Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

wszystko się peprzy.

Polecane posty

dlatego, że uważam, że takie pytania nic nie wnoszą do sprawy, a tym bardziej odpowiedzi na nie. I nie oczekuję bycia miłym :O Powiedzmy, że chciałam się podzielić swoimi nerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od siebie....
To musiało być straszne. Ktoś "zdeptał" Twój dom, miejsce w którym się chronisz przed światem, odpoczywasz. To mu być frustrujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od siebie....
musi być - pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
widelcu wspolczuje ci tym bardziej ze wiem jak to jest. mnie tez kiedys okradli a nasza kochana wladza slady zebrala na odpierdol i oczywiscie umorzyla dochodzenie z tytulu niewykrycia sprawcy :O to jest kurrwa po prostu zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podejrzewam, że w tym przypadku będzie podobnie. Sprawa ucichnie. A dom to juz nie jest ten sam dom, aż mi się nie chce tam wracać. Bo jak ja mam się tam czuć bezpieczna, skoro ktoś może sobie tak po prostu wejść, zabrać co chce, zrobić co chce, bez konsekwencji. Nie wiem, czy jakiekolwiek zabezpieczenia dadzą mi gwarancję bezpieczeństwa. Przecież w wynajmowanym mieszkaniu nie zamontuję drzwi za 10 tysięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
drzwi wiele nie dadza, przynajmniej w domku. u mnie weszli przez okno od tylu - wybili szybe, a sasiedzi 'nic nie widzieli nic nie slyszeli' :O od tamtego czasu mam 2 psy - 1 duzego dla wrazenia ;) i 1 malego ktory ujada jak szalony gdy tylko ktos sie pojawi na horyzoncie. poki co jest ok 4 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiaaa
musisz szukac nowe lokum bo tutaj nie czujesz sie bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie chciałabym zmieniać mieszkania, bo w sumie logicznie rozumując to wszędzie może się coś takiego zdarzyć. Ale jak wracam do domu z pracy to cały czas mam wrażenie, że znów ktoś tam był :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
moze pokombinuj z umeblowaniem, dekoracja wnetrz? zeby cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy widelcu, na początku też chciałam napisać, że mi się wszystko pieprzy, ale jak to przeczytałam to się włos na głowie jeży ! przez to włamanie ;// przykro mi. trzymaj się jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba beza
Kompa jak widać Ci nie ukradli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×