :) A kurs na wózki serio dobra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się stawać jak najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, ja ukończyłam studium http://www.psychologia.org/ teraz chcę też tam zrobić kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem kurs na wózki widłowe warto zrobic. Jest jeszcze duzo innych takich kursów, bardziej "technicznych' , warto sobie zajrzecć na oferte www.kursa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem kurs na wózki widłowe warto zrobic. Jest jeszcze duzo innych takich kursów, bardziej "technicznych' , warto sobie zajrzecć na oferte www.kursal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodek
Może spróbuj kurs stolarza? Stolarze dobrze zarabiają i w Polsce, i za granicami naszego kraju. Możesz popatrzeć na stronie http://www.paracross.pl/ jak wygląda praca w Anglii. Moim zdaniem bardzo korzystna opcja. Albo prawo jazdy C+E - kierowców też szukają w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbardziej opłacają się zawody związane z medycyną. Ja postanowiłam zrobić kurs do zawodu asystentka stomatologiczna w http://www.dental.szczecin.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×