Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

Gość moogeeeeeeeeee
Petrol dlaczego tak myślisz ??Czyżby było tak źle ?? Erotyczna , jesli mogę oczywiście .... Wyczuwam troszkę ironii w stosunku do mnie :)) Nie ładnie ... Zboczony - mówiłam Ci ze jest za długi :)) W sumie nie jest za długi zle to okresliłam. bo jakże może być za długi?? Jest w sam raz !!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż wiek, to najważniejsze kryterium? Ważna jest namiętność, zmysłowość, otwartość, ciekawość, fantazje....a w przypadku kobiet-kobiecość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż .....
wszystko pięknie ale skad dziewczyny klikacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!! skąd takie przeczucie wziąłeś ??? /:) tak mnie wyczuwasz na odległość przez monitor i fale i nie wiem co jeszcze ;)?? łoł łoł łoł :) zadziwiasz mnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogeeeeeee, nigdy nie może być za długi...przepraszam najmocniej. Oczywiście, jest w sam raz! Bo trzeba Wam wiedzieć, że języczek w sam raz, to podstawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moogeeeeeeeeee nic podobnego jak tak odebrałaś wybacz , ale nie miałam takiego zamiaru sorrki wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
zM a o tym ze dojrzały owoc smakuje najlepiej chce sie przekonać :))Tylko nie mam szczescia :P Tylko musi być "dojrzały " a nie w stanie rozkładu :P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczony m to za mało by mnie przekonać ,bym puchem nie ścieliła lądowiska dla duszy twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogeeeeeee....zapewniam o niesamowitej jakości, jeśli chodzi o stopień dojrzałości.... oczywiście zawsze możesz skosztować....zanim zdecydujesz się na zamówienie kilkudziesięciu kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Erotyczna to i ja przeproszę :)) 1) Za to ze tak wpałam z " bucirami " w wasza pogawędkę... 2) Ze może mylnie odebrałam Twoją " ironie " Sorry...🌼 Zm.... Wiesz , muszę sie z Toba zgodzić ....Wszystkie elementy jakie wymieniłeś sa ważne...Tylko to wszystko o czym piszesz jest nie wazne jeśli nie ma tzw. " chemii"....Bez niej zostaje zwykła fizyczność o która nie jest łatwo i chyba mało kto tylko do niej dązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moogeeeeeeeeee musisz szukać i próbować żebyś mogła sie przekonać który najodpowiedniejszy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Zm - A jaki jest średni czas oczekiwania na zamówienie ??:)) Hmmm... cóż z Ciebie za "sprzedawca " a gdzie pełna oferta ??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
aaaaaa Zboczony ktos sie pod Ciebie podszywa ... Tylko mu kropki zabrakło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogeeeee...chemia, fizyka no i matematyka też jest potrzebna........ Mam wrażenie, że jestem w szkole jako młody chłoptaś.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moogeeeeeeeeee piątka i buziak dla Ciebie :) Widzisz moogeeeeeeeeee , ja bym chciała coś po za fizycznością , albo cos do niej dołączyć ... bo sama ona jest nudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Erotyczna ...Szukać nie muszę:))Najlepiej było by trafić od razu na tego odpowiedniego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Erotyczna przecież o tym też ja mówie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Hmm ....Zm nie wymiguj sie od odpowiedzi ja nadal czekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczony maz... chyba jednej kropki ci zabrakło, podszywie niemiły Brakuje kropki i siły, żeby zachęcić kolesia do czynu! Zmęczony leży już tylko na workach....leniuch okrutny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z.m myśle, że możesz poszukać odpowiednich słów na początek , by mnie przekonać odrobinę chociaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot pastelowy
mraauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moogeeeeeeeeee
Zm a może ja nie chce nic kupić ??:)) Może to być np. transakcja korzystna i przyjemna dla obu stron :)) Najkorzystniejsza!:)) Erotyczna - dziękuje za buziaka tylko nie wiem za co go dostałam :))hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×