Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dawod

JAKIE KURSY WARTO ZROBIC????

Polecane posty

Gość gość
ja jestem wierny firmie szkoleniowej kar-group, wiele kursów i profesjonalna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursów zawodowych jest mnóstwo. Zależy co kto chce robić w przyszłości. Tu masz namiary na naprawdę dobry ośrodek szkoleniowy w Warszawie, a zwie się on Kontimex i mieści się na ul. Zagłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wracają do łask polskie firmy odzieżowe i może warto skorzystać i zacznać szyć własne ubrania, własnego projektu, które opatrzone będą twoim nazwiskiem. Jak jż interes się rozkręci warto pomysleć o dobrym dostawcy nici - ja polecam www.rozmaryn-tex.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczyły mnie kursy stacjonarne niemieckiego, więc przeszłam na Skype, https://zalewskitomasz.pl/. Jest znacznie lepiej. W końcu coś zaczęłam mówić. Grupa jest zbliżona wiekowo, bo 40+ mocno. Super, podoba mi się. Dobrze, że tacy lektorzy są. Gramatyka raczej gdzieś tam z daleka przychodzi. Słownictwa dużo, ale niezbędnego na co dzień, do czytania gazet, prostszych książek. Dobra metoda, praktyczna uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursów zawodowych wiele i wszystko zależy co chce się robić. Tu masz namiary na naprawdę dobrą szkołę szkoleniową http://novakursy.pl Ja ukończyłem kurs średnio-zaawansowanego Exela w Bydgoszczy, ale szkoła ma wiele oddziałów więc na pewno znajdziesz w swojej okolicy ;) Osobiście planuje też kurs grafiki komputerowej, bo chce się starać o przyjęcie do firmy reklamowej gdzie wymagają znajomości programów graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Ja zrobiłam kurs strategii w Szkole Mistrzów Reklamy. Mnie od zawsze marzyła się praca w agencji reklamowej i z tym kursem łatwiej mi było ją zdobyć, bo jeden z wykładowców zaproponował mi staż u siebie, a potem już poszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milloszki

To zależy co Cie wstępnie interesuje, do czego masz predyspozycje oraz co chciałbyś robić. Zawsze miałem marzenie aby zostać trenerem personalnym i dopiero ostatnio udało mi się je zrealizować. Z pomocą przyszła firma akcjaserca.pl . Zapisałem się, przystąpiłem i ukończyłem. Bardzo dużo wiedzy merytorycznej, co bez problemów pozwoliło mi ukończyć kurs oraz zacząć działać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Trudno doradzić jakie kursy powinno się skończyć. Wszystko zależy jakie kwalifikacje chcesz zdobyć i jaką wybrałeś ścieżkę zawodową. Hydraulikowi raczej nie jest potrzebny kurs Masażu tkanek Głębokich. Jeśli jednak interesuje Cię zdrowie i masaże ten kurs jest bardzo przydatny i na pewno podniesie twoje kwalifikacje. Ja przeszedłem taki kurs w Wyższej szkole edukacji i terapii. Bardzo polecam to miejsce, bo jest bardzo dużo kursów i szkoleń, które mogą bardzo dużo nauczyć. Teraz planuje zrobić kurs terapii wisceralnej jamy brzucha. Ciągle do przodu w tej samej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku zrobiłam sobie kurs na instruktora nauki jazdy. I powiem wam że jestem mega zadowolona. Podczas pandemii miałam sporo czasu wolnego a praca dla instruktora była. Także spokojnie mogłam szkolić kierowców i zarabiać kasę. Praca nie jest ciężka praca z ludźmi co mi bardzo odpowiada i tak naprawdę dodatkowy fach w ręku. W Krakowie mogę polecić ośrodek Oes. dobrze przygotowują przyszłych instruktorów i pomogą nawet załatwić dofinansowanie do kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku warto jest się zastanowić nad tym co chcemy robić w życiu, co nas interesuje. Nad tym do czego mamy predyspozycje. Czasami warto jest również wybrać szkolenia, które są związane z tym co aktualnie wykonujemy - tak aby się rozwijać.

Rekomenduję tę stronę:

https://www.uczelnie.pl/artykul,jak-znalezc-ciekawe-kursy-i-szkolenia,20437.html

Jest tutaj artykuł o tym jak szukać ciekawych kursów oraz szkoleń w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujący Historyk, Kryminatorium (plus uzupełnienie na Spotify w formie podcastow), Naukowy Bełkot i podcast Przegadana Godzina, 7 metrów pod ziemią, Wiem co Ćpiem, Everyday Hero, z zagranicznych Anthony Padilla (I spent a day with... I tu zaprasza ludzi o ciekawym bądź nietypowym hobby/zawodzie), Peter McKinnan mówi i pokazuje wiele konkretów w kwestii fotografii. Wiele ciekawych kursów fotografii online znajdziecie również na tej stronie https://photo-passion.pl/ Warto jest zaxstanowić się nad tkaim kursem chociażby dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×