Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

promyczku Ty mnie nie lubisz czy co ? Mam kogoś takiego ,jest ze man 16 lat tyle tylko ze drobny szczególik którego mi brak nie jest w jego posiadaniu . Jest ślicznie bajecznie i oby wszyscy tak mieli , ale jest ale , które ja zaakceptowałam bo niema niestety ludzi bez wad i całkowicie idealnych :) Po za tym nie mam zamiaru tutaj na forum sie wywnętrzać bo nie wszyscy tu chodzą w butach ... :) :) i zawsze mozna oberwac , a ja nie mam zamiaru dostać bolesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
hieny,nie chcą psuć nastroju,i idą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga ma być prosta a w dali widać cel...chcę nią iść patrząc przed siebie mając przed oczyma tylko ten jeden jedyny cel. Samemu nie dam rady. Rozumiesz? Pomyśl nad tym. Jutro będzie nowy dzień. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
bo ja zawsze i za innych mówię,taka mam już wadę,że w obronie innych staję zboczony mężu,dobranoc-ja jestem zboczoną żoną,niezaspokojoną,i może dlatego taka hiena ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to mogę potowarzyszyć Tobie jutro :) jak chcesz taka towarzyszkę ...:P! miłej nocy i erotycznych , namiętnych snów :) buziaczki dla Ciebie :) i pozostałych co ich niby tu niema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek, ale jak Ty tak staniesz w obronie innych to czy kiedys ktoś za Tobą tez stanie w obronie ? no jak cos to zawołaj ja moge tez stawać za Toba tylko nie wiem czy chcesz :( mnie tam miec :) to jest tu więcej zboczonych tylko niektórzy ( czyli ja ) sie obawiają ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
erotyczna,tego czy inni za mną staną nie wiem, ale to nie znaczy,że i ja mam nie stawać jestem ,jaka jestem mam duże serce,pełne miłości i chcę uszczęśliwić świat świat tego nie zawsze chce,więc i ja się nie narzucam jemu,ale tam gdzie mogę niosę ten promyczek nadziei,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tez chciałam naprawic cały swiat , niestety nierealne . iIdostało mi sie za to i to solidnie :) Dzisiaj juz tego nie robie . Jak ktoś nie chce wyciągniętej dłoni to jej nie podaje kolejny raz . Każdy jak sam o siebie nie zadba nikt za niego tego nie zrobi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty jestem....
.....i szukam wrazen,a ktos posiada takowe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
no widzisz,a ja jestem niepoprawną optymistką,i niepowodzenia mnie nie przerażają,choć nie raz dostałam po dupie mam ciągle tą wiarę,i nadzieję i nie poddaje się tak łatwo,umiem walczyć o dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Pożyczę Ci dobrej nocki i już nie denerwuj sie na mnie :) Ja i tak Ciebie lubie mimo ze jestes pomarańczowa :) ;) papa spij słodko i niech sie przyśni Tobie cos miłego :) buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem optymistycznie i zawsze nastawiona do wszystkich ale moja energia jest potrzebna mi, a nie tym co jaj nie chcą i ja tracą na marne . Zawsze jednak podaje pomocną dłoń nawet jak sama mam coś stracić :) tyle tylko ,że nic na siłe ...:) i nie po trupach :) szkoda tylko ,że ja jestem dla wszystkich , a jak ja potrzebuje kogoś wtedy zostaje sama ze sobą :) i tak daje rade zawsze :) Ale i tak jest całkiem pieknie w moim zyciu :) pa teraz i moze jeszcze do następnego razu , jak zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
ja ciebie też lubię,choć czasami jesteś denerwująca,z tym swoim nadskakiwaniem facetom ale nie krytykuję,tylko mówię co czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
żonaty wrażenia nie posiadam wrażenia to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek.... kiedyś może coś Ci zdradzę, ale nie dzisiaj i nie tu na forum :) no to poszłam sobie wreszcie :) i tak Cie lubie za to ,że sie wkurzasz na mnie :) ...nie ma mnie juz :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy
ja tez zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
łysy żonaty,ale czy chętny wrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlisty promyczek
erotyczna może mi zdradzisz,ale nie boisz się? przecież ludzie są różni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×