Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość Szukamniewiemczego
Szukam szukam tylko jak to znaleźć, a raczej jak sprawić by wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szukańiewiemczego
37/8, zaczekam ze starzeniem się na Ciebie.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamniewiemczego
Tylko z tym czym później tym podobno gorzej:) a młodość ucieka. Jak od nowa rozkręcić w łóżku kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozkręcić kobietę na nowo ? zapytać czego by chciał o czy marzy i zrobić to ;) tak myslę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamniewiemczego
Problem w tym że nie ma żadnych marzeń jest jazda obowiązkowa a powinna być dowolna, potem kobiety się dziwią że są zdradzane, to nie znaczy że faceci są lepsi, bo też się niektórzy dziwią przecież tylko codziennie po pracy idę z kolegami na piwo a w weekend na ryby no i o co jej chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamniewiemczego
No i znajdzie się ktoś ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca:)
Myślę że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
ale odkopałam temat !!! hehehe :) a tu nic sie nie dzieje od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
Tu widac w temacie zaproszenie do zdrady i rozpusty a tu cicho jest , nic sie nie dzieje . Czyżby wszyscy święci :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
a są tu jakieś lady :P? A ty czego byś chciał ? ktosiu czy jak Ci tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaWrednaKobieta
Zonaci faceci, nie maja jaj. Szkoda na nich czasu. Przez kilka godzin potrafia obrabiac dupe zonce jaka to zła kobieta... To juz lepiej spedzic czas z wolnym 28l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
Mała.. chyba masz racje tylko czy tak całkiem ?:) iceman24xxxx myślisz ,że tu znajdziesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żony a z ty6m się zgodzę że faceci to by tylko narzekali a ciekawe co qurwa sami dają od siebie? hmmm ale ja nie wierze w miłość raczej jest na początku zauroczenie ten właśnie impuls fascynacja druga osoba odkrywanie jej duszy ciała itd.a później to już jest rutyna w której toczymy walkę o to żeby poczuć to co na początku właśnie ten impuls, nie każda osoba może dać ten impuls musi mieć to coś pierwiastek który doprowadzi nas do szaleństwa ze chodź na chwile się zatracimy nie sugeruj sie to liczba w moim nicku to nie jest mój aktualny wiek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaWrednaKobieta
Ja spotkałam sie kilka razy z facetem w separacji, kurwica mnie brała, ze facet moze tak nie szanowac matki swpich dzieci. Kopłam mu w dupe po 4 spotkaniu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
Nikt nie pytał tu jeszcze o wiek :) Wypowiedź raczej nie 24 latka :P Poszukać z Tobą tego impulsu :P:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
MalaWK miałas pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedz się więcej powiem tak udało mi się poznać tutaj dwie osoby z którymi mogło coś wyjść obie z miasta xyz:p z jedna się spotkałem i było ok ale ona mając męża nie dostała pozwolenia od swojego "pana" innego faceta dla której ona była suczka hmmm no i potem się kontakt urwał a druga to mężatka z która jakoś nie po drodze nam było się spotkać kontakt się urywał ale co jakiś czas znowu się odnawiał w naszym spotkaniu myślę ze przeszkodziła jej naglą choroba ale jest szansa ze wyzdrowieje i może się spotkamy i będzie ten impuls:p a to coś myślę ze wszędzie można znaleźć zależy na jak intrygująca osobę trafimy i jak logistycznie będzie ze spotkaniem eis w realu bo jednak odległość często weryfikuje takie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
No to ja myślałam ,że jak jest już ten impuls , taki oczywisty i jasny to nic na drodze nie staje :) no może stsje ale to co potrzeba :) , i nie jest to odległość , czas, czy pozwolenie kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo facet nie docenia tego co ma dlatego to często kobiety sa ta strona pokrzywdzona a facet mocny w gębie pierdoli za przeproszeniem jak to on źle nie miał ze jakie to jej orgazmy nie fundował a ona ze kiepska itd a prawda jest często taka ze facet jest chujowym mężem i kiepskim kochankiem ze dla niego najważniejsze aby umoczyć spuścić się i odwrócić się bokiem nie bronie facetów chodź sam nim jestem bo miałem trochę kobiet w życiu i wiem ze faceci to potrafią być niezłymi skurwysynami ! jasne ze możesz tego ze mną poszukać:)kluczem do kobiety jest obserwowanie jej i jej potrzeb zrozumienie jej w czuć się w nią nie ukrywajmy ze faceci są z natury prości i wewnętrznie i seksualnie to nad kobieta trzeba dobrze popracować a niestety często facetom się tego nie chce robią to na odpierdol mam więcej niż 25 ale mniej niż 30:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
iceman24xxxx a już podejrzewałam Cie o bycie kobieta :P Zbiłeś mnie z tropu :P Zastanawiam sie, czego Ty sie tak spowiadasz i po cholerę wiek podajesz ?masz 28 lat? czy co ? :P No widzę ,że troche kobiecej natury przerobiłes , dociekliwy jesteś :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
nie jestem wampirzyca z szyjki nie chce ale może martini albo jakis koktajl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka naturę nie lubię nudy i rutyny a każda kobieta jest inna i z każdą inaczej się przerabia te tematy:p oj coś czuje ze ten temat odzyska swój dawny blask:p nie powiem Ci ile mam lat nie wykłada się wszystkich kart na stół i zawsze trzeba mieć jakiego asa tyle ze nie w rękawie a w spodniach:p powiem Ci jedno ze ze mną można na wszystkie tematy pogadać nie tylko o sexie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini z limonka z lodem i wódeczka i do tego parasoleczka leci w Twoja stronę:p zawsze się można umówić na drinka ja to jak już balantajsa z lodem:p zacytuje słowa pewnej piosenki ".... a po whisky mam wytryski:p..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz sie wiecej
Przecież ja dopiero zaczynam gadać z Tobą :P a Ty już dajesz do zrozumienie że masz asy :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×